Sponsor Reklamlar

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen Pir Mehmet

Seçenekler
Alt 12.10.11   #1
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart öz kızına tecavüz eden ve üvey kızınıda öldüren baba beraat etti

Adana'da öz kızını kanepeye bağlayıp tecavüz ettiği, o günlerde 5 yaşında olan üvey kızını da döverek öldürüp cesedini tespih makinesinde parçalayarak diğer kızlarına çöpe attırdığı iddia edilen Ercan Yılmaz (50) 'tecavüzden' 22 yıl 6 ay hapis cezasına mahkum edilirken 'cinayetten' ise üvey kızının ölüsü ya da dirisi bulunamadığı için beraat etti.

Kiremithane Mahallesi'nde oturan N.Y., M.Y. (22) ve S.Y. (21) kardeşler 1995'de annelerinden boşanan babaları Ercan Yılmaz'ın evi terk etmesi üzerine sokakta kaldı. O dönem devlet koruması altına alınan kız kardeşlerden N.Y., sosyal hizmetler uzmanlarına, babasının kendisine 11 yaşındayken ellerini kanepeye bağlayıp, ağzını kapatarak 6 kez zorla tecavüz ettiğini, üvey kız kardeşi Emine'yi de döverek öldürdükten sonra cesedini de tesbih makinesinin çarkıyla parçalara ayırıp çöpe attırdığını iddia etti.

Bu şok iddialar üzerine tesbihçilik yapan Ercan Yılmaz hakkında 2004'de 'Kasten üvey kızını öldürmek ve öz kızının ırzına geçmek' suçlarından dava açıldı. 16 yıl aradan sonra 20 Mart 2010'da şüphe üzerine durdurulup kimlik sorgusu yapılınca yakalanıp tutuklanan Yılmaz ile ilgili yargılandığı Adana 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde karar duruşması yapıldı. Tarafların avukatlarının katıldığı duruşmada katil ve tecavüz zanlısı baba Yılmaz, son savunmasında suçlamaları yine kabul etmedi. Mahkeme Başkanının 'Emine'nin ölüsü dirisi yok. Okullarda da yok. Nasıl öldürdün?" diye sorması üzerine Yılmaz, "Kızlarım bana iftira atıyorlar. İkinci eşim Raziye Tanrıkulu evi terk etmeden 2-3 gün önce 'bu çocuğu evlatlık veririm babasına vermem' demişti. Emine'yi evlatlık verip vermediğini, nerede olduklarını da bilmiyorum. İftira yüzünden buradayım " dedi.

Son sözünde de, "Ben üvey kızımı öldürmedim, öz kızıma da tecavüz etmedim" diye konuştu. Mahkeme heyeti, Yılmaz'ı, tüm araştırmalara karşın yaşayıp yaşamadığı belirlenemeyen üvey kızı Emine Yıldırımcan'ı öldürdüğüne dair delil elde edilemediğinden oy çokluğuyla beraatine karar verirken kızı N.Y. ise 'tecavüz' suçundan 22 yıl 6 ay hapis cezasına mahkum etti. Daha önceki duruşmalara gelen N.Y., babasının kendisine tecavüz ettiğini iddia etmişti. Annesinin, babasının dayakları yüzünden evi terk ettiğini belirten N.Y., babasının Kadirli İlçesi'nde yaşadıkları çiftliği kumarda kaybetmesi üzerine kendilerine kötü davranmaya başladığını öne sürere şunları söylemişti:

"Babam 'çok para lazım, çalışmamız gerek' diyerek beni erkeklere satmak istedi. Kabul etmeyince, sürekli dövdü.'Alıştıra alıştıra bu işi sana yaptıracağım' diyerek beni kanepeye bağlayıp tecavüz etti. Daha sonra üç kez daha tecavüz etti. Suçu amcamın üzerine attırdı. Ardından Adana'ya taşındık. Babam gayri resmi olarak bir kadınla evlendi. Onun da Emine adında 5 yaşlarında kızı vardı. Bu kız çocuğunu da dövüyordu. Annesi eve geldiğinde kız bir şey söylemek istediğinde kızı çimdikleyerek susturuyordu. Bir gün kızı yere atarak öldürdü. Daha sonra, tespih makinesinin çarkında cesedini parçalara ayırıp çantaya koymuş. Kardeşim M.Y.'ye cesedi yok etmesini söylemiş. O da bana söyledi. Birlikte ceset parçalarını bir valize koyup attık. Babam o günden sonra bir daha eve gelmedi.
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 12.10.11   #2
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Cevap: öz kızına tecavüz eden ve üvey kızınıda öldüren baba beraat etti

Tecavuz artik normal birseydir isteyen istedigine tecavuz etsin ne bu ya son 10 gundur surekli tecavuz olaylari allah belasini versin boylesi insanlarin ne hukuk var ne yasa var ates dusdugu yeri yakiyor..
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 13.10.11   #3
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54
Standart Cevap: öz kızına tecavüz eden ve üvey kızınıda öldüren baba beraat etti

İlahi adalet...
Sponsor Reklamlar

cangibi62 bunu beğendi.
İmam-ı Cafer-i Sadık buyurmuştur ki, “Pir ikidir. Piri kamil piri cahil. Piri kamil odur ki, Evladı Resul’den ola. Evladı Resul’den olmakla da olmaz. Çünkü; Evladı Resul’ün bütün güzelliğini, bilgeliğini, turaplığını, sevgisini ve hoş görüsünü üstünde taşıyan o kişi piri kamildir.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 13.10.11   #4
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30

igrenc mahlukat...sahi ulkemde dinci takimi yönetmiyormu??? hani seriat hukmune göre taslamalar recim olmuyormu?????sadece domuz bagiyla bogumak caizdir demi...cihad adina...yoksa...hersey mubah,,
Sponsor Reklamlar

Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 13.10.11   #5
datatip
Üye
Üye
Nereden: adana
Rep Puani : 10

Böyle bir vahşet, bizlerin hayalgücünün bile dışındadır.Bu nedenle böyle bir vahşet çok ciddi bir vahşet.Ama haberde zanlının ve suçlayanın akıl sağlıkları yazmıyor.Eğer suçlayanda psikoz-paranoya gibi bir rahatsızlık yoksa olayın gerçekten olmuş demektir.Allah böylelerini bizden uzak tutsun.
Ama başımdan geçen bir olay var:Bir kadın,benim kendisini taciz ettiğini söyledi,adım çıktı.Bende bu kadının sürekli ifade değiştirdiğini,yaptıkları ve anlattıklarının doğru ve normal olmadığını bir psikiyatrist tarafından görülmesi gerektiğini söyledim.Kadını psikiyatriste gösterdiler,kadında histriyonik kişilik bozukluğu ortaya çıktı yani kadın cinsel psikopattı.O zamandan beri her kadının dediğine inanmamaya başladım.
Kusura bakmayın ama bir özeleştiri yapacağım.Bir olaya nefret dökmeden önce o olayın olmamış olabileceğinide düşünmek gerekir (Bu tip olaylarda),öfkeyi akılla dizginlemek gerekir.
Bu olayı yapacak biri ancak bir psikopattır.Kendisinde bir çok kişilik bozukluğuda çıkar.Ama bazı kadınların, namus-aile-taciz gibi toplumumuzun çok hassas olduğu konuları sömürme ve bundan duygusal haz aldığınıda unutmamak gerekir.
Adam zaten 20 yıl yemiş,eğer öldürme de varsa her insanın içine Allah tarafından konmuş olan vicdan sayesinde zaten karabasanlar içinde yaşıyacakdır,
Sponsor Reklamlar

datatip isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...