Sponsor Reklamlar

OhaRa Yükselmiş varlık bağlantısı

Resim,Video ve Mizahi Bölüm Katagorisinde ve  Komik Bölüm Forumunda Bulunan  OhaRa Yükselmiş varlık bağlantısı Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 20.06.13   #1
kristal
kristal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 65
Standart OhaRa Yükselmiş varlık bağlantısı

OhaRa, Yükselmis varlik Baglantisi
Bu dialoglar çok kisa süre önce, aydinlanmis varlik boyutlarinin birinden olan OhaRa ve adini güvenlik sebebiyle saklamak zorunda kaldigimiz bir insanin ilk kanal baglantisi sirasinda geçen konusmalardir.

(Yazar: Mehmet Aslan)

Bu dialoglar çok kisa süre önce, aydinlanmis varlik boyutlarinin birinden olan OhaRa ve adini güvenlik sebebiyle saklamak zorunda kaldigimiz bir insanin ilk kanal baglantisi sirasinda geçen konusmalardir.

OhaRa: Ssst... Uyan seninle baglintiya geçiyoruz.

- Ne? Kim? Ben? Baglanti??

OhaRa: Evet sen, seçilmis kisi, özel insan, aslan parçasi.

- Sen kimsin? Hem nerdesin? Sesin geliyor ama görüntün yok!...

OhaRa: Ben teta kanali, 3. banttan, aman 3. kattan yüksek bilinç, aydinlanmis varlik OhaRa...

- Scarlet Ohara?

OhaRa: Ananin OhaRa’si... Dedirttin yani sonunda.

- Cidden kimsin sen yaa... Içses?

OhaRa: Cik

- Üst bilinç?

OhaRa: Hayir

- Alt bilinç

OhaRa: Saçmalama o konusmaz, dürter durur.

- Mesih bilinci?

OhaRa: Onun isi var canim gelemedi yerine beni yolladi, Ya ne salak adamsin, ben seni aydinlatacam sende insanlari... Sus iki dakika da söyleyeceklerime kulak ver. Kizdirma yüce kafami.

- Peki peki anlat bakalim.

OhaRa: Sana çok yüksek katlardan sesleniyorum, bu günden itibaren kanalin katimiza baglanmis olacak, her ihtiyaç duyuldugunda dünyanin selameti için sana bilgiler verecegiz.

- Niye ben?

OhaRa: Neden olmayasin?

- Az önce de dedin ya hafif salaklik durumlari

OhaRa: Yok ya o sinirle söylenmis bir seydi, aydinlandik ama hala bir tarafimiz los.

- ???

OhaRa: Biz ne diyorsak sizin iyiliginiz için diyoruz dimi?

- Bilmem bana ilk kez diyorsunuz da ondan sasirdim. Hem böyle pat diye gelinir mi yahu, yok mu sizin UFO’nuz vizyonunuz falan? Insan önce birkaç isaret yollar, hazirlik yapardik dimi.

OhaRa: Hey Allahim, ne hazirligi be adam, biz seni hazirlamaya geldik, bir nevi talih kusu olayi, yirttin anliyor musun?

- Simdi benim ilahi planda bir rolüm falan da vardir

OhaRa: Bak simdiden aydinlaniyorsun, ne güzel konustun, ilahi plan falan, iyi iyi sevmeye basladim seni.

- Eh azicik bizde bir seyler biliyoruz herhalde. Birde sey var, “Marduk gelecek dertler bitecek” ve “2004’ün nesi var, 2012’nin gezegenli felaketler zinciri var”

OhaRa: Siki bir medya takipçisisin belli, bu da iyi, yakinda tüm medya senden bahsedecek zaten.

- Hadi yaa, ama nasil?

OhaRa: Dedik ya kit zeka, biz seni sen insanlari...

- Nasil yani!!??

OhaRa: Aydinlik aydinlik, aydinlatacan olm yaa...

- Madem aldik bir misyon ne gerekiyorsa yapariz, ama adettir önce yazili metinler gelseydi, sonra toplayip kitap yapardik.

OhaRa: Yok biz onu denedik olmuyor, bir süre sonra eski yazdiklarimizla yeni yazdiklarimiz tutmuyor, ayip oluyor insanogluna, sonra “biz bunlari sizi denemek için farkli farkli yazdik” diyoruz daha da ayip kaçiyor.

- Hmmm

OhaRa: Hem sen niye dir dir edip duruyorsun, ayagina bir firsat geldi iste tepme, hem açtigimiz bu kanallar suyla çalismiyor herhalde, sus da bilgi verip gidelim, daha bir sürü isimiz var.

- Baslayalim o zaman.

OhaRa Kanal Bilgisi: Tarih 1 Haziran 2004, ben Teta kanali 3. kattan yüksek bilinçli aydinlanmis varlik OhaRa, bu bedenli varligi kullanarak sizlere dünya planetinin son gidisatiyla alakali bilgiler verecegiz. Bizler daha önceleri sizlerdik, siz bizden geldiniz, biz size gidiyoruz...

- Varlikçim bir dakika, tane tane söylesene sunlari, yazmaya yetisemiyorum, zaten uykudan kaldirdin kafam bir ton. Biz size, siz bize.. Kimin eli kimin cebinde anlayamadim.

OhaRa: Ya sen ne maydonoz bir adamsin, al bilgini, yay insanlara, otur asagi. Senin su an yasadigini yasamak istegiyle meditasyon yapan bir sürü insan var ama biz seninleyiz.

- Iyi ya iste ben de buna takiliyorum, neden ben? Çagirmadim etmedim sebebini söyleseydin bari.

OhaRa: O kadarina karisma, burada üslerimiz var, hiyerarsimiz var, biz de bir yere kadar biliyoruz, bize isim gelir biz kurariz baglantiyi, bilgiyi de verdik mi tamamdir.

- Hazir baglanmisken bir-iki soru sorsaydim.

OhaRa: Sor tabi, gelisimin için iyi olur

- Marduk falan deniyor, var mi cidden, öyle salina salina geçip biçecek mi bizi?

OhaRa: Bak bu dünya planetinin gelecegiyle ilgili oldugundan bu tarz bilgileri seninle simdiden paylasamayiz, ama malum sen aydinlanma asamasindasin ve ilerde olacak bazi seyleri zaten göreceksin. Simdi olur olmadik yere Marduklularla papaz olmayalim.

- Var yani

OhaRa: Öyle demedim

- Marduklular dedin, papaz dedin hatirlatirim, yok mu yani? Yoklarsa kimle papaz olacaaniz?

OhaRa: Yok da demedim!!

- Ne kadar tutarli birisin sen böyle. Ya sen böyle konustukça ben seni bir yerden çikaracakmisim gibi oluyor. Sizin kattan baska isimle hiç kitap falan indirdiniz mi daha önce? Söyle kalin mi kalin bir sey??

OhaRa: Yoo onu da nerden çikariyorsun? Hem biz kitap indirmeyiz, yazdiririz, bizim dinsel inançlarla alakamiz yoktur. Biz sadece daha önce yollanmislarin eksik taraflarini bulup onlari telafi ederiz.

- Hii ettiginiz belli, ama ne ettiginizi hala tam anlayamadim. Hem az kaldi çikariyorum seni. Hiç yabanci degilsin.

OhaRa: Beni sorgulama, sadece bilgileri al, aydinla, parla, isil isil ol...

- Devam edelim o zaman

OhaRa: Küresel isinma esliginde dünya planetinin girdigi enerji girdaplarinin, insanin moleküler yapisi ve DNA kodlarinda yaptigi bazi degisiklikler sayesinde son boyuta ve yeni düzene giris asamasinda kapiyi aralamak için DNAlarinizi biz aydinlanmislara açmalisiniz. Bunun yöntemini son hasat dönemine girdigimiz ilk günlerde size duyuracagiz...

- Ohoooo beyim sen uçtun, “Küresel isinma, molekül, DNA, enerji, kapi, boyut, yeni düzen, aydinlanma, hasat” bunlarin hepsini bir paragrafta kullanirsak isimiz zor, senin gibi parlamasak da birkaç bir sey biliyoruz, zaten bilgilerinizin tamami, topu topu bu kelimelerle baska birkaç tanesinin daha yan yana gelmesiyle olusturdugunuz kombinasyonlardan ibaret... En azindan benim gördüklerim öyle, simdi hepsini bir paragrafta toplarsak benim kitap 10 sayfayi bile geçmez, müsriflik yapmasak da uzun uzun yazsak, aralarda bir iki kelime koyar kitabi genisletiriz.

OhaRa: Farkinda misin “benim kitap” dedin, bak simdiden bunu da kabullendin, itiraz etme de devam edelim, hem sen bizim için önemlisin.

- Haydaa bir bunu söylemedigin kalmisti, nerden geliyor bu önem??

- ???

- OhaRa??

- Ohaaa?? Ohaaa?? Ordamisin?

OhaRa: Czzt bzzt, tamam geldim burdayim, baglanti koptu da.

- Nasil yani?

OhaRa: O kadarini sen düsünme, devam edelim.

- Yok yok etmeyelim, anladigim kadariyla ben karanlik kalsam dünya planeti için çok daha hayirli olacak. Hem ben uyuyacam, gecenin bu vakti ne aydinlanmasi yahu? Sabahi bekleseydik en azindan, günes isigi ve senin isigin ayri bir kombinasyon, ayri bir güzellik olurdu.

- Ra??

- OhaRa?

- Ohaaa Ohaaaa, gittin mi lan OHAAAAAAAA!!!????
OhaRa;Yükselmis Varlik Baglantisi

alıntı
Sponsor Reklamlar

renk ve Cem Sultan bunu beğendiler.
kristal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20.06.13   #2
dAbBe
dAbBe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Oradan
Rep Puani : 32
Standart Cevap: OhaRa Yükselmiş varlık bağlantısı

Sacmalardan secmeler bölümüne yazsaydin daha iyi olurdu...
Gülmedigim gibi kustum.
Örgggg
Sponsor Reklamlar

dAbBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20.06.13   #3
kristal
kristal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 65

sanamı sorucam nereye ne yazıcamı

sen kavga istiyosun heralde.

zaten yorumundan dolayı burası komik bölümden; saçmalardan

seçmeler bölümüne dönüştü bile

buyur bol bol kus!!!!!
Sponsor Reklamlar

kristal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20.06.13   #4
dAbBe
Kıdemli Üye
Üye

Dövseydin birde...
Düsünce özgürlügü diye bir sey var.
Gusma özgürlügü de
Sponsor Reklamlar

Alt 20.06.13   #5
renk
renk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 80

Size 4. Kat bilinçten sesleniyorum dabbe can ve kristal can hep beraber aydınlanmak dileğiyle
Sponsor Reklamlar

dAbBe ve Cem Sultan bunu beğendiler.

Thomas Paine
renk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20.06.13   #6
dAbBe
Kıdemli Üye
Üye

renk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Size 4. Kat bilinçten sesleniyorum dabbe can ve kristal can hep beraber aydınlanmak dileğiyle

Alo alo ben sonuncu kattan dAbBe...
Dördüncü kattaki Renk hanim, su birinci kattaki Kristale bir seyler söyle...
Yoksa kesecegim nasibini... Tamam.
Anlasildi tamam
Tamam. tamam...
Sponsor Reklamlar

renk bunu beğendi.
Alt 20.06.13   #7
Deniz
Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Co-Admin
Kurucu
Nereden: İzmir
Rep Puani : 102

her konuda gırgır yapmak zorunluluğumu var forumlarda? bir dünya gırgır şamata başlığı var iken
Sponsor Reklamlar

Alt 20.06.13   #8
renk
Kıdemli Üye
Üye

dAbBe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Alo alo ben sonuncu kattan dAbBe...
Dördüncü kattaki Renk hanim, su birinci kattaki Kristale bir seyler söyle...
Yoksa kesecegim nasibini... Tamam.
Anlasildi tamam
Tamam. tamam...

Kristal can en üst katta valla ben bişey diyemem, çarpılırım sonra
Sponsor Reklamlar

Thomas Paine
Alt 20.06.13   #9
renk
Kıdemli Üye
Üye

Deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
her konuda gırgır yapmak zorunluluğumu var forumlarda? bir dünya gırgır şamata başlığı var iken

Mesaj geldi üst yönetim bilinçten
Sponsor Reklamlar

Thomas Paine
Alt 21.06.13   #10
dAbBe
Kıdemli Üye
Üye

Deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Komik bölüm oldugu icin Kristale takilmak istedim.
Kusura bakmayin.

Ben seyirci olsam fena olmayacak sanirim...
Sponsor Reklamlar

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...