Sponsor Reklamlar

Ağaç Şeklinde Aç13Beğeni
  • 3 gönderen gencalevi
  • 4 gönderen Pir Mehmet
  • 3 gönderen aSi_YaReN
  • 3 gönderen "-dost-"

Seçenekler
Alt 25.04.11   #1
gencalevi
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: almanya
Rep Puani : 12
Standart 1 Mayıs yeniden Taksim'de

1 Mayıs yeniden Taksim'de

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, 'Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarının, Taksim Meydanı'nda yapılması hususunda iş birliği içerisinde bulunmayı kararlaştırdıklarını söyledi.

İstanbul Valiliğinde, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne ilişkin düzenlenen toplantı sonrasında konuşan Vali Mutlu, sivil toplum kuruluşları, sendika genel başkanları, diğer yetkililer ve emniyet görevlilerinin de iştirakiyle toplantı yaptıklarını söyledi.

1 Mayıs, Emek ve Dayanışma Günü'yle ilgili bilgileri birbirleriyle paylaştıklarını kaydeden Vali Mutlu, şunları söyledi:

''Bu günün kutlanması konusunda iş birliğimizi bir kez daha gözden geçirdik. Bütün bu çalışmalar sonucunda da 1 Mayıs pazar günü, Taksim Meydanı'nda İstanbul'da Emek ve Dayanışma Günü'yle ilgili kutlamaların yapılması hususunda işbirliği içerisinde bulunmayı kararlaştırdık.

Öncelikle ben, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün bütün işçilerimize, memurlarımıza, emekçilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Şimdiden bu özel günü kutluyorum ve 1 Mayısta Taksim Alanı'nda bulunacak bütün emekçi kardeşlerimize güzel bir gün geçirmelerini diliyorum. Bu konuda görevli olacak Emniyet Müdürlüğü personellerine yoğun destek verecek, geçen yılki işbirliği çerçevesinde daha yoğun bir işbirliğini gerçekleştirecek olan sivil toplum kuruluşlarımıza, sayın genel başkanlarımız başta olmak üzere teşekkür etmek istiyorum.

İstanbulumuz, ümit ediyorum, arzu ediyorum ve inanıyorum ki o günü güzel bir şölen günü olarak, bir emek günü olarak en iyi şekilde değerlendirecektir. Bundan hem ülkemizin demokrasisi hem de sivil toplumu ve emek dayanışması çok büyük kazançla çıkacaktır. Meydanlarda yapılan her toplantının demokrasimizin büyümesi, güçlenmesi, emeğimizin değerinin artması noktasında kıymetli görüyoruz. Bu konuda da ciddi bir ortaklaşmanın, işbirliğinin yürütülmekte olduğunu da ifade etmekten mutluluk duyuyorum.''
Sponsor Reklamlar

"-dost-", DEMAN ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
gencalevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 26.04.11   #2
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54
Standart Cevap: 1 Mayıs yeniden Taksim'de

Başka bir yerde de olamazdı zaten
Sponsor Reklamlar

"-dost-", gencalevi, DEMAN ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 29.04.11   #3
aSi_YaReN
aSi_YaReN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Gönülden...
Rep Puani : 10

Olaysız,sakin ve umdugumuz gibi geçmesini isterim.Ne de olsa taksim.

Katılan herkese sonsuz tşkler...
Sponsor Reklamlar

"-dost-", gencalevi ve DEMAN bunu beğendiler.

Kiminin ruhu, kiminin beyni ve bir çoğunun bir kalbi yok..

Dediler ki; "yaşından çok daha olgunsun."

Evet, dedim.
Çünkü hep büyüklük bende kaldı.

aSi_YaReN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 29.04.11   #4
"-dost-"
"-dost-" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Mersin
Rep Puani : 22

Herkes yaşadığı şehirde mutlaka 1Mayıs İşçi Bayramı'na katılmalıdır.İnanıyorum .Mutlaka bir gün emek dünyaya hakim olacaktır.
Sponsor Reklamlar

gencalevi, DEMAN ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
"-dost-" isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...