Sponsor Reklamlar

Radyo Yayınından Şikayetçiyim.

Haber Merkezi Katagorisinde ve  Öneri, Şikayet, Soru ve İstekleriniz Forumunda Bulunan  Radyo Yayınından Şikayetçiyim. Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 13.05.11   #1
"-dost-"
"-dost-" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Mersin
Rep Puani : 22
Standart Radyo Yayınından Şikayetçiyim.

Sevgili Canlar;dün gece geç vakit Gençalevi'nin yayinindan sonra yayını alan Artovalı ve Turhallı arkadaşlar ve tanıdıkları dj Kiliç Kaslim ile yozgatli-123- nickli üye adeta beni sorgular nitelikte sorular sorarak kim olduğumu sorgulayarak ve siyasi tercihlerini yansıtacak biçimde konuşarak ve beni birilerine benzettiğini söyleyecek kadar ileri giderek seviyesizce bir yayın sunmuşlardır.Ayrıca artovalı kendi isminin yerine başka bir forum üyesinin adını ben oyum diye bana ifade ederek aldatmıştır.Bu durum karşısında sinirlenerek yayını terkettim.Bundan önceki forum radyolarında hep kendi ismimi kullanarak dinleyici olmuştum.Bu forumda admin arkadaşın yardımıyla 3 ay önce yeni nickim "-dost-" ile dinleyicilik yapıyorum.

Sözünü ettiğim dj arkadaşların imalı ve aşağılayıcı yayınından ötürü şikayetçiyim.

Yönetim kurulundan bu arkadaşlarla ilgili önlem alınmasını önemle rica ediyorum.

Diğer şikayeti olan arkadaşlarında bu topige şikayetlerini bildirmelerini rica ederim.
Sponsor Reklamlar

Alevi, gencalevi, miSbon ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Konu "-dost-" tarafından (13.05.11 Saat 23:36 ) değiştirilmiştir.
"-dost-" isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #2
turhallı
Yeni Üye
Üye
Nereden: türkiye
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Radyo Yayınından Şikayetçiyim.

kimse kimseyi sorguya çekmedi sadece benzer bir nickle karıştırınca bana yabancı gelmedi siz hiç o radyoya geldinizmi diye sordu hiç bir imada bulunmadı benzetmek suçmu tamam konu siyasi üzerindeydi o anda siz nerelisiniz dendi ve dost can bunu yanlış anladı ve bundan dolayı 123 nikcli bir arkadaş kovulmuş nedenini açıkladı ve konuşma esnasında siz nerelisiniz denildi ve sandıki kendisine imada bulunuluyor sandı ve hatasından dolayı yanlış anaşıldığından dolayı annem özür diledi defalarca ve kendisi okumuş bir aydın kişiyim dedi sorarım aydın dosta karşındaki bayana hakaret edilirmi daha fazla terbiyesizlik yapma sen daha yakınmışsın denilmesi doğrumudur okumuş aydınlı bir kişi yaa o yüzden sorarım ve bir defa annem kimsenin adını ne diye kullansın akıl var mantık var ve ben benim annem diyorum burdanda mı bilinmez acep kimin adını kullandıysa söylesin derim ve bizde ona göre cevabını verelim canlar kimse kimsenin adını kullanacak kadar aşşalık olamaz ve bir eğtimciye bu iftirayı yakıştıramadım benim annem (ARTOVALI ) özür diledi yanlış anlamadan dolayı ve benim ölümüm üzerine yemin etti hangi ana evladının ölüsünü öpmek ister sorarım size başka radyodaki isimle karıştırdığını söyledi ve bir eğitimci bir insan bişi bilmiyorsun ama girmediğin radyo yok diye terbiyesizce bi hakareti hiç mi hiç yakıştıramadım defalarca özür dileyen bir kadını bu denlice suçlamak çok ayııp yakıştıramadım dost can ve bir başkasının adını ne diye kullansın anlam veremedim özür dilemek bir erdemliktir bunu bir okumuş aydın bir kişi bilemiyorsa artık diyecek söz bulamıyorum bende dost candan şikayetciyim anama bu denlice hakaret ettiği için
ve gene yanlış anlaşılmadan dolayı özür diliyoruz ve bu konuyu ben burda bitiriyorum söz yönetimin

SAYIN Yönetim Karar sizin saygı duyarım istemezseniz radyonuza ve sitenize birdaha girmeyiz
Sponsor Reklamlar

Alevi ve aSi_YaReN bunu beğendiler.

BİRİ SANA SIRTINI DÖNERSE ÜZÜLME DOSTUNLA DÜŞMANINI AYIRT ETMİŞ OLURSUN

ELİNE BELİNE SAHİP OL

İNCİNSENDE İNCİTME

Konu turhallı tarafından (14.05.11 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.
turhallı isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #3
aSi_YaReN
aSi_YaReN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Gönülden...

Canlar;

Radyo yayını ve geçen münakaşayı bilmiyor olsamda,ortada bir yanlış anlaşılma varsa birbirinizi üzmeye gerek yoktur diye düşünüyorum.

Dost can sen çok ılımlı ve düzgün insansın.Diger tülay can ve artovalı annemiz onlarında haksız yere size yüklenme durumu olmuş olabilir,özürlerde dilenmiş okudugum kadarıyla..Bizlere küsmek,darılmak yakısmaz.

Hepinizi tekrar aynı ortamda görmek ve birligimizin devamını görmek isteriz.
Bir anlık sinir haliyle üzülmeyelim lütfen..

Bu sadece görüşüm,amacım yalnızca kimsenin gönül kırgınlıgının olmaması.

Yanlış bişey diyorsam af buyurun...
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet ve turhallı bunu beğendiler.

Kiminin ruhu, kiminin beyni ve bir çoğunun bir kalbi yok..

Dediler ki; "yaşından çok daha olgunsun."

Evet, dedim.
Çünkü hep büyüklük bende kaldı.

aSi_YaReN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #4
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

Canlar bir yanlış anlaşılma var ortada... Ama bize gittikçe kızışmak yakışmaz, bize baışmak, türkülerimizi birlikte söylemek yakışır.
Sponsor Reklamlar

"-dost-", gencalevi ve turhallı bunu beğendiler.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #5
miSbon
miSbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: boş
Rep Puani : 13

dost cana yapılana üzüldüm olmaması gereken seyler bunlar. dun asi kardelenin yayınını dinledim gercekten cok keyifliydi orasi radyo siyaset yeri degil....
Sponsor Reklamlar

Asi_Kardelen, "-dost-" ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
Alt 14.05.11   #6
turhallı
Yeni Üye
Üye
Nereden: türkiye

miSbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dost cana yapılana üzüldüm olmaması gereken seyler bunlar. dun asi kardelenin yayınını dinledim gercekten cok keyifliydi orasi radyo siyaset yeri degil....

biz siyaset yapmadık sadece arkadaşımı bu radyoya gel dedim geldi başka bir radyodan neden kovuldun diye sorunca oda apoya laf ettim diye beni banladılar kovdular dedi dost canda tam yerine düşmüşsünüz dedi o anda ben tokat havası çaldım tokatın bir yerini sordu bende bilmiyorum dedim bana dediki sen nasıl tokatlısın tokatlıyım diyorsun ama daha tokatı tanımıyorsun dedi annemde onu o tokatlı sandı dostcan sen nerelisin dedi tokatlı sandı onuda oda elazığlıyım dedi annem memnun oldum dedi o arada kazımla 123 nickli arkadaşım ve annem konuşulardı bu konunun dost canla hiç bir alakası yok annem dost nikini görünce sadece karıştırdı başka bi dost niki vardı orda siz daha önce oraya hiç geldinizmi yanlış anlamayın diyerek annem bunu sordu meğerse işçi dost nikiyle sadece dost canın nikini karıştırdı dost canda bana imalı sorular soramazsın bana açık konuş ben böyle şeyi sevmem beni kimseye benzetme nickler birbirine benzeye bilir ama beni benzetemezsin sen kimsin de beni benzetiyorsun dedi hakaret eder gibi ayrıldı radyodan ve annem çok üzüldü beni yanlış anladı dost can keşke yarın radyoya gelsede özür dilesem dedi sabaha kadar uyumadı beni yanlış anladı diye defalarca özür diledi sen kimsin terbiyesizce üçünüz sorguya çeker gibi bana imalı sorular sordunuz dedi özelden yazışıyorsunuz dedi annem özelden yazmayı bilmiyor bile ne yazarsa açıktan yazar birisi özelden yazsa bile o açıktan yazar cevabını annem 2-3 aydır pc başına geçiyor yeni yeni öğreniyor daha önce açma kapama bile bilmiyordu ve dost can beceremiyorum diyorsun ama girmediğin radyo yok diye terbiyesizce laf konuştu annem 12 imamlar üzerine yemin ederim ve 23 yaşında bir kızım var onun ölüsünü öpüyüm eğer imalı imada bulunarak konuştuysam diye yemin etti ama dost can hala anneme hakaret etmeye devam etti tekrardan sorarım size hangi ana evladının ölüsünü öpmek ister bunu evladı olan anlar annem dediki siz hiç birisini birisiyle karıştırmadınızmı hiç hatanız olmadımı dedi o yok dedi ve birde başkasıyım diye ona aldatmış guya annem bu kadar yalancılık ve terbiyesizlik olmasın ANNEM ARTOVALIYIM DİYE GİRER VE KONUŞUR GÜLLÜ İSMİNİ BAŞKA ANLADIYSA BİLEMEM ARTIK ANNEM ASLA KİMSENİN ADINI KULLANMAZ KULLANANA DA TEPKİ GÖSTERİR CANLAR TERCİH SİZİN ARTIK ANNEM AFFETMİYOR ŞİMDİ HİÇ BİR KİMSE HİÇ BİRŞEY ANNEME BİZDEN BAŞKA BİŞEY DEĞERLİ DEĞİLDİR BİZ ONUN KENDİ CANINDAN BİLE DEĞERLİYİZ BU HALDE BİZİM ÜZERİMİZE YEMİN ETTİ AMA DOST CAN ANLAMADI HALA KENDİ LAFINA DEVAM ETTİ BEN HAKKIMI HELAL ETMİYORUM DİYOR ANNEM
Sponsor Reklamlar

BİRİ SANA SIRTINI DÖNERSE ÜZÜLME DOSTUNLA DÜŞMANINI AYIRT ETMİŞ OLURSUN

ELİNE BELİNE SAHİP OL

İNCİNSENDE İNCİTME
turhallı isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #7
"-dost-"
Kıdemli Üye
Üye

Arkadaşlar o gece yayın samimi bir ortamda geçerken radyoya yozgatlı önce ---123----sonra--321--- nickli bir dinleyici geldi.Birbirlerini daha önce gittikleri adını yeni duyduğum GÜM GÜM radyodan tanıyolarmış.Bunlardan sonra o dinleyici oradan kovulduğunu söyledi.Bu iki üye ana ve kızı Turhallı ve Artovalı dj ler ve Kiliç Kaslim adli üye birden bana sen nerelisin?Daha önce Gümgüm radyoya giriyomudun?Erzincan radyoya giriyomudun?Senin nicki başka radyolardan tanıyoz onlar ...liydi senin nickinle örtüşüyo.Nerelisin?Bu arada her yanıtımda.Hımm hımmm hımm.Arada bir özelden gelirmisin diyolar birbirine.Yani msn veya radyonun özel chat sistemiyle bişeyler konuşuyolar.Tekrar sorular.Bende ben bu nicki üç aydır almışım daha önce kendi ismimle radyolara giriyodum.Bunu bana admin aldı dememe rağmen tekrar saçma sapan sorular ve hımlamalar.Ben sinirlendim.Böyle imalı sorularla neyi çözmeye çalışıyosunuz dedim.Anne olan kişi ben imalı soru sormam direk sorarım.Kızma senin kim olduğunu sormak hakkımız.halbuki daha önce defalarca söylemiştim ve tanışmıştık.Her şey o 123 nicki artniyetli kişinin bizlemesiyle başladı.Bunlarda eşlik ederek saçmaladılar.Ayrıca kimseyi böyle sorgulama hakları yok.Ben değil diğer -dost- nickli üye bile olsa sen omusun,onların görüşündemisin deme imaylada olsa hakları değildir.Ayrıca kendileri geldikleri yeri ve radyoyu çok iyi biliyolar ve benim gerçek ismimide biliyolardı.Karıştırmaları ve benzetmeleri imkansız.Direk bana yönelik bir saçmalıktı.Tabi o -123 nickli üyenin etkisiyle.O ana kadar onlardan böyle bir saygısızlık görmemiştim.Ama ona uyup beni sorgulamaya kalkmaları hiç şık değildi.Ortada bir yanlış anlama yok.O radyodaki -dost nickli üyeyi gayet iyi tanıdıklarına göre bana yapılanlar saçmaydı.Ayrıca ben birşey bilmiyorum ,kızım bana açıyor ve yazıyor desede inandırıcı değil.Gitmediği ,girmediği ve dj lik yapmadığı radyo kalmamış.Önce kasıtlı yap sonra özür dile.Bence hiçbir anlamı yok.Yanlış anlama olsa saygı duyarım.Ama değil.Sinirlenip çıkmasaydım eminim ardından bana sen ...li misin sorusunu soracaklardı.Takdir admin arkadaşların.

Yılların eğitimcisiyim.insanların soru soruşundan tutunda,imasından,yanıtlara karşılık verişinden insanların ne düşündüğünü ne amacı olduğunu sezerim.Saygılarımla.
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet, miSbon ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
Alt 14.05.11   #8
"-dost-"
Kıdemli Üye
Üye

Arkadaşlar adını andığım üç DJ ve o 123 nikli üye arasında geçen özel konuşmaların detayı bu olaya sebep verdi.Ondan önce defalarca konuştuk,sohbet ettik.Böyle bir saygısızlık görmedim.Ne olduysa o dinleyici üyenin özelden yönlendirmesiyle oldu.Geldiği yerden kimbilir hangi nedenle kovulmuştu.Burada da birşeyler karıştırmaya gelmiş besbelli.Sağolsun bunlarda çok iyi ona uydular.
Sponsor Reklamlar

miSbon ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
Alt 14.05.11   #9
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

Bu konuyla ilgili bütün admin arkadaşlarımı toplantıya bekliyorum...
Sponsor Reklamlar

"-dost-" ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #10
jetlii11
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 12

değerli canlar ortada büyük bir anlaşılma var gibi.tabi o anda yazılanları tam bilmediğimiz için kimin art niyetli olduğunu bilemeyiz. aslında sitemizde ki hiçbir canın art niyetli olacağını sanmıyorum.sözü geçen dj belkide emin olmak istemesinden dolayı bir yanlış anlaşılma da olabilir.ama tabi dost canada ters ters soru soruluncada heralde sinirle beraber atışmalar yaşanmış.dj canların birbirlerine özelden konuşalım gibi karşısında ki ((dost))canada bir güvensizlik, dışlama yaptıkları içinde kim olursa olsun dost canda yapması gerekeni yapmış.şunuda söylemek gerekir dj arkadaşların o anki düşünceleri belkide böyle şeyler sormalarını icap ettirdi.yanlış anlaşılmalar heran yeryerde hayatımızın tamamında karşımıza çıkıyor.canlar birbirimizi kırmaya gerek yok.birlik beraberlik bizim en ihtiyaç duyduklarımızdan.
Sponsor Reklamlar

"-dost-", Pir Mehmet ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
jetlii11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...