Sponsor Reklamlar

Hz. Ali (rad) Kendisini Sevenlerin Namazlarını Kılmış mı?

Alevi Önderlerimiz Katagorisinde ve  Hz.Ali Forumunda Bulunan  Hz. Ali (rad) Kendisini Sevenlerin Namazlarını Kılmış mı? Konusunu Görüntülemektesiniz.=>Oncelikle Hocam kisilerin tercihlerini ve dusuncelerini sorgulamak kimsenin haddine degildir.. Elestirirsiniz yanlis yaptigini izah ederisiniz kisi hala dogruyu bildigine inaniyorsa daha fazla karsidakini rencide edicem soylemler ve dusuncelerden sakinirsiniz.. Sahsen ben boyle yapiyorum.. oruc tutan bir sunniyi gordugumde ALLAH kabul etsin diyorum.. Oda eyvallah diyor.. Saygi olmali oncelikle biz Muslumanlarin inanclarina ve dusuncelerine saygiliyiz.. Ama yobaz olanlara karsiyiz.....

Ağaç Şeklinde Aç9Beğeni

Seçenekler
Alt 23.08.10   #21
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Cevap: Hz. Ali (rad) Kendisini Sevenlerin Namazlarını Kılmış mı?

Oncelikle Hocam kisilerin tercihlerini ve dusuncelerini sorgulamak kimsenin haddine degildir.. Elestirirsiniz yanlis yaptigini izah ederisiniz kisi hala dogruyu bildigine inaniyorsa daha fazla karsidakini rencide edicem soylemler ve dusuncelerden sakinirsiniz..

Sahsen ben boyle yapiyorum.. oruc tutan bir sunniyi gordugumde ALLAH kabul etsin diyorum.. Oda eyvallah diyor..

Saygi olmali oncelikle biz Muslumanlarin inanclarina ve dusuncelerine saygiliyiz.. Ama yobaz olanlara karsiyiz..
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 23.08.10   #22
Sadi
Üye
Üye
Rep Puani : 10

Kıbrıslı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Oncelikle Hocam kisilerin tercihlerini ve dusuncelerini sorgulamak kimsenin haddine degildir.. Elestirirsiniz yanlis yaptigini izah ederisiniz kisi hala dogruyu bildigine inaniyorsa daha fazla karsidakini rencide edicem soylemler ve dusuncelerden sakinirsiniz..

Sahsen ben boyle yapiyorum.. oruc tutan bir sunniyi gordugumde ALLAH kabul etsin diyorum.. Oda eyvallah diyor..

Saygi olmali oncelikle biz Muslumanlarin inanclarina ve dusuncelerine saygiliyiz.. Ama yobaz olanlara karsiyiz..

Bu saygiyi cok gordum, sayin Kibrisli (Fethullah Hacca Niye Gidemiyor?). Acaba her konuda boyle misiniz diye soracaktim da... Mesela Amasya kardesimizin dediklerinden (ki o da senin arkadasindir) cok saygili biri odugu belli.

Namaz Allah'in emridir, ve Kufur ve Iman arasinda sadece Namaz vardir buyuruyor Peygamber Efendimiz SAV. Bazilari namaz kilmiyor ve iman sahibi oldugunu dusunuyor olabilir. Onun icin bir daha dusunsunler diye israrla bu konu uzerinde duruyorum...
Sponsor Reklamlar

Sadi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 23.08.10   #23
Alevi
Kıbrısl�
Kurucu

Tamam sende haklisin diyecemde sorulan sorulara cevap veremiyorsunki ...

bu adam bukadar onemli ve bahsedigin kadar iyi biriyse neden musluman bir ulkede degilde ejnebi ulkede multeci
Sponsor Reklamlar

Alt 24.08.10   #24
Sadi
Üye
Üye

Tamam sende haklisin diyecemde sorulan sorulara cevap veremiyorsunki ...

bu adam bukadar onemli ve bahsedigin kadar iyi biriyse neden musluman bir ulkede degilde ejnebi ulkede multeci

Peygamber Efendimiz SAV'i Musrikler oldurmeye kalkinca orayi terkedip Medineye hicret eder. Demek bir sey (yani bir sucu) vardir demeye curet edersen, hadi bakalim.

Onun hakkinda burda fazala sey soylemek istemiyorum. Kendi sitesine girin ve cevabi kendisinden ve yakinindakilerden dinleyin lutfen. Onlar size net bilgi verirler.

Hic Islam tarihini okumuyor musunuz? Binlerce buyuk zatlar ecnebi ulkelerde yasamis, Musluman olmayan ulkelerde. Demek ecnebi bir ulkede yasamanin bir sakincasi yoktur. Mesela Muhammad Ikbal-i Lahuri. Kendisi Hindistanda (Bugunki Pakistanda) dogmustur. Ama Ingilterede yasamistir. Ama adam sekiz sene boyunca teheccudunu bile terketmemis. Simdi sen hangi hakla ona bir sey diyebilirsin ki???

......
Sponsor Reklamlar

Alt 24.08.10   #25
Alevi
Kıbrısl�
Kurucu

Her defasinda muslumanlikdan bahsedersiniz.. Yahu Bir musluman ulkeyi yakip yikan fasist bir devrimin oldugu bir yerde nasil olursa bir musluman o ulkeye kucak acar anlamis degilim..

Sozleriniz beni aydinlatmiyor.. Bu adam iranda olsa tamam diyecem adam musluman hacidir.. ulkesinde baski gormusdur haliyle gitmisdir..

Sen kalkip vampir bir ulkenin evet evet kanla beslenen bir ukeye sigin sonrada o kisiyi savun..

Yukarida allah var Bunun hesabini sormazmi, kafir bir ulkeye siginan bir musluman hayda ...
Sponsor Reklamlar

Alt 24.08.10   #26
Sadi
Üye
Üye

Her defasinda muslumanlikdan bahsedersiniz.. Yahu Bir musluman ulkeyi yakip yikan fasist bir devrimin oldugu bir yerde nasil olursa bir musluman o ulkeye kucak acar anlamis degilim..

Sozleriniz beni aydinlatmiyor.. Bu adam iranda olsa tamam diyecem adam musluman hacidir.. ulkesinde baski gormusdur haliyle gitmisdir..

Sen kalkip vampir bir ulkenin evet evet kanla beslenen bir ukeye sigin sonrada o kisiyi savun..

Yukarida allah var Bunun hesabini sormazmi, kafir bir ulkeye siginan bir musluman hayda ...

Musluman Ulke dedigin ulkede hapse atilirsa, hem de sucsuz yere, o zaman burdan gidecektir. Iskilipli Atif Hocayi hangi ulke asti soyler misiniz? Haberiniz yok ki Fethullah Hoca burdan gitmeseydi asilacakti. Ya hic mi insaf yok bizim anlayisimizda?

Yanlis anlsilmamalidir Fethullah Hoca Amerikalilara siginmamistir. Sadece orada irkina, dinine, rengine vs bakmazlar. Gercek demokrasi hukmediyor orda. Hem hastadir, tedavi altindadir. Yeni Bamteli Sohbetlerine bir bakin ve ondan sonra "Bu adam hasta degildir" deyin, diyebilirseniz. Yuzunden cok agir hasta oldugu bellidir. Adam seker hastasidir, hic anlama yok mu bizde ya??? Hasta oldugumuz zaman tedavi ettirmemizi Peygamberimiz SAV emrediyor. Burda da "Senin hastaliginin tedavisi yok" demisler Turkiyede Amerikaya gitmeden once. Ondan sonra Amerikaya tedavi icin gitmistir... Istersen bir yeni videolarina bak... Gozlerinden bellidir hasta oldugu.....
Sponsor Reklamlar

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2