Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Olacak O Kadar (http://www.piryolu.com/forum/olacak-o-kadar.html)
-   -   Levent Kırca Yemekteyiz Programında (http://www.piryolu.com/forum/olacak-o-kadar/4875-levent-kirca-yemekteyiz-programinda.html)

miSbon 29.06.11 15:21

Levent Kırca Yemekteyiz Programında
 
http://www.youtube.com/watch?v=Tqu0fLcGeVs

Alevi 29.06.11 15:26

Cevap: Levent Kırca Yemekteyiz Programında
 
Guzel cevap vermisler burjivayi insanlara

Karbuz 30.06.11 00:31

Cevap: Levent Kırca Yemekteyiz Programında
 
Yine Levent Kırca'dan harika bir skeç. Teşekkürler paylaşım için...

miSbon 30.06.11 10:02

Cevap: Levent Kırca Yemekteyiz Programında
 
televizyonu acıyorum yemekteyiz programı denk geliyor arada bakiyorum yemek yiyorlar önündeki nimet begenmiyorlar cöpe atiyorlar bazen hayvan barinaklarina yolluyorlar levent kırca cok güzel anlatmış :)


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:55.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2