Sponsor Reklamlar

BDP'li vekilden komisere tokat

Genel konular Katagorisinde ve  Pir Yolu Haber Merkezi Forumunda Bulunan  BDP'li vekilden komisere tokat Konusunu Görüntülemektesiniz.=>Biraz acik ve net olalim.. kurd, turk, alman dinin inancin ne ise yahu kardesim bu bahar bayrami dunyanin bir cok yerinde kutlaniyor.. videoya dikkatli bakarsaniz, bir konusma geciyor halkin ve cocuklarin uzerine biber gazi ve tazikli su SIKILIYOR .. dogruya dogru bizim halkimiz kutlamayi bilmiyor.. polisimizde insanlik nedir bilmiyor.....

Seçenekler
Alt 27.03.11   #21
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Cevap: BDP'li vekilden komisere tokat

Biraz acik ve net olalim.. kurd, turk, alman dinin inancin ne ise yahu kardesim bu bahar bayrami dunyanin bir cok yerinde kutlaniyor..

videoya dikkatli bakarsaniz, bir konusma geciyor halkin ve cocuklarin uzerine biber gazi ve tazikli su SIKILIYOR ..

dogruya dogru bizim halkimiz kutlamayi bilmiyor.. polisimizde insanlik nedir bilmiyor..
Sponsor Reklamlar

gencalevi bunu beğendi.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 27.03.11   #22
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

redyellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

olay bu, bunun videosu da var, görmek isteyen tüm gözler görüyor ki bu komserin herhangi bir şiddet uyguladığına dair tek bir görüntü, resim, haber, bilgi, belge yok!

Varsa buyrun paylaşın ben de sizinle beraber polisi de kınayım... bakın dikkat edin de diyorum, sabahat tunceli de polisi de kınarım. ama siz ısrarla polise yapılanı mazur göstermeye çalışıyorsunuz sabahat tunceli göremiyorsunuz.

Buna kısaca yandaşlık deniyor.

ben sabahat tunceli kınıyorum fakat baştan beri söylemek istediğim şu: polis, yıllarca insanları rezil etti, bir tokat yiynce mi mazlum oldu
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 27.03.11   #23
redyellow
Banned
Banned Users
Nereden: Ankara
Rep Puani : 10

Pir Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben sabahat tunceli kınıyorum fakat baştan beri söylemek istediğim şu: polis, yıllarca insanları rezil etti, bir tokat yiynce mi mazlum oldu

Polis masum oldu demiyorum, demem de. Polisin içinde de yanlış yapan bir sürü kişi var, illegal işe karışmış, mafyaya karışmış, işkenceye karışmış, şiddet yapan bir sürü kişi var, kurum olarak genelleme yaparak polis masumdur demem aynı şekilde genelleme yaparak polis tüüüü kakadır da demem.

Benim ısrarla belirtmek istediğim, başkan beri söylemek istediğim şey bu komserin şahsıdır, tekildir.

Sabahat tuncel şiddet uygulayan bir polise bunu yapsaydı siz haklı idiniz ama normal görevini yapan, videoda kesinlikle herhangi birisine karşı şiddeti vs olmadığı çok açık görünen komsere karşı yapmıştır, bunu eleştiriyoruz.

tunceli kınamanız da güzeldi, teşekkürler.
Sponsor Reklamlar

redyellow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...