Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Pir Yolu Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi.html)
-   -   11 yaşındaki öz kızına tecavüz ettiği iddia edilen baba tutuklandı (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi/2785-11-yasindaki-oz-kizina-tecavuz-ettigi-iddia-edilen-baba-tutuklandi.html)

mmuratkkaratas 23.06.10 18:47

11 yaşındaki öz kızına tecavüz ettiği iddia edilen baba tutuklandı

KOCAELİ'nin Çayırova İlçesi'nde 11 yaşındaki öz kızına tecavüz ettiği ileri sürülen 40 yaşındaki S.G. tutuklandı.

N.G. adlı kadın Emek Mahallesi'nde oturan ve günlük işlerde çalıştığı belirtilen S.G.'nin öz kızına tecavüz ettiğini öne sürerek şikayet etti. Tecavüzün daha önce gerkeçleştiğini, eşini kızının yatağında yakaladığını, ancak olayın duyulmasından korktuğu için söylemeye çekindiğini belirten anne, çocuğunun bu olayın etkisiyle sık sinir krizleri geçirmesi nedeniyle dayanamadığını ve polise gittiğini anlattı. N.G. eşinin kendisi ve çocuğunu kimseye söylemeleri halinde kendilerini öldüreceğini söylediğini öne sürdü.

Gözaltına alındığında verdiği ifadesinde, pantolonunun cebinden para kaybolduğunu bu bu yüzden kendisine eşinin ve çocuğunun iftira attığını iddia eden baba S.G. yapılan doktor muayenesinde çocuğa tecavüz bulgusuna rastlanınca tutuklandı

ÇAYIROVA (Kocaeli), (DHA)

esra.tutsak62 23.06.10 19:04

Cevap: 11 yaşındaki öz kızına tecavüz ettiği iddia edilen baba tutuklandı

Neler var neler..dünyanın çivisi çıkmış artık böyle haberlere de alıştık.. olmaz olsun böyle baba..

AmaethoN 23.06.10 19:11

o adam intihar etsin.

X_EweM_X 24.06.10 09:53

çayırova emek mahallesi ben oraları çok iyi bilirim yani genellikle bizim insanımızın oturduğu yerdir.

Çok çirkin bir olay bu insanlar artık öz kızlarına bili bunu yapar oldu daha öncesinde de bu tarz olayların olduğunu duymuştum inşallah devamı gelmez .

Alevi 24.06.10 12:45

Böyle birseyi yapan kim olursa olsun daha ergenlik cagina bile girmemis bir cocuga cinsel istismarda bulunup onun irzina geciyorsa bu baba gibi kisilerin kani bozuktur , kansizlardir.

Son yillarda ülkemizde bir tecavuz kulturu basladi. televizyon ve internetden tecavuz haberlerine cok rasliyorum, bununda nedeni AKP hukumetinin medeni iftari Hüseyin üzmez le basladi daha sonra gene doguda zihinsel bir özurlu bir kizimiza tecavuz girisiminde bulunuldu.
insanlik artik oyle bir noktaya gelmiski örf, adet,edep ,haya,namus, seref kalmamis bu tur haberleri gorunce insanligimdan utaniyorum..

musluman ulkeyiz diye ovunup dururuz, dunyada en cok genc yasda kiz cocuklarinia tecavuz ,alikoyma, kizlari sunnet etme gibi sapikca ve vahsice gelenekleri olan 2 musluman ulkeyiz..

iRAN ve Turkiye dahada soyluyecek soz bulamiyorum..

avrupada yasiyorum, avrupalilara ben müslumanim diyemiyorum, insanlarin hayvanlastigi ,mertligin serefin bittigi noktadayiz...

sert ismail 24.06.10 15:27

O insaniçin intihar kurtuluş olur meydana asıb cımbızla gelen giden çekmeli etini

mechul 24.06.10 20:43

insan,en mükemmel hayvan!
insan,konuşan hayvan!
insan,düşünen hayvan!
insan,gülen hayvan!
insan,öykünen hayvan!
insan,aygıt yapan hayvan!
insan,toplumsal hayvan!
insan,siyasal hayvan!
insan,ekonomik hayvan!

yüzyıllardan beri filozoflar,
insanı türlü türlü tanımlamışlar.
ama nice tanımlasan,
hepsinin birleştigi şu:
ne yapsan,
insan,yine hayvan,yine hayvan.
ey hayvan oglu hayvan,
insan ol, insan!

Aziz NESİN...

Akılla hareket etmek yerine malesef dürtüleriyle hareket eden insan-hayvanlar var, ama yanlızca ülkemizde degil tüm dünyada varolan bir gercek bu ensest ilişkiler.
Tıp bunu hastalık olarak kabul ediyor..

Haberlerden takip ettigimiz kadarıyla cocuguyla yıllarca ilişkiye girip ondan cocukları olan babalar var, hatta bu tür ilişkilerden herhangi bir şikayeti olmayanlarda var,

O nedenle bu ülkesel,yöresel hatta kişisel sorun degil insanoglunun sorunudur..

Kusura bakmayın ama dostlar evrensel inanışlara göre Adem ile Havva'dan geldigimize inanıyorsak ensest ilişkiler neticesinde insanoglunun türedigini kabul etmek zorundayız, buda insanoglunun kanında ensest vardı cümlesini haklı gösterir..

Kıbrıslı'ya katılıyorum
Baskıcı toplumlarda baskı uygulanan unsurlar daha cok reabet görür, dıştan birşey yok gibi görünsede içten içe bu daha yıkıcı boyutlara ulaşır,
Seks'e para veren toplumlar bölgeler ülkeler nereleridir dikkatinizi cekmek istiyorum..

Baskı yerine daha cok egitimle ahlaki sistem oturtturulmalı..

Son olarak Kadın Sünneti Afrika'da yaygın olan bir uygulamadır.

.....

DevrimChe 25.06.10 10:35

Dunya oyle bir hal aldiki inanclar yasaklar dogru ve yanlislar yok olma seviyesinde.Bir insan kendi oz cocuguna bunu yapabiliyorsa bunun sebebini tartismak gerekiyor...Eger bu olayi ilk defa duymuyorsak bunun asil nedenini bulmamiz gerekir.Yoksa ne ilk nede son duyacagimiz bir haber bu.

Hani diyorlar ya bu devirde babana bile guvenmeyeceksin sanirim oyle olacak..

Yapilan hayvanlik diyemiyorum ben hayvanlar bile bu duruma gelmediler henuz...Yaratilmamis doga disi bir igrenclik bu..Utanc duyuyorum..

Asi_Kardelen 25.06.10 13:12

Nasıl bir çağa geldik, nasıl bir ortamdayız. Hayat gitgide iğrençleşiyor mide bulandıran İnsan kendi evladına nasıl böyle bi iğrençliği yapar o adamın cezasını o kıza verdirseler

eftelya_58 25.06.10 18:18

Böyle bir olay için ne desek boş.Çünkü ilk olarak Avusturya'da ki bir baba konuşuldu aylarca.Sonra buna benzer olaylar da arkasından çorap söküğü gibi ortaya çıkmaya başladı,artık ne kınama kaldı ne birşey insanlarda.Cevap basit;

ALIŞTIK...

Bende "Neden?" diyorum başka birşey diyemiyorum.Bu hasta ruhlu insanlar içinde ayrı bir tedavi uygulanması gerek.Artık nasıl bir tedavi olur bilemiyorum.Ama inşallah bu sapığın tedavisini de içerde yaparlar!!!

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:56.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2