Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Pir Yolu Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi.html)
-   -   Uğur Dündar’dan 'Erbil' Yorumu! (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi/3528-ugur-dundar-dan-erbil-yorumu.html)

DevrimChe 12.10.10 10:49

Uğur Dündar’dan 'Erbil' Yorumu!
 
http://www.habercem.com/newpics/news...21082837_2.jpgUğur Dündar, Mehmet Ali Erbil'in Alevilere yönelik sözleriyle ilgili bir açıklama yaptı. http://www.habercem.com/imgs/0.gif Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Çarkıfelek programında, Alevileri kızdıran malum sözlerinin ardından Star Tv programı yayından kaldırdı. Bu konuya farklı kesimler tarafından değişik yorumlar yapıldı. Yorum yapan isimlerden biri de Star Haber Grup Başkanı Uğur Dündar'dı. Dündar ana haber bülteninde Alevi vatandaşların üzüntülerini paylaştığını belirtti.

İşte Dündar'ın Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programıyla ilgili sözleri:

Çarkıfelek'te Mehmet Ali Erbil asla söylenmemesi gereken bazı sözler canlı yayında sarf etti. Mehmet Ali Erbil'in içtenlikle büyük üzüntü duyduğunu söylemesine ve Alevi vatandaşlarımızdan hatta tüm Türkiye'den tekrar tekrar özür dilemesine rağmen Star Tv yönetimi Çarkıfelek programını yayından kaldırdı.

Buradan Alevi vatandaşlarımıza, Türkiyemiz'in mozağini oluşturan o güzel insanlara bir kez daha sesleniyoruz üzüntünüz hepimizin üzüntüsüdür. Sizi çok seviyoruz saygı ve sevgiyle selamlıyoruz.."

Alevi 12.10.10 15:05

Cevap: Uğur Dündar’dan 'Erbil' Yorumu!
 
heyt ver gazi kocum bizde yedik istediginizi soyleyin sonrada aleviler boyle cici boyle guzeller diyin...

Bir defa Basbakan cikip Butun alevilerden ozur dilemeli bunu yapabiliyormu refarandumda ne sozler sarfetmisdi,Kalkip simdide alevilerin evrenseligindne bahsediyorsunuz oldu baska ...

AmaethoN 12.10.10 15:47

Cevap: Uğur Dündar’dan 'Erbil' Yorumu!
 
bu erbil denen soysuz hep böyle
bitek alevileri değil herkesimden insanı rencide edip alay konusu etti
programında küfürler cinsel tacizler vs neler neler ama hep güldük gülecek bişeyde yok oysaki ama yinede güldü bu gerizekalı insanlar.
böyle insanların prim yapmasına göz yumarsakm bunlarda böyle yapar
bi tek erbil değil niceleri var böyle zırvalayıp havlıyan...


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:06.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2