Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Pir Yolu Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi.html)
-   -   Uzman çavuştan otobüs şoförüne dayak (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi/5300-uzman-cavustan-otobus-soforune-dayak.html)

Alevi 02.10.11 00:07

Uzman çavuştan otobüs şoförüne dayak
 
Erzincan'da bir halk otobüsü şoförünün darp edilmesiyle ilgili olarak yürütülen soruşturma sonucu, uzman çavuş olduğu bildirilen zanlı yakalandı.
GÜVENLİK KAMERASI İNCELENDİ
http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/esh_17133.jpg
Mengüceli ve Yavuz Selim mahalleleri arasında ulaşım hizmetini sağlayan özel halk otobüsünün şoförü Savaş Şahin'in (36), darpe dilmesiyle ilgili, otobüsteki güvenlik kamerası görüntüleri de incelenerek soruşturma başlatıldı.Polis ekipleri yaptıkları araştırma sonucu zanlı O.G.'yi gözaltına aldı.Jandarma uzman çavuş olduğu bildirilen zanlı, Erzincan Merkez Komutanlığı'ndan gelen ekiplere teslim edildi.

Erzincan'da, Açıköğretim Fakültesi kimliğini göstererek öğrenci ücreti ödemek isteyen bir kişiyi uyaran halk otobüsü şoförü Savaş Şahin, son durakta yolcuların otobüsten inmesinin ardından tartıştığı bu kişi tarafından darp edilmişti. Otobüsün güvenlik kamerası görüntülerine de yansıyan kavgada, kamera kayıtlarına göre, Şahin'i yumruklayan kişi, belindeki silahı da sürücüye göstermeye çalışıyordu.

Alevi 02.10.11 00:08

Cevap: Uzman çavuştan otobüs şoförüne dayak
 
Devlet tarafından verilen bir güç millete karşı kullanılıyorsa; güç yanlış kişiye verilmiş demektir.

webmas52 02.10.11 04:11

Cevap: Uzman çavuştan otobüs şoförüne dayak
 
Valla şöför hak etmiş artist artis konuşuyor. Bende başlığı okuyunca dedim uzman çavuşya havasını kullanmıştır diye düşündüm ama öyle değil dikkat ederseniz herkez indikten sonra gidip yanına soruyor bana küfürmü ettin diye. İstanbulda bende bi otobüs şöförüne dalacaktım :) dalmadım dalamadım çok iri yarıydı ama şikayet ettim :) birde saydım sövdüm bişi demedi.

Pir Mehmet 02.10.11 10:31

Cevap: Uzman çavuştan otobüs şoförüne dayak
 
Bu askerler kendilerini birşey zannediyor, birkaç sene önce Diyarbakır'da asker çocuğu biriyle kavga etmiş, babasını çağırmış, babası çocuğu bi güzel dövmüş, hiç kimsenin gıkını çıkaramadı. Öyle hale geldik ki, polise, askere birşey denildiği zaman can güvenliğimizden korkuyoruz. Sıkıldığı zaman fena yapar animallah :D

datatip 02.10.11 14:25

Cevap: Uzman çavuştan otobüs şoförüne dayak
 
Özellikle terör bölgelerindeki Askerin,polisin psikolojileri bozuluyor.Vietnam sendromu gibi bir şey.Cinnet geçirenler bile oluyor.Sürekli tetikte yaşamak kolay bir şey değil.Sonrasında topluma uyumda sorunlar meydana çıkıyor.
Polise askere söz söylemekten değilde balık baştan kokar misali şu an hükümet olan AKP aleyhinde konuşmaktan korkar olduk, bunu bilerek yapıyorlar.AKP hakkında hoşlarına gitmeyen bir söz söyledinmi hemen savcısına başvurup hükümet alyhinde konuştu diyorlar.İran'da bile bizdeki kadar gazeteci hapiste değil.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:30.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2