Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Kadıncık Ana (http://www.piryolu.com/forum/kadincik-ana.html)
-   -   seslisohbet ve sesli chat sohbetlerımız (http://www.piryolu.com/forum/kadincik-ana/5866-seslisohbet-ve-sesli-chat-sohbetlerimiz.html)

sıbel 16.01.12 16:08

seslisohbet ve sesli chat sohbetlerımız
 
sesli chat sohbet platformu sızce nasıldır ınsanlara faydaları varmırdır nekadar faydaları vardır butur sesli chat sıtelerın sizlerden yorumlarınızı beklıyorum
Alıntı:

yönetime sormadan reklam yasaktır..
piryolu yönetimi

Şah-ı Merdan 12.06.12 23:41

Cevap: seslisohbet ve sesli chat sohbetlerımız
 
hiç iyi bisey deqildir.. benimde sitem vardı önceden kapattım alevi siteleri alevilikten ziyada kadın kız peşinde kosuyor özellikle sesli sitelerde zaten coğu sahibi de alevilik ayana yatıyor coğu yezit bence hiç bulasma derim...


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 20:06.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2