Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Her Telden (http://www.piryolu.com/forum/her-telden.html)
-   -   Her şeyin Başı SAĞLIK..... (http://www.piryolu.com/forum/her-telden/7103-her-seyin-basi-saglik.html)

bilgeyol 18.03.13 11:48

Cevap: Her şeyin Başı SAĞLIK.....

güne sırıtarak degil zorda olsa GÜLEREK başlayın gülmek psikolojik ilaçtır.

Mercanlı 18.03.13 11:52

Her şeyer ağmen Gülmek en iyi ilaçtır zaten gülümsemek lazım dostun ve düşmanın söylediği her acı söze karşılık gülüşümüz bile olumlu bir cevap olsun

bilgeyol 18.03.13 22:40

Doktor Fıkraları

Şoför çarptığı yayayı teselli eder:
- Şansınız varmış, size çarptığım yer tam sağlık ocağının karşısı.
Yerdeki inleyerek cevaplar:
- Ama oranın doktoru benim :-)

alıntı

BERF62 18.03.13 22:43

Enginarın kabuklarını atmayıp, kurutup kaynatın ve için.
15 gün içinde karaciğer ışıl ışıl olur.

Deneyimlerle sabit.

renk 18.03.13 23:44

Dişlerinizi kabronatla fırçalar ve gargara yaparsanız hem dişleriniz bembeyaz olur hem de ağzınızdaki bakteriler ölür... Sık tekrarlayan boğaz enfeksiyonları için önleyici bir yöntem....

gülveşeker 19.03.13 08:27

cilt lekeleri yara izleri için kantaron yağı kullanın 1 hafta da değişimi göreceksiniz. Hatta bagırsak mıde problemlerı için içenleri bile biliyorum gercekten mucize bi şey

BERF62 19.03.13 08:40

Alıntı:

gülveşeker Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 37986)
cilt lekeleri yara izleri için kantaron yağı kullanın 1 hafta da değişimi göreceksiniz. Hatta bagırsak mıde problemlerı için içenleri bile biliyorum gercekten mucize bi şey

Kantraron yağı içilmez ve cilde de direkt sürülmez. Karışım halinde kullanılması icab eder.

gülveşeker 19.03.13 09:00

Alıntı:

BERF62 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 37987)
Kantraron yağı içilmez ve cilde de direkt sürülmez. Karışım halinde kullanılması icab eder.

Ben denedim hala da kullanıyorum ama bı zararını gormedin hatta çok iyi geldi sivilce lekelerim için arkadaşım önermişti

BERF62 19.03.13 09:04

Alıntı:

gülveşeker Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 37989)
Ben denedim hala da kullanıyorum ama bı zararını gormedin hatta çok iyi geldi sivilce lekelerim için arkadaşım önermişti

Yağlar, uzun süreli kullanımlarda cilt yapısını bozarak inceltir. Bir süre sonra yağ butonları oluşturur. Sürekli kullanımından kaçının. Alternatif tıp, çözüm getirdiği gibi sorun da yaratabiliyor. Kantaronu cildiniz için kullanırken az bir ölçüde de badem yağı kullanırsanız daha iyi olur. Ve sürekli kullanmayın.

Redsefa 19.03.13 10:02

Aşk ile
kantaron yağını belirli oranlarda başka yağlar ile seyreltip kullanın, ayrıca sakıniçmeyin. Özelikle psikiyatrik ilaç kullananlar kantaronun herşeyinden uzak dursunlar. Ciddi problemler oluşur, benden söylemesi

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:49.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2