Sponsor Reklamlar

Dayak Yiyen Kadina Yardim Etme Dayak Yersin!

Genel konular Katagorisinde ve  Pir Yolu Haber Merkezi Forumunda Bulunan  Dayak Yiyen Kadina Yardim Etme Dayak Yersin! Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Ağaç Şeklinde Aç26Beğeni
  • 7 gönderen DevrimChe
  • 4 gönderen cangibi62
  • 5 gönderen Alevi
  • 4 gönderen gencalevi
  • 3 gönderen Pir Mehmet
  • 3 gönderen Alevi

Seçenekler
Alt 20.02.11   #1
DevrimChe
DevrimChe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Australia
Rep Puani : 10
Thumbs down Dayak Yiyen Kadina Yardim Etme Dayak Yersin!

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde araştırma görevlisi olan Cenk Yiğiter ve Hakan Mertcan, sokak ortasında bir kadının dövülmesine müdahale edince saldırganın ve esnafın saldırısına uğradı.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde araştırma görevlisi olan Cenk Yiğiter ve Hakan Mertcan, fakültenin bulunduğu Cebeci semtinde yürümek için saat 23.00 sıralarında dışarıya çıktıklarında Sedat K. adlı bir kişinin, bir kadını sokak ortasında dövdüğüne tanık oldular. Yoldan geçen bir kadının da müdahale ederek engelleme çabasına rağmen Sedat K. adlı saldırganın kadını dövmeye devam etmesine müdahale eden araştırma görevlileri “ne oluyor” diye seslendiler.

Saldırgan ise yolun karşısına çıkarak “siz ne karışıyorsunuz?” diyerek asistanlara saldırdı. Sedat K.’nin ardından yeğeni de asistanlara yumruk atarak müdahale edince tartışma büyüdü. Tartışmanın büyümesiyle ise esnafın da asistanlara saldırdığı öğrenildi.

Saldırganların darbeleri sonucunda Cenk Yiğiter’in burnunda üç kırık oluşurken, hastaneden 7 gün iş göremez raporu verildi.

sendika.org
Sponsor Reklamlar

cagatay, dosteli, "-dost-" ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

...

Dedim hoca niçin namaz kılarsın?

Dedi günahlardan arınıyorum..
Dedim namaz kılmak Hiç fayda etmez!
Dedi kılar gibi görünüyorum..
Dedim ya gerçekleri görüyor musun?
Dedi düşünmeye eriniyorum..
Dedim ya cennete nasıl girilir?
Dedi cehennemde aranıyorum...

...

DevrimChe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 20.02.11   #2
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30
Standart Cevap: Dayak Yiyen Kadina Yardim Etme Dayak Yersin!

yuhhhhhhhhhhhhhh artik toplum bu kadarmi duyarsiz oldu???? gercekten yurtdisinda yasadigimdan dolayi bi kadinin siddet görmesine seyirci kaldiklari yetmedigi gibi bide o ZEVKLERINDEN men edildikleri icin mudahele edeni linc etmelerine...diyecek sözum kalmiyor.

resmen sözun bittigi yer....
Sponsor Reklamlar

Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 20.02.11   #3
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

Normal Turkiyede bunlar 2 kisi kavga eder Yere dusen hakli olan kisi olsa bile ordaki halk "Vurun Kahpeye" mantigi ile girisirler..

Turkiyedeki Egitim seviyesi ortada, Cahil,odun, Okuz halkim Benim Okumazsin, Bilgilenmezsin Sapla samani ayirmazsin.

Yoldan gecen bir Bayana o at golugunle bakarsin, kapanmissa Namuslunun Namuslusudur, O turban o kapali giysi altinda ne halt yerse yesin, Cennetliktir. Bacindir Ya o senin..

Azcik Dekolte ve Kot giyen biri ise Oruspudur,

Bunlarin Hepsi Dinci Yobaz devletin getirdigi seriat egitimidir..

Hersey Bir yana Bir Kadina El kalkarmi Be Serefsiz haysiyetsiz insan..
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 20.02.11   #4
gencalevi
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: almanya
Rep Puani : 12

allah adam karsina silahla saldirmamis eger silahli olsaydi bu yardimsever asistanlar su an aramizda olmayabilirlerdi
Sponsor Reklamlar

gencalevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 20.02.11   #5
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

nereye gidiyoruz böyle
Sponsor Reklamlar

DevrimChe, ^çirkin^-^kral^ ve gencalevi bunu beğendiler.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 20.02.11   #6
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

Son bir kac yilda farkinda degilsiniz ama Pembe bir devrim oldu, Nereye gidiyoruz sorusuna cevap 2ci iran gumbur gumbur geliyor...
Sponsor Reklamlar

DevrimChe, ^çirkin^-^kral^ ve cangibi62 bunu beğendiler.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...