Sponsor Reklamlar

Radyo Yayınından Şikayetçiyim.

Haber Merkezi Katagorisinde ve  Öneri, Şikayet, Soru ve İstekleriniz Forumunda Bulunan  Radyo Yayınından Şikayetçiyim. Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 14.05.11   #11
aSi_YaReN
aSi_YaReN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Gönülden...
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Radyo Yayınından Şikayetçiyim.

Dost can;

şimdi daha detaylı okumus oldugum üzere,tabikide hiç hoş görunmuyo..özellikle bahsini ettiginiz kişinin sonradan gelip diger canları kıskırtmasıyla daha çok sizi zor durumda bıraktıgını sezmiş oluyorum.

çok haklı ve dogru tespitler yapmıssınız.Ama bu iki (turhallı ve artovalı) size daha önceki saygısızlıklarının olmaması nedeniyle özelliklede özürleri üzerine biraz düşünmenizi ve ortamı yumusatmanın yanlızca sizin geniş yureginize bırakmakla kalıp size baglı durum oluyor...

biliyoruz ki bizler alevilikte hoşgöruyu derinden yaşayan insanlarız.

hakkım olmayan bir yorum yapıyorum belki ama iki tarafında kendini özünü yoklamalarını, her zaman için dogruya yönelmelerini isterim,isteriz.

sizin kırgınlıgınızı çok iyi anladıgımıda bilmenizi isterim..yinede dost can sizi de tanıyorum gayet pozitif bakacagınızı düşünüyorum.
Sponsor Reklamlar

"-dost-" ve miSbon bunu beğendiler.

Kiminin ruhu, kiminin beyni ve bir çoğunun bir kalbi yok..

Dediler ki; "yaşından çok daha olgunsun."

Evet, dedim.
Çünkü hep büyüklük bende kaldı.

aSi_YaReN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #12
miSbon
miSbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: boş
Rep Puani : 13

Alıntı:
Yılların eğitimcisiyim.insanların soru soruşundan tutunda,imasından,yanıtlara karşılık verişinden insanların ne düşündüğünü ne amacı olduğunu sezerim.Saygılarımla.

dost can gercekten kendini güzel ifade etmiş.hepimiz kardeşiz arkadaşiz bu forumda cok güzel hepimiz sahip cıkalım tartışma yapmayalım haksız olan haklı olandan özür dilesin olay kapansın saygılarımla canlar...
Sponsor Reklamlar

"-dost-" ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
Alt 14.05.11   #13
"-dost-"
"-dost-" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Mersin
Rep Puani : 22

Asi dost ve Misbon dost önerilerinizi dikkate alacağım.Tabiki bir vebalı gibi muamele görmek hiç hoş değildi.Ama öfkemi kontrol etmeyi başardım.Umarım bu gibi hatalar son olur.
Sponsor Reklamlar

miSbon ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
"-dost-" isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #14
miSbon
Kıdemli Üye
Üye

sanada bu yakışır can...
Sponsor Reklamlar

aSi_YaReN bunu beğendi.
Alt 14.05.11   #15
aSi_YaReN
Kıdemli Üye
Üye

"-dost-" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Asi dost ve Misbon dost önerilerinizi dikkate alacağım.Tabiki bir vebalı gibi muamele görmek hiç hoş değildi.Ama öfkemi kontrol etmeyi başardım.Umarım bu gibi hatalar son olur.

dost can varol.. takdir ediyorum sizi.Ciddi size yakısanda bu olumlu tavrınızdı.
Sponsor Reklamlar

"-dost-" ve miSbon bunu beğendiler.

Evet, dedim.

Alt 14.05.11   #16
turhallı
Yeni Üye
Üye
Nereden: türkiye

miSbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dost can gercekten kendini güzel ifade etmiş.hepimiz kardeşiz arkadaşiz bu forumda cok güzel hepimiz sahip cıkalım tartışma yapmayalım haksız olan haklı olandan özür dilesin olay kapansın saygılarımla canlar...

ya özür dilendi misbon can kimseye kasıtlı birşey sorulmadı bana dost can sen nasıl tokatlısın tokatı bilmiyorsun bile diyor annemde siz nerelisiniz diye sorunca o sırada konuşmalar devam ediyordu iki kişi arasında kimse kimse kimseye özelden yazmadı annem dj lik yapmaz ben yaparım bundan sonrada yapmıyorum bu kadar basit annem yanlış anşılmadan dolayı defalarca özür diledi ama dost can hala kasıtlı imalı sözler sarfettiniz diye idda ediyor beni isterseniz silin sorun değil dj liği bırakıyorum kılış kaşlımla 123 kendileri özel konuşuyorlar 123 ve 321 aynı kişidir tanıyor olmamız illaki onları tutup dost canı sorguya çekmemiz anlamına gelmiyor o bana tokatı nasıl bilmezsin nasıl tokatlısın diyor ben kızmıyorumda annem tokatlı sandığı için nerelisin dedi. Nerelisin demesine ve birde nick benzerliği karıştırmasına rağmen yanlış anladı diye özür diledi ve BENİM ÜZERİME YEMİN ETTİ 12 İMAMLARIN ÜZERİNEDE YEMİN ETTİ SİZE HİÇ BİR KASTIM VE İMALI SORUM YOK HIMM DEMEK İMADA BULUNMAK DEMEK DEĞİLDİR BİRKERE HIMM DENİLDİ BAŞKA HIMM DENİLMEDİ BU KADARDA ABARTMANIN ANLAMI YOKTUR BİRDE İFTİRA EDİYOR ANNEM BAŞKALARININ ADINI KULLANDI DİYE

GENE DİYORUM HANGİ ANA EVLADININ ÜZERİNE YALAN YERE YEMİN EDER

ANNEM ÖZELDEN YAZMAYI BIRAK HANGİ SİTEYE NASIL GİRİLİR ONU BİLMİYOR BANA SORUYOR BEN AÇIYORUM EVDE ANNEMİN BİN BİR TÜRLÜ DERDİ VAR HANGİSİNİ AKLINDA TUTSUN KALMIŞKİ DOST CANIN ADINI VEYA NERELİ OLDUĞUNU PC BENDEN SORULUR DAHA ÖNCE BEN RADYOCULUKDA YAPTIM KENDİ RADYOMDA VAR İSTESEM ONU AÇARIM AMA GUYA BEN BİRLİK BERABERLİK VE DOSTLUK OLSUN DİYE AÇMIYORUM DOST CANDAN ÖZÜR DİLENDİ AMA KABUL ETMEDİ SORUN DEĞİL BİZ BÜYÜKLÜK İNSANLIK YAPTIK ÖZÜR DİLEDİK GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRDİK DAHA BİŞİ DEMİYORUM BUNDAN SONRADA DJ LİK YAPMIYORUM DOST CANIDA ALLAHA HAVALE EDİYORUZ...
Sponsor Reklamlar

BİRİ SANA SIRTINI DÖNERSE ÜZÜLME DOSTUNLA DÜŞMANINI AYIRT ETMİŞ OLURSUN

ELİNE BELİNE SAHİP OL

İNCİNSENDE İNCİTME
turhallı isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #17
aSi_YaReN
Kıdemli Üye
Üye

turhallı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya özür dilendi misbon can kimseye kasıtlı birşey sorulmadı bana dost can sen nasıl tokatlısın tokatı bilmiyorsun bile diyor annemde siz nerelisiniz diye sorunca o sırada konuşmalar devam ediyordu iki kişi arasında kimse kimse kimseye özelden yazmadı annem dj lik yapmaz ben yaparım bundan sonrada yapmıyorum bu kadar basit annem yanlış anşılmadan dolayı defalarca özür diledi ama dost can hala kasıtlı imalı sözler sarfettiniz diye idda ediyor beni isterseniz silin sorun değil dj liği bırakıyorum kılış kaşlımla 123 kendileri özel konuşuyorlar 123 ve 321 aynı kişidir tanıyor olmamız illaki onları tutup dost canı sorguya çekmemiz anlamına gelmiyor o bana tokatı nasıl bilmezsin nasıl tokatlısın diyor ben kızmıyorumda annem tokatlı sandığı için nerelisin dedi. Nerelisin demesine ve birde nick benzerliği karıştırmasına rağmen yanlış anladı diye özür diledi ve BENİM ÜZERİME YEMİN ETTİ 12 İMAMLARIN ÜZERİNEDE YEMİN ETTİ SİZE HİÇ BİR KASTIM VE İMALI SORUM YOK HIMM DEMEK İMADA BULUNMAK DEMEK DEĞİLDİR BİRKERE HIMM DENİLDİ BAŞKA HIMM DENİLMEDİ BU KADARDA ABARTMANIN ANLAMI YOKTUR BİRDE İFTİRA EDİYOR ANNEM BAŞKALARININ ADINI KULLANDI DİYE

GENE DİYORUM HANGİ ANA EVLADININ ÜZERİNE YALAN YERE YEMİN EDER

ANNEM ÖZELDEN YAZMAYI BIRAK HANGİ SİTEYE NASIL GİRİLİR ONU BİLMİYOR BANA SORUYOR BEN AÇIYORUM EVDE ANNEMİN BİN BİR TÜRLÜ DERDİ VAR HANGİSİNİ AKLINDA TUTSUN KALMIŞKİ DOST CANIN ADINI VEYA NERELİ OLDUĞUNU PC BENDEN SORULUR DAHA ÖNCE BEN RADYOCULUKDA YAPTIM KENDİ RADYOMDA VAR İSTESEM ONU AÇARIM AMA GUYA BEN BİRLİK BERABERLİK VE DOSTLUK OLSUN DİYE AÇMIYORUM DOST CANDAN ÖZÜR DİLENDİ AMA KABUL ETMEDİ SORUN DEĞİL BİZ BÜYÜKLÜK İNSANLIK YAPTIK ÖZÜR DİLEDİK GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRDİK DAHA BİŞİ DEMİYORUM BUNDAN SONRADA DJ LİK YAPMIYORUM DOST CANIDA ALLAHA HAVALE EDİYORUZ...

Tulay can annenize saygılar,dost can artık sizin için tavrını açıkladı.Yani olay çözüldü..özürleriniz dikkate alındı,sizde rahatlayın artık.Lütfen sadece kendinize yönelik olayı degerlendirin,hakk'a havale edilcek durum yok.

biraz daha sakince ve özrünüze uygun bu mevzuyu kapatalım hep birlikte.Yarınlarda yine bu sitede,tekrar aynı muhabbetle devam edip ileriye yönelik olucaz.Bizim kendimizi ve davranıslarımızı kontrol altında alıp güzel mesajlar vermemiz gerekir..özelligimiz budur.

herkes kaldıgı yerden devam etsin bana kalırsa...çok daha dikkatlı ve sevgiyle,dostlukla,birlikle...
Sponsor Reklamlar

"-dost-", miSbon ve turhallı bunu beğendiler.

Evet, dedim.

Alt 14.05.11   #18
miSbon
Kıdemli Üye
Üye

Alıntı:
herkes kaldıgı yerden devam etsin bana kalırsa...çok daha dikkatlı ve sevgiyle,dostlukla,birlikle...

asi_yaren cana katılıyorum kavga olmasın kimse kimseye kırılmasın darılmasın konu kapansın bence canlar saygılarımla
Sponsor Reklamlar

Alt 14.05.11   #19
turhallı
Yeni Üye
Üye
Nereden: türkiye

aSi_YaReN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tulay can annenize saygılar,dost can artık sizin için tavrını açıkladı.Yani olay çözüldü..özürleriniz dikkate alındı,sizde rahatlayın artık.Lütfen sadece kendinize yönelik olayı degerlendirin,hakk'a havale edilcek durum yok.

biraz daha sakince ve özrünüze uygun bu mevzuyu kapatalım hep birlikte.Yarınlarda yine bu sitede,tekrar aynı muhabbetle devam edip ileriye yönelik olucaz.Bizim kendimizi ve davranıslarımızı kontrol altında alıp güzel mesajlar vermemiz gerekir..özelligimiz budur.

doğru ama annemin bin bir türlü derdi var hangi birini aklında tutsun çoğu şeyleri karıştırıyor okadar çok derdi varki kafa dağıtmak için giriyor radyoya benim takıldığım radyolara ben açıyorum o giriyor yeni yeni 2-3 aydır öğreniyor ve gerçekten ben anneme o dediği kelimeden dolayı annemde bende çok kırıldık açıkcası
Sponsor Reklamlar

BİRİ SANA SIRTINI DÖNERSE ÜZÜLME DOSTUNLA DÜŞMANINI AYIRT ETMİŞ OLURSUN

ELİNE BELİNE SAHİP OL

İNCİNSENDE İNCİTME

Konu turhallı tarafından (14.05.11 Saat 17:31 ) değiştirilmiştir.
turhallı isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.05.11   #20
aSi_YaReN
Kıdemli Üye
Üye

turhallı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
doğru ama annemin bin bir türlü derdi var hangi birini aklında tutsun çoğu şeyleri karıştırıyor okadar çok derdi varki kafa dağıtmak için giriyor radyoya benim takıldığım radyolara ben açıyorum o giriyor yeni yeni 2-3 aydır öğreniyor ve bizde yeni öğrendik oranın nasıl bişi olduğunu ama gerçekten ben anneme o dediği kelimeden dolayı çok kırıldım açıkcası

Can,söylediklerin dogrudur.Aksini iddaa eden yok.
Hani olayda yanlış tavır sergilemişsiniz ve haksız durumda oldugunuzunda farkındasınız.Bu durumda dost canda kırıcı olmus ama bunun asıl sebebiyeti sizin tutumunuzdan kaynaklanmıs.Kimse kimseyi kırmak istemezdi eminim.Radyoda defalarca bulundugum için,o ortamı hep birlikte yasadık.

bence siz kırgınlıgınızı hatanızla bölüştürün ve dost canın bu olumlu yönune anlayısı bakımından bir teşekkürde edin ve güzellikler bizim olsun...

hepimiz canız,cananız..aleviyiz!!! yolumuzda küslük olmaz,gönul koymak olmaz..yeter ki çok buyuk hatalar yapmayalım.

burda hepimiz birbirimizi az da olsa tanıyoruz.Kimsenin kıskırtmasına,bizi bölmelerine izin vermeyelim.Destegimizle yolumuza devam...
Sponsor Reklamlar

"-dost-" bunu beğendi.

Evet, dedim.

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...