Sponsor Reklamlar

Ağaç Şeklinde Aç14Beğeni
  • 4 gönderen Alevi
  • 2 gönderen eso
  • 4 gönderen Alevi
  • 1 gönderen cangibi62
  • 1 gönderen Pir Mehmet
  • 2 gönderen cangibi62

Seçenekler
Alt 10.09.09   #1
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Cihan Nikah için Kan verirse

Şimdi Sürekli siteye komik komik olaylar yazıyorum ne yapayım gariplikler dünyasındayız ve sürekli komik durumlar yaşıyorum..

nişanlım strasbourg'dan geldi nikah için gün almamız gerekiyor verhasıl evraklar peşinde koşuşturuyoruz, muhtarlığa gittik dediler kan talili yaptıracaksınız , dispanserden filim cekiceksiniz

sonra fotograflı sağlık raporu dedim ayvayı yedik nisanlım neden dedi burası türkiye kurum ve kuruluşlarda işler nasil yürütülüyor göreceksin dedim o gülüyor zaten beni hiç cidiye almıyor önceki gün öğlen gitik kan talili için mülakatlar sabah alınıyormuş.

Sabahın 7 sinde kalktık bagcılarda çınar sağlık ocagında o yagmurun altında bekledik kadın geldi kapıdayız bir soguk bir soguk içeri almıyacakmısınzı bizi diyorum 5 dk sonra diyor, yagmur yagıyor kadının arkasındna bunun tipinde meymenet yok zaten içeri olmasada olur.

kadın dönüp bakıyor içeri girebilirz demi dedim geri döndü sen kimle dans etiğini sanıyorsun cihan taş kahramanmaraş bu gelenler hep evlenecek çiftler hepside gariban gariban sıra bekliyor

neyse kapı acıldı girdik içeri ilk sıralardayız ben uaynıgım kalem kagıt getirdim ne olur ne olmaz önümzüdki 4 kişiye şu söylendi tüpümüz biti kan örnekleri alamıyoruz. danısmadaki beyaz önlüklü meymenetsiz hemşire çıkmasın o gıcık sesli ta kendisi gül dedi biz nikah için kan talili yaptıracaktık . o tipsiz hemşire nişanlıma ya kardeşim anlamıyormusunuz tüp bitti siz hangi dilden anlıyorsunuz dedi

gül gel sen yanıma dedim ben cama yanaştım biz kan talili yaptıracaktık kadın yüzüme möl möl bakıyor yok yok 1 aydır tüp yok dedi bagırdı

sıra bende : D 3 gündür geliyorum kuyrukda bekliyorum yagmur yagıyor içeri biel insalrı almıyorsunuz sabah gel diyorsunuz ve bagcılarda tek nikah için kan örnegi alan yerde burası bide karsıma gecmiş 1 aydır tüp yok diyorsnuz siz ne işe yarıyorsunuz burada arkadan erkek bir doktor bana sesini fazla yükseltme dedi öylemi dedim uzamn neden buraya bu yazıyı asıyorsunuz

yanımızda fotograf makinesi var güle dedim ver makineyi verdi resimleri cekdim adam la o tipsiz meymetesiz hemsire ne yapıyorsun dedi sağlık bakanlıgına vericem bu resimleri ne yapıcağımı siz ne sandınız ben buradaki diğer insanlar gibi, değilim başımı önüme eyip devlet hastanesine gidip beklemem kardeşim dedim güvenlik, doktorlar bana bakıyolar oradaki milet bana destek cıkdı ama varya hepsi yusuf yusuf iş olsun bişey yapacak değil onalarda ama kokrku inlarlara bişey yaptırır

baska bir dispansere gitik filim cektirdik ertesi günde kan vericez ac karınal vereceksinzi dediler

gitik kan vermeye zaten nerde tipsiz gıcık bir hemşire varsa gelir beni bulur kadın iğneyi bir batırdı koluma anam anam sanki bahceyi belliyor (kazıyor) kanımı aldı ayaga kalktım ayaklarıma bakıyorum ayaklarım normalde 44 numara 1 metre uzadı alah dedim oturdum elerime bakıyorum parmaklarım uzuyor

alah diyorum gül bana su getirdi suyu üstüme döktüm şoka girmişim nebilim sanki daha önce şoka girmişdim alah alah bayıldım sonra bir koku geldi burnumun önü ay alahım ne pis bir kokuydu ayıltmak için kullandı baska bir hemşire her kes bana bakıyor dedim ne oluyor burası neresi ayak üstü bişeyler yedirdiler kendime geldim ac karnıyla kan verilmiyormuş dedi hemşire

ama ayakalrım nekadar uzamıştı
Sponsor Reklamlar

ayyil, eso, Asi_Kardelen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 21.10.09   #2
eso
eso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: 34
Rep Puani : 13
Standart Cevap: Cihan Nikah için Kan verirse

Cihan can kusura bakma ama çok güldüm yaa
ama güldüğüme bakma sen ben de kan tahlili yaptıracaktım demir sayımı için çapada
ilk kan verişimde koltuğa o kadar sıkı sarılmışım ki gözleirm kapalı tabi
gözümü açtım sıradaki herkes dalga geçiyodu sanki canını alacaklar heheh koltuğuda al git hahahah diye

ikinci kan verişimde bir alt katında oldu bir ay kadra sonra kontrole gitmiştim ben alışmışım yaşlı başlı hemşirelere ufak tefek bir kız geldi sandım stajyer o gitcek hemşire gelcek
baktım gelen giden yok aç kolunu dedi ağzında bir sakız cak cak çiğiniyor bi yandan
dedim ki nasıl yani sen mi alacaksın dedim
evet dedi
kaç yaşındasın sen dedim
17 ne oldu beğenemedim mi dedi
sonrasını hiç sormayın hay sormaz olaydım yaşını o iğneyi bir batırdı bir hafta eroinman gibi mor kolla gezdim mosmor oldu kolum :S
aman deyim hemşireyle işiniz bitmeden tersleşmeyin
Sponsor Reklamlar

ayyil ve Asi_Kardelen bunu beğendiler.

Sanma SEMAH Boş Bir Dönüş Şeklidir
İnsan Bedeninde Coşku Selidir
Zannetme Gökkubbe Öyle Duruyor
Gördüğün Kainat 'SEMAH' Dönüyor...

Bırak MUNZUR özgür aksın; HASAN KEYF'ine baksın!
eso isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 21.10.09   #3
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

Kaderdasim Benim valaha buda biseymi bide benim askerlik anilarim var gulmekden aglamazsan iyidir

kendimle barisik biriyim basimdan gecen komik anilari sitede yayinliyorum arkadaslarda okuyum egeleniyolar zaten internet bir aractir eglenmek bilgi alis verisini saglar ..
Sponsor Reklamlar

ayyil, eso, Asi_Kardelen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 18.03.10   #4
Asi_Kardelen
Asi_Kardelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: tokat
Rep Puani : 10

cihan allah senide güldürsün emiii çok güldüm bakıyorumda çokda uyanık dağranmısın iyi yapmısın
Sponsor Reklamlar

birgün büyük bir derdin olursa
allah a dönüp benim büyük bir
derdim var deme ... derdine
dönüp benim büyük allahım var de
Asi_Kardelen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 04.04.11   #5
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30

süper....baya eglenerek okudum valla cihan bah seni resmi gazetece kan dan korkuyor diye ilan verecem haberin ola....saka bi yana...nice delikanlilar kan aldirirken bi bahmisim karizmalari yerde sürünüyor..birde ya abla aileme söyleme emi utanirim demelerine karsilik valla kardesim ahyat pahali sus payi isterem dedigimde ...donup kaliyorlar ama normeeel nerden bilsinler benim muzurlugumu...
Sponsor Reklamlar

"-dost-" bunu beğendi.
Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 04.04.11   #6
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

Güzel anılar, yaşanırken deliriyorsun, ama sonra da en çok sen gülüveriyorsun. Benim de başıma işe girdiğim zaman, evrakları toplarken benzeri başıma gelmişti.
Sponsor Reklamlar

"-dost-" bunu beğendi.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 04.04.11   #7
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30

ama sunu unutmayalim cihan can...sevgi icin bu eziyete katlanmistir arti puan verek demi...

sevgin muhabbetin daim ola can
Sponsor Reklamlar

"-dost-" ve Pir Mehmet bunu beğendiler.
Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...