Sponsor Reklamlar

Aşıq Babam İsfendiyar

..:: PirYolu.com ::.. Katagorisinde ve  İnternational Forum of Alevis Forumunda Bulunan  Aşıq Babam İsfendiyar Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 09.05.10   #1
Ismin
Ismin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Can Azerbaycandan
Rep Puani : 10
Standart Aşıq Babam İsfendiyar

Kiymetli canlar, Babamin Aşıq olduğunu yazmışdım.Azərbaycan Qədim Türklər diyarı olduğu kimi,
Aşiq və Aşıq(Ozanların)ların ocağıdır.Şah Babam Şah İsmayıl Xətainin rolu burda ölçüyəgəlməzdir.

NERDE OZAN(GERÇƏK HAQQ AŞİQİ)VARSA ŞAH BABAM MUHAKKAK ORDADIR.

Benim doğma babamsa-Türkiye lehçesinde dedemse- ozan olub akademiya yaradanlardandır.Adı İsfendiyardır.Aşiq havalari asrlar boyunca formalaşmasına baxmayaraq o özü tek müellifi olduğu
BAŞ SARITEL HAVASINI SİZE TEQDİM EDİREM

HİÇ ŞÜBHESİZ ÖZÜMLEŞECEK, YENİDEN DİRİLECEK, İLAHİ SEVGİNİ,ATALARIMIZIN ZÜLME KARŞI DAYANMAQLARINA GÜC VEREN İMANI QAVRAYACAQSINIZ.

LÜTFEN YORUMUNUZU ESİRGEMEYİN, FİKİRLERİNİZ BENİM ÜÇÜN ÖNEMLİ

MP3: http://mp3.eylence.az/song/Ashiq-Xan...l?a=down&t=mp3

VIDEO: http://www.baxabax.com/Video/6865/Ba...əyli.html
Sponsor Reklamlar

Konu Ismin tarafından (09.05.10 Saat 18:01 ) değiştirilmiştir.
Ismin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2