Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Olacak O Kadar (http://www.piryolu.com/forum/olacak-o-kadar.html)
-   -   Canlı Yayında Dayak Yedi (http://www.piryolu.com/forum/olacak-o-kadar/4465-canli-yayinda-dayak-yedi.html)

miSbon 14.05.11 16:57

Canlı Yayında Dayak Yedi
 
http://www.youtube.com/watch?v=dpZ3CbEoEk0

levent kırca resmen dövmüş kadir cöpdemiri canlı yayında:D

Alevi 15.05.11 02:21

Cevap: Canlı Yayında Dayak Yedi
 
herseyin bir zamani vardir derlerya isde bu soz cok anlamli bir zamanlar levent kirca ustune olurdum siyasileri elestiriyor meleket sorunlarini parodi yapiyor diye. ama oda bozuldu duzen degistirdi onuda ne hale gelmis yazik


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 20:45.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2