Sponsor Reklamlar

Depoya Kaldırılan Sandıktan 222 Oy Cikti

Genel konular Katagorisinde ve  Pir Yolu Haber Merkezi Forumunda Bulunan  Depoya Kaldırılan Sandıktan 222 Oy Cikti Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 2 gönderen DevrimChe
  • 1 gönderen akdora

Seçenekler
Alt 15.09.10   #1
DevrimChe
DevrimChe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Australia
Rep Puani : 10
Standart Depoya Kaldırılan Sandıktan 222 Oy Cikti

Depoya kaldırılan sandıktan 222 oy çıktı

Ordu'da referandumda kullanılan, ardından da depoya kaldırılan sandıktan 222 oy çıktı.

Güncelleme:14 Eylül 2010 17:31
Ordu'da referandumda kullanılan sandıkları belediyeye ait depoya getiren işçiler, bir sandığın içinden kullanılan oyların döküldüğünü görünce oyları sandıkla birlikte polise teslim etti. Polis de sandık ve oyları Merkez İlçe Seçim Kurulu’na teslim etti.

Ordu’da 12 Eylül günü yapılan halk oylamasında kullanılan sandıklar saklanmak üzere belediyeye ait Park ve Bahçeler Müdürlüğü Üretim Seraları ve Atölyeleri’ne ait depoya götüren işçiler, 1118 nolu sandıktan kullanılmış oyların dökülmesi üzerine şaşırdı. İşçiler, mühürlenmiş 224 oy pusulasını sandıkla birlikte polise teslim etti. Polis tutunakla sandığı Merkez İlçe Kurulu’na götürüp teslim etti.
İl Seçim Kurulu Başkanı Erol Oğluoğlu, araştırma başlattıklarını ve kısa sürede yazılı açıklama yapacaklarını söyledi. 1118 numaralı seçim sandığında oy pusulalarını bulan Ordu Belediyesi Temizlik İşçisi Azmi Bakan, “Seçim sandıklarını toplarken ve depoya koyarken ağzı açılan bir sandıkta oylar olduğunu gördük ve belediyeden yetkili kişilere haber verdik. Bunlar mühürlü ve kullanılmış oylardı” dedi.
Kirazlimanı Mahallesi’nde oyunu kullanan seçmenlerden Yusuf Furtun, 1118 numaralı sandıkta oy kullandıklarını belirtirken, “Böyle saçma bir olay olmaz. 2010 Türkiyesi'nde böyle olaylar yaşamak çok saçma birşey. Bizim mahallemizdeki sandıklarda büyük çoğunlukla hayır oyları çıkmıştı. Bu sandıkta onlardan birisi” diye konuştu.
Mahalle muhtarı Aydın Tok ise sandık başında görev yapanların ilerin yıllarca seçimlerde görev yapmış kişiler olduğunu belirterek, olayın il seçim kurulu tarafından aydınlatılacağını söyledi. 300 seçmenin kayıtlı olduğu 1118 nolu sandıktan 222 oydan 39'unun ‘evet', 183'ünün ‘hayır' olduğu belirtildi.
DHA
Sponsor Reklamlar

yasamak_güzel ve dosteli bunu beğendiler.

...

Dedim hoca niçin namaz kılarsın?

Dedi günahlardan arınıyorum..
Dedim namaz kılmak Hiç fayda etmez!
Dedi kılar gibi görünüyorum..
Dedim ya gerçekleri görüyor musun?
Dedi düşünmeye eriniyorum..
Dedim ya cennete nasıl girilir?
Dedi cehennemde aranıyorum...

...

DevrimChe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 15.09.10   #2
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Cevap: Depoya Kaldırılan Sandıktan 222 Oy Cikti

Daha neler cikar neler bacim dur sen :=) burasi turkiye
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 15.09.10   #3
ŞAHKULU
ŞAHKULU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üye
Nereden: sivas

sandıklar KANUNİ SULTANSULEYMAN ZAMANINDAN KALMA VİYANADAN GETİRMİŞLER ONLARI YENİCERİLER ONLARIN İCİNE DON NE koyuyorlarmısss
Sponsor Reklamlar

ŞAHKULU isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 15.09.10   #4
kurt
Yeni Üye
Üye
Nereden: Antalya

Nedense hiç şaşırmadım
Sponsor Reklamlar

kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 15.09.10   #5
akdora
akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: bakıpta görülemeyen uzanıpta tutulamayan yerden...
Rep Puani : 20

Şaşılacak bir durum değil belki bunun gibi daha yüzlerce sandıkda söz konusu olacaktır ancak ben bu gizlenenlerden ziyade iptal olan 100 binlerce oyun araştırılmasının daha mantıklı buluyorum..
Sponsor Reklamlar

DevrimChe bunu beğendi.

kendi olarak, sana gelen
sana gereksinimi olmadan, seni isteyen
sensiz de olabilecekken, senin ile olmayı seçen
kendi olmasını, seninle olmaya bağlayan
o, işte…

Oruç Aruoba....

Biz kendimizi adadık o renklere..Ayrılık nedir bilmedik yüreğimizde..Öyle bir bağlandık ki ölüm bile diz çöktü önümüzde..
akdora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 15.09.10   #6
hasan
hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 14

bu ülkede bu gibi durumlar çok normal karşılanmalıdır her zaman karşılaşıyoruz hiç şaşırmadım desem yeridir.
Sponsor Reklamlar

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2