Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Komik Videolar (http://www.piryolu.com/forum/komik-videolar.html)
-   -   Tayyip kımden oy isticen! (http://www.piryolu.com/forum/komik-videolar/4286-tayyip-kimden-oy-isticen.html)

Alevi 14.04.11 19:21

Tayyip kımden oy isticen!
 
Gunun videosu super yorumlarinizi eksik etmeyin..

"-dost-" 14.04.11 20:04

Cevap: Tayyip kımden oy isticen!
 
Teşekkürler dostum,çok güzel hazırlanmış video.ama gel gelelim saydığı bütün kitleler bu adama oy veriyo.Parayı sermayeyi götürenlerden oy isteyelim diyo ama onlar tahminimce vermiyo veremiyo.Ama hakaret ettiği insanlardan oy alıyo.Bir şair arkadaşım yazdığı şiirin bir dörtlüğünde,"Türk insanına akıl ermez.Anasına söversin eyvallah çeker.Avradına söğersin Eyvallah çeker.Dinine söversin.Öldürürüm alimallah der" diye yazmıştı.İşte şimdi yaşayıp görüyoruz.Hakaret ettiği kesimlerden oy alıyo.Sözlerimi güzel bir baba sözle bitireyim.

SOĞAN BİLE SOYULURKEN AĞLIYOR GÖZLER! MEMLEKET SOYULURKEN GÖRMÜYOR BU ÖKÜZLER!

aSi_YaReN 14.04.11 20:12

Cevap: Tayyip kımden oy isticen!
 
Teşekkürler,en azından bu video belki bi işe yarar...

Tayyip'e her yerden oy geliyor,ne de olsa asan kesen,gürleyen,gözlerde kahraman rolunu çoktan almıs bile...

cangibi62 14.04.11 21:27

Cevap: Tayyip kımden oy isticen!
 
süper yaaaa recebi boyle sapsal sekilde oynamalari..hahahahah

eee kasimpasaliya herkesime dil uzatti alevilerden oy alamaz ( kani bozuklar yani kicarcilar haric ) ben alevilerin basbakani olmak zorundamiyim dedin..bunuda ekleselerdi bari.-..

cihan valla iyi dolasiyon bu net alemini nerden buldun bakiiiiiim...

Alevi 14.04.11 23:50

Cevap: Tayyip kımden oy isticen!
 
Alıntı:

candan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 14921)
süper yaaaa recebi boyle sapsal sekilde oynamalari..hahahahah

eee kasimpasaliya herkesime dil uzatti alevilerden oy alamaz ( kani bozuklar yani kicarcilar haric ) ben alevilerin basbakani olmak zorundamiyim dedin..bunuda ekleselerdi bari.-..

cihan valla iyi dolasiyon bu net alemini nerden buldun bakiiiiiim...

Ben Bulurum Sen sevdin bunlari eklerim ben artik Can..

aSi_YaReN 15.04.11 10:15

Cevap: Tayyip kımden oy isticen!
 
http://video.mynet.com/yaa_ben/Gul-v...i-saka/652560/

iyimiş :) ama bir türlü beceremedim:confused:

"-dost-" 15.04.11 12:05

Cevap: Tayyip kımden oy isticen!
 
Video indirme programın olması gerekiyo dostum.Yoksa indiremezssin.

cangibi62 15.04.11 13:16

Cevap: Tayyip kımden oy isticen!
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu YGS'deki şifre tartışmalarıyla ilgili olarak ÖSYM yetkililerine istifaya çağırdı. Kılıçdaroğlu: "Toplu iğne ucu kadar ahlakları varsa istifa etsinler.Cumhurbaşkanı'nı, Başbakan'ı yanıltan bir ismin ne işi var orada" dedi.

Kılıçdaroğlu, ÖSYM başkanının akedemik ünvanının dahi araştırılması gerektiğini vurgulayarak, "eğer o ünvanı almışsan hakkını vereceksin" diyerek sözlerini tamamladı


simdi bunca ailelerin yillarca dershanelerde cocuklarina gelecek hazirlamak icin harcadiklari emek zaman vb ne olucak??? yani genc insanlarin temel tasi olan egitimdende hinzirlik yaptin yapmalarina göz yum dun eeeee??? kimden oy isticen??

cangibi62 15.04.11 13:42

Cevap: Tayyip kımden oy isticen!
 

Cezaevi değil okul!
Eyüp Refhan Tümer Lisesi yönetimi 'YGS protestosu'na katılımı önlemek için kapıya kilit vurdu.

İSTANBUL - Eyüp Refhan Tümer Lisesi yönetimi, okulun bazı öğrencilerinin bugün Taksim’de yapılacak olan "YGS de şifre" protestosuna katılmasını önlemek için çareyi okulun giriş -çıkış kapılarını kilitlemekte buldu.

Eyüp Refhan Tümer Lisesi’nden bazı öğrenciler Taksim’de düzenlenecek "YGS'de şifre" protestosuna katılmak istedi. Öğrenildiğine göre Taksim’e gitmek için okuldan ayrılmak isteyen öğrenciler, karşılarında okulun yöneticilerini buldu. Öğrenciler Taksim’e gitmekte ısrar edince, okulun ana kapısı ile diğer giriş ve çıkışlar kapatıldı, kapılar kilitlendi. Bu sırada okul yönetimi, bahçede toplanan protestocu öğrencileri ikna etmeye çalıştı.

VELİLER DE DIŞARDA KALDI

Okulda bunlar yaşanırken bazı öğrenci velilerinin de kapının kilitli olmasından dolayı içeri giremediği görüldü. Kilitli kapı nedeniyle dışarıya çıkamayan öğrenciler, demir kapının mazgalından kameraya, “Mahsur kaldık burada. Bakın, görün kapıyı açmıyorlar. Gelin halimizi görün. Bizi esir ettiler buraya.Görüyorsunuz baskı altındayız " dedi.

ÖĞRENCİLERDEN ALKIŞLI PROTESTO

Öğrencilerin kapı mazgalından konuştuğunu gören bir öğretmen de, kapının yanına gelerek öğrencileri içeri gönderdi.Uzun süre okulun bahçesinde bekleyen öğrenciler, sık sık alkışlayarak kapının kapatılmasını protesto etti. Bu sırada habercilerin görüntü çektiğini gören bir öğretmen, elindeki gazete parçasıyla kapı mazgalını kapatarak görüntü alınmasını engelledi. Bu da bahçedeki öğrencilerin tepkisini çekti. Okulun giriş ve çıkışlarının yasaklandığı sırada okul duvarında da ilginç bır görüntü kameralarca kayıt edildi.

DUVARA TIRMANARAK OKULA GİRDİ

Okulun giriş kapısının kapalı olduğunu gören bir öğrenci, okula girebilmek için arka tarafa yürüdü. Okulun duvarına zorlu tırmanan öğrenci, demir korkulukları atlayarak okula girebildi. (dha)


ögrencilerin kendi haklarini savunmak icin yapilan saibeli sinavlari protesto etmenlerini 21.yy da ulkemdeki baski hangi ülkelerde var?? buun n adi ileri demokrasi degil özgurlukdisi sus pus olmayi ögreten sindiren rejim ...akp gitmeden bu ulke oksijen alamiyacak....

"-dost-" 16.04.11 01:26

Cevap: Tayyip kımden oy isticen!
 
Merak etmeyin.Ona oy verecek öküzler bu ülkede ziyadesiyle var.Gel gelelim biz temsilcilerimizi çok iyi seçmeliyiz.özellikle seçilecek alevi milletvekillerinin gidip o hoş koltuklarda dört sene oturmasını uyumasını bekleyemeyiz.Bu dönem bir sürü vardı ama biri bir kere çıkıp mecliste hklarımızdan sözetmedi.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 02:08.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2