Sponsor Reklamlar

Seçenekler
Alt 02.10.11   #1
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Uzman çavuştan otobüs şoförüne dayak

Erzincan'da bir halk otobüsü şoförünün darp edilmesiyle ilgili olarak yürütülen soruşturma sonucu, uzman çavuş olduğu bildirilen zanlı yakalandı.
GÜVENLİK KAMERASI İNCELENDİ

Mengüceli ve Yavuz Selim mahalleleri arasında ulaşım hizmetini sağlayan özel halk otobüsünün şoförü Savaş Şahin'in (36), darpe dilmesiyle ilgili, otobüsteki güvenlik kamerası görüntüleri de incelenerek soruşturma başlatıldı.Polis ekipleri yaptıkları araştırma sonucu zanlı O.G.'yi gözaltına aldı.

Jandarma uzman çavuş olduğu bildirilen zanlı, Erzincan Merkez Komutanlığı'ndan gelen ekiplere teslim edildi.

Erzincan'da, Açıköğretim Fakültesi kimliğini göstererek öğrenci ücreti ödemek isteyen bir kişiyi uyaran halk otobüsü şoförü Savaş Şahin, son durakta yolcuların otobüsten inmesinin ardından tartıştığı bu kişi tarafından darp edilmişti. Otobüsün güvenlik kamerası görüntülerine de yansıyan kavgada, kamera kayıtlarına göre, Şahin'i yumruklayan kişi, belindeki silahı da sürücüye göstermeye çalışıyordu.
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 02.10.11   #2
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Cevap: Uzman çavuştan otobüs şoförüne dayak

Devlet tarafından verilen bir güç millete karşı kullanılıyorsa; güç yanlış kişiye verilmiş demektir.
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 02.10.11   #3
webmas52
webmas52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üye
Nereden: ordu
Rep Puani : 10

Valla şöför hak etmiş artist artis konuşuyor. Bende başlığı okuyunca dedim uzman çavuşya havasını kullanmıştır diye düşündüm ama öyle değil dikkat ederseniz herkez indikten sonra gidip yanına soruyor bana küfürmü ettin diye. İstanbulda bende bi otobüs şöförüne dalacaktım dalmadım dalamadım çok iri yarıydı ama şikayet ettim birde saydım sövdüm bişi demedi.
Sponsor Reklamlar

webmas52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 02.10.11   #4
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

Bu askerler kendilerini birşey zannediyor, birkaç sene önce Diyarbakır'da asker çocuğu biriyle kavga etmiş, babasını çağırmış, babası çocuğu bi güzel dövmüş, hiç kimsenin gıkını çıkaramadı. Öyle hale geldik ki, polise, askere birşey denildiği zaman can güvenliğimizden korkuyoruz. Sıkıldığı zaman fena yapar animallah
Sponsor Reklamlar

İmam-ı Cafer-i Sadık buyurmuştur ki, “Pir ikidir. Piri kamil piri cahil. Piri kamil odur ki, Evladı Resul’den ola. Evladı Resul’den olmakla da olmaz. Çünkü; Evladı Resul’ün bütün güzelliğini, bilgeliğini, turaplığını, sevgisini ve hoş görüsünü üstünde taşıyan o kişi piri kamildir.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 02.10.11   #5
datatip
Üye
Üye
Nereden: adana
Rep Puani : 10

Özellikle terör bölgelerindeki Askerin,polisin psikolojileri bozuluyor.Vietnam sendromu gibi bir şey.Cinnet geçirenler bile oluyor.Sürekli tetikte yaşamak kolay bir şey değil.Sonrasında topluma uyumda sorunlar meydana çıkıyor.
Polise askere söz söylemekten değilde balık baştan kokar misali şu an hükümet olan AKP aleyhinde konuşmaktan korkar olduk, bunu bilerek yapıyorlar.AKP hakkında hoşlarına gitmeyen bir söz söyledinmi hemen savcısına başvurup hükümet alyhinde konuştu diyorlar.İran'da bile bizdeki kadar gazeteci hapiste değil.
Sponsor Reklamlar

datatip isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...