Sponsor Reklamlar

Radyo Yayınından Şikayetçiyim.

Haber Merkezi Katagorisinde ve  Öneri, Şikayet, Soru ve İstekleriniz Forumunda Bulunan  Radyo Yayınından Şikayetçiyim. Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 14.05.11   #21
"-dost-"
"-dost-" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Mersin
Rep Puani : 22
Standart Cevap: Radyo Yayınından Şikayetçiyim.

Sıkıntılarını ben de biliyodum.Daha önceki sohbetlerimizde dertleşmiştik.Ben radyoya ilk girdiğimde herkesten önce onları sorardım.Benimde onlar gibi fiziki rahatsızlığım vardı aynı kaderi paylaştığımız için daha yakın duruyordum.
Sponsor Reklamlar

aSi_YaReN ve turhallı bunu beğendiler.
"-dost-" isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #22
turhallı
Yeni Üye
Üye
Nereden: türkiye
Rep Puani : 10

aSi_YaReN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Can,söylediklerin dogrudur.Aksini iddaa eden yok.
Hani olayda yanlış tavır sergilemişsiniz ve haksız durumda oldugunuzunda farkındasınız.Bu durumda dost canda kırıcı olmus ama bunun asıl sebebiyeti sizin tutumunuzdan kaynaklanmıs.Kimse kimseyi kırmak istemezdi eminim.Radyoda defalarca bulundugum için,o ortamı hep birlikte yasadık.

bence siz kırgınlıgınızı hatanızla bölüştürün ve dost canın bu olumlu yönune anlayısı bakımından bir teşekkürde edin ve güzellikler bizim olsun...

hepimiz canız,cananız..aleviyiz!!! yolumuzda küslük olmaz,gönul koymak olmaz..yeter ki çok buyuk hatalar yapmayalım.

burda hepimiz birbirimizi az da olsa tanıyoruz.Kimsenin kıskırtmasına,bizi bölmelerine izin vermeyelim.Destegimizle yolumuza devam...

can tamam doğru birbirimize gönül koymak olmaz öfkesini toparlamış da neden farklı boyutlara neden taşıyor sorabilirmiyim annem başka kişinin adını neden kullansın iyice okursan görürsün başkalarının adını kullanıyormuş annem bu büyük bi iftira ha bu arada nerelisin demek imada bulunmaksa şayet kimse kimseye sormasın nerelisin diye. arkadaşım neden kovulduğunu söyleyince kılıç kaşlımda ordan ayrıldığını söyledi kendi aralarında konuşurken annemde o sırada dost cana sordu nerelisin diye o bana sen nasıl tokatı bilmezsin nasıl tokatlısın felan diyince onuda tokatlı sandıda dedi ben hiç bir soru sormadım dost cana ve yanlış bir zamanda sorulmuştur onu bende kabul ediyorum

Dost can demişki ben bir eğitimciyim kimin nasıl konuştuğunu anlarım kimse kimsenin netten nasıl konuştuğunu anlayamaz kuru bi yazıdan nasıl anlaşılır onu anlamış değilim

Herkesten özür diliyorum verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı ve huzursuzluktan dolayı hoşça kalın dostça kalın TEKRARDAN ÖZÜR DİLİYORUM
Sponsor Reklamlar

"-dost-" ve aSi_YaReN bunu beğendiler.

BİRİ SANA SIRTINI DÖNERSE ÜZÜLME DOSTUNLA DÜŞMANINI AYIRT ETMİŞ OLURSUN

ELİNE BELİNE SAHİP OL

İNCİNSENDE İNCİTME
turhallı isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #23
aSi_YaReN
aSi_YaReN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Gönülden...

Ben yazılan çizilen yazıyı yorumu hepsini okudum can.Sizleride,dost canıda tanıyorum.Amacım yalnızca aranızı düzeltmek ve o arada geçen munakaşayı bi nebze sakinleştirmek.

Sonuçta üzülen taraf biziz,sizler gibi...kimse aynı ortamda bulundugu insanların anlaşmama yada kırgınlıklarının olmasına razı gelmez.Benim gibi diger canlarımızda bana katılır bu konuda.

Diyorum ya o anda söylenen,konusulan,tartısılan herşey bir kibritin ateşlenmesi gibi buyuyebilir...artık olayın özünü kurcalamaya gerek yoktur,o anki ruh haliyle psikolojiyle tepki verilmesi çok normal...

Şahsen haksızsam baska nedenler aramam.Özrümü diler,özümü paklar ve madur kişiden özrümü kabul etmesini eylerim.Ki oda kendine yakısanı yapıp kontrol altına aldıgını olumlu davrandıgını yansıttı.

Benim bu konuda son yorumum olucak.Amacım ve istegim tamamen birligimiz,insanlıgımız,gönül dargınlıgının son bulup aynı heves ve dostlukla ilerlememiz...

herkese saygılar....

güzel günlere....
Sponsor Reklamlar

"-dost-" ve turhallı bunu beğendiler.

Kiminin ruhu, kiminin beyni ve bir çoğunun bir kalbi yok..

Dediler ki; "yaşından çok daha olgunsun."

Evet, dedim.
Çünkü hep büyüklük bende kaldı.

aSi_YaReN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #24
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

Ben dost, turhallı ve artovalı canlara güvendim. Fakat esas kışkırtıcı denilen yozgatlı123'ten doğru dürüst bahsetmedi, ayrıntılı bir şekilde konuşmak gerekir. Aramızdaki pürüzler, çatlak olmadan birlik olmalıyız.
Sponsor Reklamlar

"-dost-", gencalevi, aSi_YaReN ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #25
"-dost-"
"-dost-" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Mersin
Rep Puani : 22

Pirim o yozgatlı -123-gelince sorun çıktı zaten.Gelince DJ kiliç Kaşlim ile tanıdık çıktı.Daha önceki sözünü ettikleri radyo ve forumda beraberlermiş.Sohbetleri derinleşince yozgatlı zat Dj Kiliç Kaşlim ve diğerleri arasında geçen özel konuşmalar neticesinde olay çıktı.Adam tam bir provakatör.Beni başka radyolarda da gördüğünü söyledi.oysa ki sözünü ettiği radyoyu hiç duymamışım artı girmemişim.Birde beni bu nickle erzincan radyoda tanıdığını söyledi.Provakatörün yalanı burda ortaya çıktı.Çünkü ben bu -dost-nickini üç ay önce aldım.Bana Kıbrıslı aldı.Erzincan radyoya zaman zaman girdim ama o girdiğim zamanlar kendi ismimle giriyodum.Zaten sen ismimi biliyosun.Artı Kıbrıslı; abi senin nicki değişelim,kendi ismini kullanma dedi bende onayladım ve o değiştirdi.Sana sorarım bu adam beni nereden ve nasıl tanıyor.
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
"-dost-" isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #26
turhallı
Yeni Üye
Üye
Nereden: türkiye

CANLAR ANNEM SÖYLÜYOR BEN YAZIYORUM BURDA =

Değerli dost can ben daha önce senin nereli olduğunu yeminle söylüyorum bilmiyordum ve sen o arada tülay taokat havası çalınca sen Tokatın bir yerini sordun ve tülay o arada ben tokatı bilmiyorum dedi ve sen nasıl tokatlısın daha tokatı tanımıyorsun birde tokatlıyım diyorsun dedin ve senin bu eleştirmenden dolayı biz sana kızdık mı ? Hayır değil ve Tokatı tanımıyorsun nasıl tokatlısın diyince ben seni tokatlı sandım ve o arada sana dost can sen nerelisin diye sordum sen elazığlıyım dedin ve ben sana sadece bikere hımm memnun oldum dedim yani tamam demek istedim ve artı birtek senin nickin değil dost olarak başka bir radyoda dost-35 var dediğimiz güm güm radyoda işçi dost var ben bu iki kişiyi dost nikiyle hatırladığım için acaba başka bir radyoda karşılaştıkmı ya da başka bir radyoya geldinizmi bana bu nick yabancı gelmedi diye öyle bi samimiyetle sordum sormak hatamı karıştırmak hatamı veya benzetmek nicki ve kasıtlı ve imalı sormadım sen böylemisin onlarla bi alakan varmı diye sormadım ve sormamda beni alakadar etmez kimsenin ...li olması yada olmaması ben sana sen ...limisin diye sordummu ya da imada bulundummu biz türk kürt ayırmıyoruz hepimiz bir canız hepimiz bir bütünüz alevi olduktan sonra ben öyle bir imada bulunsam seni onlara benzetsem direk sorardım hatta sen orda tam yerine düşmüşsünüz dediğinde ben senin onlardan olmadığını zaten o anda anladım olsan bile beni alakadar etmez herkesin kendi görüşü ordaki insanların bazılarıyla konuşmuşluğumuz var hatta benim kızım onların yedek radyosunun sitesini kizim kurdu samimi konuşmamız ordan onlarla onların apo'cu olması beni hiç alakadar etmiyor ama benim sana kırıldığım nokta şu dün sen diyorsun ki ukalaca beni sorguya çektiler diyorsun ve bana özelden yazmayı beceremiyorum diyorsun ama girmediğin radyo yok dedin bunu ne demeye getirdin sen ve artovalı kişi ben filan kişiyim diye beni aldattı demişsin başkasının adın kullanarak demişin ben kimin adını kullandım ben kimin yerine kendimi koydumda sen böyle dedin hangi hakla bana iftira atıyorsun çok sevdiğim bir insan bana soğuk davrandı benim adımımı kullandın orda dedi halbuki onun adı hiç geçmedi ve kimsenin adınıda kullanmadım konuşurken ve yazarken yazılarınıza biraz daha dikkat etmeliydiniz ben hiç bir şey üzerine yalan yere yemin etmezken bu dünya da çocuklarımdan önemli hiç bir şey olamaz yeri gelir babasından bile önce tutarım dünya bi tarafa benim çocuklaRım bi tarafa senden defalarca özür diledim yanlış anladın diye üzüldüm ama ben o özürümü de geri alıyorum ettiğim yeminlerimide geri alıyorum seni allaha havale ediyorum sana çok kırıldım sen beni onlarla karıştırdın 123 ün sana sorduğu soruları ben görmedim bile ben bir yeri yazarken diğer yazılanlara bakmıyorum o arada atlamış ben görmemişim onların hırsını bnden çıkarmaya hakkın yoktu onlar özelden yazıştılar ikisi dj lik yapmış ikiside onlara yapılan haksızlığı dertleşmişler onlar bile beni ilgilendirmiyor ben seni tokatlı sandımda sordum birde dost nikini dost-35 ve birde işçi dostla karıştırdım daha önce o radyoya hiç geldinmi dedim hatta orda yanlış anlama demiştim hatırlarsan şimdi senin bana özür borcun var dost can beni üzdüğünden dolayı ve bana terbiyesiz kelimesi kullandın artı iftira ettin başkasının adını asla kullanmam ettiğin ifitiradan dolayı ve hakaretten dolayı benim hakkımı allah senden sorsun ben gene yeminle söylüyorum üstüne basa basa ben sana imalı bişi sormadım ve sormamda . sen tokatı sorunca bende seni tokatlı sandımda sordum daha önce ben senin nereli olduğunu bilmiyordum dün öğrendim memnum oldum dedim sadece bi daha sorarsam sana nerelisin diye nereli olduğumu bile bile tekrar sordu diye bilirsin ozaman haklı görürüm seni ama ben daha yeni öğrendim senin nereli olduğunu

Ben kimin adını kullandım size bn buyum dedim sizi nasıl aldatmışım kim bu kişi bana söylermisiniz benim bilmediğim ve adını karıştırmadığım kişiyi söylede bende biliyim ve tanıyım lütfen bu cevabı bekliyorum
Sponsor Reklamlar

Alevi bunu beğendi.

BİRİ SANA SIRTINI DÖNERSE ÜZÜLME DOSTUNLA DÜŞMANINI AYIRT ETMİŞ OLURSUN

ELİNE BELİNE SAHİP OL

İNCİNSENDE İNCİTME

Konu turhallı tarafından (14.05.11 Saat 21:14 ) değiştirilmiştir.
turhallı isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15.05.11   #27
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

Anlasildigi uzere Bir yanlis anlasilma var. Birde radyoda insanlarin konusma uslubu foruma nazaran biraz daha itici..
Radyodaki Sunucu arkadaslarin biraz forum uyeleri ile diyalog icinde olmasi gerektigini dusunuyorum, mesela forumda konulara cevap yazarak tartisarak, kimse kimseyi gormuyor tanimiyor tartisarak birbirimizi taniyoruz..

30 Yasindayim 14 yildir bu web siteleri ile ograsiyorum.. 300 uzerinde web sitesi kurdum, Butun webmaster arkadaslarim beni bilirler piryoluna gozum gibi baktigimi. Alevi sitesi oldugu icin herkese ayni seviyede yaklasiyorum, cunku biz bir aileyiz oyle sine bir site olsa aman be senlemi ograsicam banla gitsin derim ama olmuyor biz basit bir site degiliz internetteki en iyi alevi sitesi biziz.. Bize yakisani yapmaliyiz...

Kendi insiyatifimi Kullanarak radyo sayfasina girisleri sinirlandiriyorum.. Gelisi guzel herkes giremiyecek, Foruma uye olabilenler radyoya ulasabilecekler..

Foruma giris yapana Radyo sayfasi acilacak, Bundan sonra guset nikli herkes sohbete dahil olucaktir.. zaten guset olan kisi forumda uye olan kisidir...

Forumda Banlanan Yasaklanan radyoya ulasamiyacak..

Konu tarafimca Kitlenmistir....
Sponsor Reklamlar

Asi_Kardelen, "-dost-" ve Pir Mehmet bunu beğendiler.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...