Sponsor Reklamlar

Zaytung haberleri.

Resim,Video ve Mizahi Bölüm Katagorisinde ve  Komik Bölüm Forumunda Bulunan  Zaytung haberleri. Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 21.11.13   #21
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Rep Puani : 76
Standart Cevap: Zaytung haberleri.

İŞKİLLİ BÜZÜK DİNGİLDER

AKİF BEKİ…

Ahmet Nesin | 07 Kasım 2013 | Alt Manşet, Gündem, Manşet Altı Gündem Haber, Numaralı Haberler, Yazarlar

Daha bu bişey mi, kız ve erkekler için neleri tartışacağız. İlk türban tartışmalarını anımsıyorum da, ben karşı çıkınca Murat Belge ve Ufuk Uras isim vermeden beni faşistlikle suçlamışlardı. İnatla bu yaşayacaklarımızı yazdım durdum onlara, okullarda sorun olacağını, isteklerin artıp, işin içinden çıkılamaz noktasına gelineceğini söyledim ve “Öyle bir hale gelinecek ki kendinizi savunamaz duruma geleceksiniz…” diye de yazdım.
Şimdi kız-erkek evleri denetlenecekmiş.

Ey Türk gençliği,
Birinci vazifen
Ayrı evlerde oturmak
Zoraki aynı yerde bir araya geliyorsan
Oturmadan ayakta durmaktır.

Sabah bu konuda yazarlarımız neler yazmış diye bakınırken Akif Beki’nin yazısına gözüm takıldı. Akif Beki “Apartman sakinlerinin şikayet ve işkillenmelerine duyarlılık göstermesi gayet doğaldır…” diye yazmış. Bilmem hiç duydun mu ama işgilli büzük dingilder Akif Beki. O yüzden önce kendi durumuna bak bence, kendi durumunda böyle hallerde bir sapıklık endişesi duyuyorsan, yani büzüğün dingildiyorsa, başkalarınınkine karışmadan önce git bir tedavi ol. Baktın ki dingildeyen bişey yok, bütün vücudun rahat, titreşim, etkileşim yok, o zaman başkalarınınkinin dingildeyip dingildemediğine karışma.
Yani kısaca Akif Beki, demokrasi insanların medeni şekillerde bir araya gelmesidir, sohbet etmesi ve gülmesidir, beraber yemek yiyebilip, film neyim izlemesidir. Hiçbir insan birileriyle bir araya gelmeden önce işkillenip büzüklerinin işkillenip işkillenmediğini kontrol neyim etmez.
Daha fazla yazmayacağım, en iyisi sen ve senin gibi olanlar bir tedaviye gidin, yaptığınızı sandığınız bu mesleği de bırakın. Bu insanların sizin gibi işkillilere gereksinimi yok. Bize durup dururken işkillenmeyen ve dingildemeyenler lazım.
Sponsor Reklamlar

HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.

ALEVİLİK YOLDUR...
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 23.11.13   #22
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Rep Puani : 76

Sponsor Reklamlar

renk bunu beğendi.

HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.

ALEVİLİK YOLDUR...
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 24.12.13   #23
dAbBe
dAbBe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Oradan
Rep Puani : 32

Dışişleri Bakanlığı, Yolsuzluk İddiasının Ardından İstifa Eden Vali Nedeniyle Japonya'ya Nota Verdi: ''İnadına mı yapıyorsunuz?''

17 Aralık’ta başlayan Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu’nun yankıları sürerken, bu sabah Japonya'dan gelen bir haber, operasyonun arkasındaki dış mihraklar iddialarını bir kez daha gündeme getirdi. Hakkında rüşvet iddiaları bulunan Tokyo Valisi'nin suçlu olduğu ispatlanamamasına rağmen istifa etmesi nedeniyle teyakkuza geçen Türk Dışişleri Bakanlığı, Japonya’ya nota vererek tepkisini gösterdi. Bakanlık sözcüsü tarafından yapılan açıklamada Türkiye böylesine hassas bir dönemden geçerken Japon yetkililerin biraz daha duyarlı olması gerektiğinin altı çizilirken, "Bir şey mi ima etmeye çalışıyorsunuz? İnadına mı yapıyorsunuz?" ifadelerine yer verildi.

“Ne demek istiyorsunuz?”

Tarihinin en büyük yolsuzluk operasyonunu yaşayan Türkiye'ye bir darbe de Japonya’dan geldi. Tokyo Valisi'nin yolsuzluk iddiası nedeniyle istifa ettiği haberinin dünya medyasına düşmesiyle birlikte Dışişleri'nde kriz masası kurulurken, “İnadına mı yapıyorsunuz?” başlıklı nota da akşam saatlerinde Japonya'nın Ankara Büyükelçiliği'ne iletildi.

Gelişmelerin ardından basın mensuplarının karşısına geçen Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mümtaz Şanaler ise oldukça sert açıklamalara imza attı:

“Ortada bir iddia var diye sen hemen niye kendini suçlu ilan edip istifa ediyorsun? Yarın o iddia çürütülürse utanmayacak mısın? Eğer bir yolsuzluk soruşturması yapılacaksa bunun yolu yordamı bellidir. Gider önce emniyet müdürlerini görevden alırsın, sonra Amerika'yı, İsrail'i, dış güçleri suçlarsın, sonra da Japonya'nın üzerine oynanan oyunlardan bahsedersin. Madem yolsuzluk varmış hadi delikanlıysa harakiri yapsın bakalım. Aha buradayız, bekliyoruz. Bu işin takipçisiyiz...”

“Bunlar hükümetimizi yıpratma çabaları”

Bakanlık Sözcüsü Şanaler, Japonya’da yaşananların açık bir biçimde Türkiye’ye karşı oynanan küresel oyunun bir parçasına olduğuna işaret ederken, tüm bunların Ak Parti hükümetini yıpratma çabalarının bir ürünü olduğunu vurguladı. “Neden Japonya? Henüz bilemiyoruz. Bizim yüzümüzden başlarına olimpiyat belasını aldılar, o yüzden mi kızgınlar? Başbakanları burada ellerini açıp dua etti, o mu kanlarına dokundu? Hepsi mümkün... Bakın o valiyle ilgili iddiaları da araştırdık, hepi topu 500.000 dolar için istifa ediyormuş. Açıkçası hiç inandırıcı değil arkadaşlar. Kimse, gerçekten çalmış bile olsa o kadarcık para için istifa etmez. Burnuma pis kokular geliyor” diyen Şanaler, valinin bir Kamasutra kaseti çıkmadığı müddetçe tüm Japon hükümetinin töhmet altında kalacağını kaydetti.

Japonya’dan iyi niyet adımları

Türkiye’nin notası Japonya’da da geniş yankı bulurken ilk açıklama Japon Dışişleri Bakanlığı’ndan geldi. Bakan Koichiro Gemba, öncelikle, iki ülke arasındaki ilişkilerin daha fazla gerilmemesi için iyi niyet göstergesi olarak Tokyo İl Emniyet Müdürü’nü derhal görevden aldıklarını belirtti. İstifa eden valiyi de göreve döndürmek için ilk temasların gerçekleştirildiğini belirten Japon Bakan, "Ancak bizi de anlayışla karşılayın lütfen. Büyüyen Japonya’yı çekemeyenlerin oyunu mu deseydik? Daha büyümesi mi kalmış? İstesek sizi 20 kere satın alırız" sözleriyle Türkiye’yi itidale davet etti.

Son olarak “Bizim oğlan Panasonic’te çalışıyor. Birkaç kere kumanda için bedava pil getirdi eve. Alın, bunu da itiraf ettim ve istifa etmiyorum. Sırf sizin için bu utançla yaşıcam, tamam” diyen Gemba, gözyaşları içerisinde sözlerine son verdi.

Zaytung
Sponsor Reklamlar

bilgeyol ve renk bunu beğendiler.
dAbBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 31.12.13   #24
dAbBe
Kıdemli Üye
Üye

Boyun fıtığı teşhisi konan Emine Erdoğan'ın en az 3 hafta mitinglerde kafa sallayamayacağı açıklandı...

Zaytung
Sponsor Reklamlar

Alt 13.01.14   #25
renk
renk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 80

Erdoğan'dan Yeni HSYK Tasarısına Sert Tepki: ''Olm beni de Adalet Bakanı'na bağlamışsınız?!''

Meclis Adalet Komisyonu'nda bir süredir sert tartışmalar arasında görüşülen HSYK kanun teklifine bir tepki de Başbakan Erdoğan'dan geldi. HSYK'nın Adalet Bakanlığı'na bağlanmasını öngören kanun teklifinde Başbakanlık yetkilerinin de Adalet Bakanı'na devredildiğinin ortaya çıkması üzerine derhal kurmaylarıyla bir araya gelen Erdoğan'ın "Herhalde bir yanlışlık var. Yani öyle umuyorum ben. Yoksa açık konuşayım bu işin arkasında kim varsa onun da inine kadar girerim. Düzgün iş yapın, delirtmeyin olm adamı!" sözleriyle tasarının derhal geri çekilmesini istediği ifade edildi.

Dolmbahçe'de kriz toplantısı

Durumun anlaşılmasıyla birlikte Dolmabahçe'deki Başbakanlık konutunda kurmaylarıyla bir araya gelen Başbakan Erdoğan, 3.5 saat kadar süren toplantının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Anladığım kadarıyla, onu da oraya bağlayalım öteki de eksik kalmasın derken bir noktadan sonra işler kontrolden çıkmış. Vakit de dar olunca tabii bazı şeyler gözden kaçabiliyor. Arkadaşların iyi niyetinden şüphe etmemeye çalışıyorum ama başımıza ne geldiyse iyi niyetimizden geldi zaten..." diyen Erdoğan, konunun araştırıldığını söyleyerek Başbakanlık ofisinden ayrıldı.

Başbakan'ın ardından kısa bir basın toplantısı düzenleyen Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç da toplantı hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Arınç, tasarının şu anki haliyle yasalaşması halinde HSYK'nın Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'na, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın Cumhurbaşkanı'na, Cumhurbaşkanı'nın Başbakan'a, Başbakan'ın da tüm yetkileriyle birlikte Adalet Bakanı'na bağlanacağını belirterek şöyle devam etti:

"Hukukçu arkadaşlarla birlikte kabaca bir gözden geçirdik. Artık fazla çalışmaktan mı telaştan mı bilemiyoruz bazı enteresan durumlar ortaya çıkmış gerçekten. İlk tespitlerimize göre Anayasa Mahkemesi, Sayıştay, Danıştay, Yargıtay ve Türkiye Tekvando Federasyonu'nun tek bir çatı altında toplanarak Tokat Milletvekilimiz Zeyid Aslan'a bağlanması, atanamayan öğretmenlerin boşanma davalarına girebilmesi, konusu 1500 liradan düşük davalara BİM kasiyerlerinin bakabilmesi gibi sakıncalı olabilecek maddeler de var. Bunları da topluca bir yeniden ele alacağız..."

Bozdağ: "Art niyet yok..."

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ise konunun basit bir karışıklıktan kaynaklandığını belirterek kesinlikle bir art niyet olmadığının altını çizdi. Bozdağ, "Açıkcası ben de bu işte yeni olduğum için bazı konulara tam hakim olamayabiliyorum. Tasarıyı hazırlayan arkadaşlara sadece 'benim iznim olmadan kimsenin kimseye dava açamadığı bir şeyler düşünün' dedim. Yaptık diye bunu getirdiler. Ayrıntısına çok da bakma fırsatım olmadı. Zannediyorum sistemde açık bırakmamak için fazlaca ihtiyatlı bir teklif hazırlanmış. Yoksa haşa yani... Neyse düzelteceğiz, halledeceğiz..." diyerek ilk iş olarak tasarıyı komisyondan geri çekeceklerini, kazara komisyondan geçmesi halinde bile Anayasa Mahkemesi'ne itiraz haklarının saklı olduğunu ifade etti.

Zaytung Haber
Sponsor Reklamlar

bilgeyol bunu beğendi.

Thomas Paine
renk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 14.01.14   #26
dAbBe
Kıdemli Üye
Üye

''Allah'' diyen çam ağacı Show Tv ekranlarında...

Zaytung.
Sponsor Reklamlar

bilgeyol, kristal ve renk bunu beğendiler.
Alt 14.01.14   #27
renk
renk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 80

dAbBe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

''Allah'' diyen çam ağacı Show Tv ekranlarında...

Zaytung.

Sayın Dabbe bu paylaşımınızın zamanlaması çok manidar
Sponsor Reklamlar

bilgeyol, dAbBe, kristal ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Thomas Paine
renk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.01.14   #28
dAbBe
Kıdemli Üye
Üye

Tayyip Erdoğan'ın seçimde AKP'ye oy verilmemesini darbe girişimi olarak nitelemesiyle piyasalar rahat bir nefes aldı...

Zaytung.
Sponsor Reklamlar

Alt 18.01.14   #29
dAbBe
Kıdemli Üye
Üye

Başbakan'ın ''Eğer evlatlarım yoksuzluk yaptıysa evlatlıktan reddederim'' açıklamasının ardından Üsküdar Nüfus Müdürlüğü'nde gergin bekleyiş sürüyor...

Zaytung
Sponsor Reklamlar

Alt 22.01.14   #30
dAbBe
Kıdemli Üye
Üye

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde keşfedilen, ancak henüz ismi konmayan başka balık türleri de olduğu haberi kabinede paniğe neden oldu...

Zaytung.
Sponsor Reklamlar

kristal bunu beğendi.

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2