Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Pir Yolu Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi.html)
-   -   Uzman Çavuş Evinde Ölü Bulundu (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi/2825-uzman-cavus-evinde-olu-bulundu.html)

DevrimChe 04.07.10 19:20

Cevap: Uzman çavuş evinde ölü bulundu
 
Arkadaslar yapilan hatalar soylenen sozler veya verilen tepkiler ne olursa olsun boyle kucuk seyler ile kisisel sorunlar ile bir foruma bedel bicmek ve kisisel konulari forum icerisindeki topiclerde veya acilan haber konularinda yazmak dogru degildir.. Kimse ben sana kirildim gidiyorum , senin sozlerin beni incitti gidiyorum dememeli...Ortada bir sorun var ise ikili sekilde ozel bir yerde konusup halletmek dururken foruma veda etmek biraz tuhaf kaliyor... Konunun ozune donelimm ve hic bir sekilde ikili tartismalara yani kisisel atismalara girmeyelim Lutfen..

eftelya_58 04.07.10 21:37

Cevap: Uzman çavuş evinde ölü bulundu
 
Öncelikle Deniz Abi'ye baş sağlığı dileyerek konu içindeki bu tatsız durum için bende düşüncelerimi yazmak istiyorum...

Forum içerisinde herkes aile gibi olmalıdır.İster yönetici ister üye olsun kırıcı sözler sarfetmekten kaçınılmalıdır.Renklerin önemi olmadığını düşünüyor ve herkesinde böyle düşünmesi gerektiğini biliyorum.Ve biz yöneticilerin de herhangi bir tartışmada ya da konuda daha dikkatli konuşmamız,kullanacağımız kelimelerin daha dikkatli seçimine özen göstermemiz gerektiğini de.Görevlerimiz arasında ki en büyük sorumlulukta bu olsa gerek.Site içerisinde ki düzeni,birlik ve beraberliği sağlamak...

Sevgili "Meçhul" arkadaşımızın samimi olarak yazdığı mesajına karşılık Deniz Abimizin verdiği tepkiyi kişisel bir sorunla vermiş olduğunu düşünmek istemiyorum.Her kim olursa olsun,arada her ne sorun olursa olsun,sonuçta acı bir durum var.Konu tartışma yaratılacak bir konu değil...Alıntı:

AmaethoN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 7978)
k.bakmayın hepinizden özür dileyerek foruma veda etmek zorunda hissetdim.

özellikle deniz abi ben burada kimsenin avukatlığını yapmıyorum
sana ne kadar abi dediysem olgunda benim okadar saygı duyduğum bir kişidir olgun burada haksız olsaydı sana hakaret etmiş olsaydı aynı tepkiyi onada gösterirdim fakat benim burada sana yakıstıramadığm cümlelerle forumda bişeyler yazmanı kınamam benim senin gözünde taraflı ve yalancı bir şahıs olduğumu göstermekteyse benim burada pek işim kalmadığının göstergesidir cünki eğer yalancıyı destekliyorsam yarın bu hatayı başkasındada yapacağım kesindir.

yeni bi forumdu güzeldi pek kimseyi tanıma imkanım olmadı kırdığım olduysa özür dilerim umarımki cokdahga güzel yerlere gelirsiniz

iyi forumlar canlar...


Sevgili AmaethoN;

Forum içerisinde tartışmalarda olur,kavgalarda.Herkes illa ki haketmediği,duymak istemediği kelimeler,sözler duymuştur.Ama bırakıp gitmek olmaz.Kimse kimsenin "sen şu'sun sen bu'sun" demesiyle öyle olmuyor.Arada yanlış anlamalar olsa da bunları konuşabilmek önemlidir.Tabii ki bunu forum içerisinde yansıtmak hoş bir durum değil...

Yine hep beraberiz ve burada hepimizin birbirine ihtiyacı var.Kimse bir yere gitmiyor,nokta,bitti ;)

Deniz 04.07.10 22:51

Cevap: Uzman çavuş evinde ölü bulundu
 
konu amacını aşmıştır araştırmalarımız bitiğinde gereken açıklamayı yapıp konuyu açacağım.
şu soruyu kendinimize soralım neden son dönemde atatürkçü alevi askerler intahar ediyor veya ettiriliyor.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:23.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2