Sponsor Reklamlar

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen Alevi

Seçenekler
Alt 16.09.11   #1
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart 14 yaşındaki Kiza Tecavüz edip internette yayınladılar

Adana'nın İmamoğlu İlçesi'nde, 14 yaşındaki Z.G.'ye tecavüz edip, bu sırada çektikleri görüntüleri internetteki bir sosyal paylaşım sitesinde yayınlayan 6 kişi tutuklandı.

İlçe merkezinde oturan Z.G., dün sabah İmamoğlu Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek kendine tecavüz eden ve bu sırada cep telefonuyla görüntü çeken kişilerden şikayetçi oldu. Genç kız, görüntülerin ise bir sosyal paylaşım sitesinde yayınlandığını bildirdi. Yapılan incelemenin ardından Z.G.'ye uzun süredir tehditle tecavüz ettiği ileri sürülen H.A.A., E.A., A.A., B.C.A., S.A. ve E.S. yakalanıp gözaltına alındı.

Tecavüz suçlamasını kabul etmeyen 6 şüpheli, ifadelerinin ardından sevk edildikleri nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Olayla ilgili 2 kişi daha aranırken, Z.G.'nin babası H.G.'nin, İmamoğlu Kaymakamlığı'na giderek, "Ben artık ailemle birlikte burada duramam. Burada yaşayamam. Bana yardım edin, ben buradan gideceğim" dediği öğrenildi.
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 16.09.11   #2
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Cevap: 14 yaşındaki Kiza Tecavüz edip internette yayınladılar

Ben artık ailemle birlikte burada duramam. Burada yaşayamam. Bana yardım edin, ben buradan gideceğim"

Hanu Musluman ulkeyizya Namusa duskunuz, Kimsenin karisina kizina yan gozle bakmayiz. Bune Lan uzaman Allah sizin belanizi versin.. Serefsiz haysizyetsizler Bunlari Hadim ediceksin olduruceksin.

bir insan hayati gencecik bir kiz cocuguna bu yapilirmi allahsizlar..
Sponsor Reklamlar

condor41 bunu beğendi.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 16.09.11   #3
ehlisünnet
Banned
Banned Users
Nereden: Kocaeli
Rep Puani : 10

Şerefsiz bunlar bunları asmassan böyle devam eder. İslam medeniyeti olmadığı için sistem de cezalar caydırıcı olduğu için böyle şerefsizler piyasada dolaşmaya devam ediyor. Şerefsiz adi insanlar
Sponsor Reklamlar

ehlisünnet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 16.09.11   #4
datatip
Üye
Üye
Nereden: adana
Rep Puani : 10

Çok çirkin bir durum.Mazlum iyice mazlum edilmiş.Bunu internette yayınlarız diyede tehdit etmişlerdir ama sökmemiş,helal olsun gidip şikayetçi olmuş.
Ama canlar bundan sonra yazacaklarıma kızabilirsiniz,affola şöyleki:
Öldürmek,kesmek,yasaklamalar sorunu çözmez içten içe dahada büyütür olayları.
Tecavüz edenler ruh hastasıdır,bir yandan hapisle toplum vicdanını rahatlatırken diğer yandan olayı çözümlemek gerekir.Hangi durumlar tecavüze neden olmaktadır araştırılmalı,nedenler bulununca radikal çözüme gitmeli yoksa sadece cezalandırıcı olunca halen kadınlar öldürülüyor,tecavüze uğruyor demekki çözüm bulunamamış.
Üniversiteler topluma kazandırılmalı,bu konuda sosyoloğlar,psikoloğlar,doktorlar araştırma yapmalı ve sonucu hükümete bildirmelidir.
Yani suçun kökünü kurutmak lazımdır.Yoksa as,kes,yasakla sonuç değişmez topluma yeni korkular ekerek sorunun içte hapsolmasına neden olur buda yeni sorunlar çıkartır.
Öldürmemeli aksine bu kişiler hem hapise hem incelemeye alınmalıdır.
Cinsellik doğal bir eğilimdir.Cinsel hormonlarımız bizi cinselliğe iter ama bu hangi nedenlerle haksızlıklar yapılmasına sebep olur bunu çözmek gerekir.
Sağlıcakla
Sponsor Reklamlar

datatip isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 16.09.11   #5
Deniz
Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Co-Admin
Kurucu
Nereden: İzmir
Rep Puani : 102

hüseyin üzmez vakasını biliyoruz o kızda 14 de idi hükümet yani devlet korucusu onu korudu adamı azat etti
lanet olsun bu zihniyete
özal hortlamış memur rüşvetine memura zam vermemek için benim memurum işini bilir dedi bu hükümette tecavüzcüye bebelere tecavüze taviz veriyor.beni tecavüzcüm ilşini bilir bağlamında.

binlercekez lanet olsun bu zihniyeti savunanada bu zihniyete oy veren yaratıklarada
Sponsor Reklamlar

Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 19.09.11   #6
pirdesur
pirdesur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üye
Rep Puani : 20

İçlerinden birisi siyasi diktayla alakadarsa bu iş bitmiştir.
ne yazıkki artık böyle benim ünv. yıllarımda da aynı olay edirne de yaşanmıştır. İktidara yakın bir ailenin ( belediye meclis üyesi ) çocuğu buna benzer bir olayda başroldü ve olay kapatıldı. Amasya Can ın dediklerine sonuna kadar katılıyorum. Yazıklar olsun bu zihniyet ve bu zihniyete oy verenlere.
ŞEYH 11 nci karısını alacakmışta alamamış köyde yas varmış.. bak bak bak bunların başka bildiği birşey varmı
Sponsor Reklamlar

pirdesur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...