Sponsor Reklamlar

Ağaç Şeklinde Aç17Beğeni
  • 4 gönderen uygar446
  • 5 gönderen cangibi62
  • 1 gönderen mmuratkkaratas
  • 3 gönderen gencalevi
  • 2 gönderen cangibi62
  • 2 gönderen cangibi62

Seçenekler
Alt 16.01.11   #1
uygar446
Üye
Üye
Rep Puani : 10
Smile Komik bir olay

Maltepe'den Kadıköy'e gitmek için kadıköy minibüslerine bindim.paramı uzattım. Birden kuzenimin bana anlattığı komik bir şey geldi aklıma. Onu yapayım dedim.kuzenim bana "bir gün otobuse binersen arkadan para uzatırmısın deniklerinde parayı eline al arkana dön ve parayı uzatan adama yok bu para uzamıyo abide dedi."bende bunu yapayım dedim.ve nihayet arkadan bir adam 5 milyon uzattı ve bana delikanlı bir tanae bostancı uzatırmısın dedi.ve ben işte o an dedim.ilk başta kötü bir şey olacağını tahmin etmedim.ve ben adama para yı çekerek yok amca bu para uzamıyo dedim ama bir fazla çekmişim her halde para ortadan ikiye yırtıldı.adam beni biraz bağrımdı ve beni karakola götürdü.ama çok korkmuştum.ben adam tamam ben sana 5 milyonu vereyim desemde adam inat .götürdü beni karakola ve ailem arandı babam geldi karakola ve birde şimdi babama olayı anlattık tabiki ve adama 5 milyonunu verdik ve olay bitti
Sponsor Reklamlar

uygar446 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 01.03.11   #2
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30
Standart Cevap: Komik bir olay

desene herif hic sakadan anlamiooo

:bende saglikci olarak dr da calisiyorum tabiki ne hikayler var .....

marasli bi yasli amca geldi ,amca oglunu ziyarete gelmis hic almanca bilmiooo, neyse dr un yaninda oglunu istemedi ama anlasamio ayni anda, dr beni cagirdi dediki sen tercume et.ok dedim

amca neyin var,

gizim velle bah sene diyeceimi ogluma süleme yohsam hakkimi helal etmem ( ne hakki varsa uzerimde neyse..)
buyur amca söyle bakalim dedim...

gizim taharat alinca canim aciyooo dedi oturamim...

garibim hemorid olmus basur iste..

isin zor kismi kaldi.....bana

dr bana fitil vererek her gun sabah alsin bunu dedi

simdi SIKIYSA bunu amcaya anlattin..ben kem küm ediyom amca bah bunu alican...yemekten öncemi yemekten sonrami diye amca beni delirtiyooo yutulur saniyor..

amca yaa neren aciyorsa oraya ......dedim

amca aniden bi parladi kizim sen utanmiyonmu 78 yasindaki amcana öyle gonusuyon???namus serefim tiribarimi iki paralik ediyon demezmi...

amca bak dr öyle dedi fitil bu hap degil desemde amca ilaci firlatip bagirarark cikti odadan.......
Sponsor Reklamlar

Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 02.03.11   #3
mmuratkkaratas
mmuratkkaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul

koptum yaaa geçmiş olsunn : D
Sponsor Reklamlar

^çirkin^-^kral^ bunu beğendi.
Alt 02.03.11   #4
Asi_Kardelen
Asi_Kardelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: tokat

bazen komik olaylar geliyor insanın başına güzel bir anı oluyor sizinkilerde çok komikmiş çok güldüm yaaa
Sponsor Reklamlar

birgün büyük bir derdin olursa
allah a dönüp benim büyük bir
derdim var deme ... derdine
dönüp benim büyük allahım var de
Asi_Kardelen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 02.03.11   #5
gencalevi
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: almanya
Rep Puani : 12

bir hastahanede calisiyorum hafta sonu calisma sirasi bendeydi tek kisilik bir odaya girdim odayi temizliyordum almanca günaydin dedim cevap vermedi hasta bende kendi kendime kizdim neyse odada isim bitti cikarken iyi günler dedim yine cevap yok yine kendi kendime kizdim bak
hemsire kosarak geldi
ali oraya niye girdin dedi
ben ne oldu ki
hemsire ne olacak adam az önce öldü dedi
Sponsor Reklamlar

"-dost-", ^çirkin^-^kral^ ve cangibi62 bunu beğendiler.
gencalevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 03.03.11   #6
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye

1 nisan yaklasiyorr ben haftalar öncesi bi havvaya burundum herkes süphe ediyor ama cözemiyoo

neyse nisan 1 de önceden arkadaslarin destegi ile baskiya verdigim dugun davetiye ile ise gittim dugun turkiyede GUYA resimde latinamerikali manken ile benim resmim var....peh bi havvaliyimki degemeyin sinsi keyfime

herkes aaaa giz ne zamandan beri degisiklik var sende söylemiyon gibi laflar edilip durudu...ya ne olur dugunume gelin bak dahada yuzumu göremesiniz temeli gidiyom ajitasyonlar ....uydur anam uydur yalandan kim ölmus

neyse is bitince metroya bindik....herkes kendince 1 hafta icinde temmeli dönus yapmama uzulmus halde....ben metrodan önce indim...tam inerken kizlaaaaaaaaaaaaaaaaar nisan 1 dedim.....sok....halde bana kizgin ifadelerle baktilar

eh arkadaslarin gönlunu almak ecik sürdü ama bakla ile hal ettik....
Sponsor Reklamlar

"-dost-" ve ^çirkin^-^kral^ bunu beğendiler.
Değmez bu hayat.........
Alt 09.03.11   #7
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye

suriyeli norölog var garibim genc yasta kafayi siyirmis halde , yaslilarimiz sikayetlerini anlatirken efsanelstirip masal halinde anlatiyorlar garibim ben bir soru soruyorum karsiliginda roman anlatiliyor diye diye az kaldi onuda timarhaneye atticaz heheheh

pedere tercumanlik icin birlikte gitmistim peder ohooo almis eline kilici gidiyor durdurak bileden, dr bi ara bana siz nasil bu adamla anlasiyorsunuz sordu?? iyide bu adam benim babam kendince köyde buyumus turlu eziyetler haksizliklar yasamis biri almanyaya gelip calismaktan baska bi gelsime olmamais..simdi bu yastan sonra babamdan olgunluk birikim bekliyemem o degil bizler babamizi idare etmek zorundayiz cunku yasli.

babam ya bu dr neden bu kadar asabi deli sormazmi??? baba napsin herif gunde bi suru delilerle ugrasiyor mikrop misali bulasmistir...
Sponsor Reklamlar

Değmez bu hayat.........
Alt 31.03.11   #8
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye

miladan evvel tatildeyken köye gitmistik....bende tezek yapiyordum..o arada almanyadan arkadasim da köye gelicegine dair haber yollamisti tabi kim tarihe saate bakar.....

efendime söylim..sicakta samanla ....inek pohunu bele sekil veriyorum benim icin oyun...nede olsa alamanyda öyle dogal ortam yokki.....bi baktim bizim almanya dogma buyume arkadasim gelmis...ilk kez hayatinda tr köye geliyor ..

hos geldin bos geldin...fasli gecti sahi ne o elindeki....sorusuna...

ya ispanak bayatlamis sekil verip yakicaz dedim....

kibarcigim cahil kalmisya hemen oda ispanak sanip bi guzel inek pohuna dadandi.......sonra giz gercekten sen bilmiyonumu bu ne???? masumca yok dedi...bende pis pis gülerek biliyonmu bu inegin pohooooo

bir ciglik atmasi vardiki.-....hala her gördugumde gülerim...ulan ne aptalsin ha pohtan korktun ....tabiki muzurluk bende...yasasin kötuluk....
Sponsor Reklamlar

Alevi ve "-dost-" bunu beğendiler.
Değmez bu hayat.........

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...