Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Pir Yolu Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi.html)
-   -   Uzman Çavuş Evinde Ölü Bulundu (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi/2825-uzman-cavus-evinde-olu-bulundu.html)

Deniz 26.06.10 19:20

Uzman Çavuş Evinde Ölü Bulundu

Uzman çavuş evinde ölü bulundu
http://images.iha.com.tr/i//HaberPic.gif
Hatay`ın Kırıkhan ilçesinde görev yapan bir Jandarma Uzman Çavuş, evinde ölü bulundu.http://st2.tumgazeteler.com/t/2/img/spacer.gif

Edinilen bilgiye göre, ilçedeki Jandarma Karakol Komutanlığı`nda görev yapan Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Demirel(25), mesai saatinin ardından tek başına yaşadığı evinde ölü bulundu. Çene altına beylik tabancasıyla bir el ateş edildiği belirlenen Demirel`in cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu`na kaldırıldı.

Amasyalı olduğu öğrenilen Demirel`in bekar olduğu ve 6 senedir doğu görevi yaptığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. İSMET BİÇEN - HATAY

Deniz 26.06.10 19:21

Cevap: Uzman çavuş evinde ölü bulundu

kendisi kuzenimin oğludur anası halamın kızı.
amasya gökdere köyü doğumludur.
yusufum bize nasıl yaptın bunu. off bu nasıl bir acı

esra.tutsak62 26.06.10 19:29

Abim çok kötü bir durum başınız sağolsun..allah geride kalanlara ailesine sabır versin.

AmaethoN 26.06.10 21:21

abim başın sğolsun:(

mechul 02.07.10 15:59

Ajanslar bu haberi intihar diye geçti,

Kolluk kuvvetlerinin özelliklede uzman çavuşların büyük sıkıntıları var karın tokluguna zor şartlar altında görev yapıyorlar, üstüne birde kişisel sorunlar eklenince istemedigimiz sonuclar cıkıyor.

Allah rahmet eylesin, başınız saolsun.
Hakikaten zor kabul edilemez bir acı, bizimde başımıza geldi benzer bir durum.

...

mmuratkkaratas 02.07.10 16:10

başın sağ olsun abi :confused::confused:

Deniz 03.07.10 22:23

Alıntı:

mechul Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 7941)
Ajanslar bu haberi intihar diye geçti,

Kolluk kuvvetlerinin özelliklede uzman çavuşların büyük sıkıntıları var karın tokluguna zor şartlar altında görev yapıyorlar, üstüne birde kişisel sorunlar eklenince istemedigimiz sonuclar cıkıyor.

Allah rahmet eylesin, başınız saolsun.
Hakikaten zor kabul edilemez bir acı, bizimde başımıza geldi benzer bir durum.

...

senin gibi (..)anlayamaz bu acıyı görecezsiz acımızı.araştırıyoruz(...) bulacağız sorumlusunu o bebe intahar edecek biri değildi.
sen ve senin gibiler klavye ustasısınız.acımızı anlayamaz bize kominist bölücü terör örgütü dersiniz sakın yeğenim hakkında yazı yazma
sakın yazma

AmaethoN 03.07.10 23:59

deniz abi orada olgun kötü bieşy ters bişey söylememişki sen böyle bi tepki koymuşsun
tavrın cok sert olmuş

orada o adamın yazdıklarında rencide edici hakaret edici kücümseyici aşşaılayıcı bişey yok
hepimizde biliyoruzki

Alıntı:

karın tokluguna zor şartlar altında görev yapıyorlar
bunlar gercekler
bu yazıya böyle bi tepki vermen gercekten üzdü beni.

DevrimChe 04.07.10 05:07

Oncelikle Deniz abi basiniz sagolsun gercekten uzucu bir durum ailenize sabir diliyorum..

Fakat forum icerisinde kisisel sorunlari uyeler ile konularda yansitmak senin gibi bir buyugumuze ve site yoneticimize yakismayan bir hareket...Acin taze olabilir belki bu sebeple bu sekilde yazmis olabilirsin ama seni biliyoruz taniyoruz ve bu durumu duzelteceginide biliyoruz...

Ozur dileyerek soyluyorum hakaret icerikli kelimeler tarafimda silinecektir

AmaethoN 04.07.10 16:40

k.bakmayın hepinizden özür dileyerek foruma veda etmek zorunda hissetdim.

özellikle deniz abi ben burada kimsenin avukatlığını yapmıyorum
sana ne kadar abi dediysem olgunda benim okadar saygı duyduğum bir kişidir olgun burada haksız olsaydı sana hakaret etmiş olsaydı aynı tepkiyi onada gösterirdim fakat benim burada sana yakıstıramadığm cümlelerle forumda bişeyler yazmanı kınamam benim senin gözünde taraflı ve yalancı bir şahıs olduğumu göstermekteyse benim burada pek işim kalmadığının göstergesidir cünki eğer yalancıyı destekliyorsam yarın bu hatayı başkasındada yapacağım kesindir.

yeni bi forumdu güzeldi pek kimseyi tanıma imkanım olmadı kırdığım olduysa özür dilerim umarımki cokdahga güzel yerlere gelirsiniz

iyi forumlar canlar...

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:42.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2