Sponsor Reklamlar

Siirt'te Esrarengiz Olay; Cinler İş Başında

Genel konular Katagorisinde ve  Her Telden Forumunda Bulunan  Siirt'te Esrarengiz Olay; Cinler İş Başında Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 02.01.13   #31
ByMunzur
Banned
Banned Users
Nereden: Müzik Diyarı
Rep Puani : 31
Post Cevap: Siirt'te Esrarengiz Olay; Cinler İş Başında

Esafurullah can şahsım adına kimseye bir kırgınlığım yoktur ancak sizlerle bir kaç sözüm olacak...

Değerli dostlar ben sünni anne ve babadan dünya ya geldim ailem ve yaşadığım toplum cahil yobaz ve saygsıızlığın olduğu bir toplumdu... Camiye de gittim cumayaa namazada durum oruç da tuttum ama benim asıl aradığım İnsanlar arasında saygı sevgi idi yapılan karşılıklı saygı sevgi idi bunu lise yıllarında alevi arkadaşlar ile tanışmamdan sonra ve yıllar önce daha 7 yaşındayken gördüğüm bir rüya ile yüreğimde taşıdığım Ali ve ehlibeyt sevgisi her ne kadar layik olamazssamda dualarımda zikrederim...

-Ben hak yolu buldum ve sizlerden ricam gelin bir olalım can olalım zaten bizim birliğimizi bölmeye çalışan yezitler çok bunların emeğine yağ sürmeyelim.Kimse kimsenin düşüncesini zorla savunmak zorunda değildir herkes düşüncelerinde özgürdür herkese saygım vardır... Bura da aleviliği kimse küçümseyemez küçültemez bizler buna zaten asla müsade etmeyiz...Olur bazen fikir çakışması yaşanır doğaldır ama önemli olan saygı duymaktır anlamaya çalışmaktır bir birimizi küçümsemeyelim...

ey güzel yürekli can dostum gel etme
Bizim birliğimize bölmeye kasti olan çok
Yezitlere fırsat vermeyelim aman ha dost
Ey canlar birliğimizi daim tutalım bir olalım.
Sponsor Reklamlar

Deniz bunu beğendi.
ByMunzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 03.01.13   #32
gokhan1
gokhan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Siirt'te Esrarengiz Olay; Cinler İş Başında

ByMunzur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Esafurullah can şahsım adına kimseye bir kırgınlığım yoktur ancak sizlerle bir kaç sözüm olacak...

Değerli dostlar ben sünni anne ve babadan dünya ya geldim ailem ve yaşadığım toplum cahil yobaz ve saygsıızlığın olduğu bir toplumdu... Camiye de gittim cumayaa namazada durum oruç da tuttum ama benim asıl aradığım İnsanlar arasında saygı sevgi idi yapılan karşılıklı saygı sevgi idi bunu lise yıllarında alevi arkadaşlar ile tanışmamdan sonra ve yıllar önce daha 7 yaşındayken gördüğüm bir rüya ile yüreğimde taşıdığım Ali ve ehlibeyt sevgisi her ne kadar layik olamazssamda dualarımda zikrederim...

-Ben hak yolu buldum ve sizlerden ricam gelin bir olalım can olalım zaten bizim birliğimizi bölmeye çalışan yezitler çok bunların emeğine yağ sürmeyelim.Kimse kimsenin düşüncesini zorla savunmak zorunda değildir herkes düşüncelerinde özgürdür herkese saygım vardır... Bura da aleviliği kimse küçümseyemez küçültemez bizler buna zaten asla müsade etmeyiz...Olur bazen fikir çakışması yaşanır doğaldır ama önemli olan saygı duymaktır anlamaya çalışmaktır bir birimizi küçümsemeyelim...

ey güzel yürekli can dostum gel etme
Bizim birliğimize bölmeye kasti olan çok
Yezitlere fırsat vermeyelim aman ha dost
Ey canlar birliğimizi daim tutalım bir olalım.

eywellah birbrimize kırgınlığımız yokda bu cin konuları yok çağırma dua ları falan bize yakışmıyor ,eleştirimi şaka yoluyla yaptım ilk başlarda anlamadı emin ama siz anlayın işte.Bu konular insan kandıran şıyhlerin konularıyla aynı bize fayda sağlamaz.Berf haklı burda.
Sponsor Reklamlar

ByMunzur bunu beğendi.
gokhan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 03.01.13   #33
ByMunzur
Banned
Banned Users

EVet dikkatettiysenız bizde hep espirili geyik muhabet yaptık Şahsım adına bende inanmıyorum etrafımda böyle ok gördüm Cinler alemi vardır bu kuranda Cin ayetinde geçiyor isterseniz onu burada paylaşadabilirim...ama aduası vs yazmıyor sadece onlarında iyi olanı kötü olanı vardır yazıyor Dedim ya yanlış anlaşılma var Aşk' bunları genel kültür diye paylaşmış alevilik ile bir bağ zaten kurmamış... Kurmasıda imkansız zaten öyle bir şey yapacağını da sanmıyorum Berf can da anlamadığı konu varsa bigli alıp anlamaya çalışsın bizden yardım istesin sonuç da bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır Kimsenin kimseyi küçümsemesine asla izin vermem vermeyelimde hepimiz biriz ve bir birimizin bilgilerinden faydalanmalıyız...
Sponsor Reklamlar

Alt 03.01.13   #34
BERF62
BERF62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Hiçlik
Rep Puani : 46

ByMunzur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
EVet dikkatettiysenız bizde hep espirili geyik muhabet yaptık Şahsım adına bende inanmıyorum etrafımda böyle ok gördüm Cinler alemi vardır bu kuranda Cin ayetinde geçiyor isterseniz onu burada paylaşadabilirim...ama aduası vs yazmıyor sadece onlarında iyi olanı kötü olanı vardır yazıyor Dedim ya yanlış anlaşılma var Aşk' bunları genel kültür diye paylaşmış alevilik ile bir bağ zaten kurmamış... Kurmasıda imkansız zaten öyle bir şey yapacağını da sanmıyorum Berf can da anlamadığı konu varsa bigli alıp anlamaya çalışsın bizden yardım istesin sonuç da bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır Kimsenin kimseyi küçümsemesine asla izin vermem vermeyelimde hepimiz biriz ve bir birimizin bilgilerinden faydalanmalıyız...

Cevap vermek istemezdim ama maalesef hiç hoşlaşmadığım bu konuda ismim geçmesi sebebiyle cevap hakkı verilmiş..
Munzur Can inanmadığın, benimsemediğin aslında eh pek de sana doğru gelmeyen bir konu hakkında mı bilgi vereceksin bana? Zaten bu konuda bilgisizlik yada bilgiyi ret etmek ayıpsa; ayıbımla kalmayı yeğlerim. Benimsemediğim birşey hakkında ahkam kesmekten daha onurlu olur (.)
Sponsor Reklamlar

ByMunzur bunu beğendi.
BERF62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 03.01.13   #35
ByMunzur
Banned
Banned Users
Post Cevap: Siirt'te Esrarengiz Olay; Cinler İş Başında

BERF62 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cevap vermek istemezdim ama maalesef hiç hoşlaşmadığım bu konuda ismim geçmesi sebebiyle cevap hakkı verilmiş..
Munzur Can inanmadığın, benimsemediğin aslında eh pek de sana doğru gelmeyen bir konu hakkında mı bilgi vereceksin bana? Zaten bu konuda bilgisizlik yada bilgiyi ret etmek ayıpsa; ayıbımla kalmayı yeğlerim. Benimsemediğim birşey hakkında ahkam kesmekten daha onurlu olur (.)

Düşüncelerine sonsuz saygı duyarım Senin bu düşüncelerin gayet doğaldır... isminin geçmesini bende isteemzdim ama bir önceki arkadaş geçirdiği için geçti adın Ama sende bende hatta bizlerde bize yanlış olup da başkasına doğru olana saygı duyalım dediğim gibi saygı duyulması çok önemlidir saygı duyarsan saygı görürsün kurallara aykırı bir davranış oldumu zaten burada el atması gereken siz yöneticiler varsınız...
Sponsor Reklamlar

Aşk bunu beğendi.

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...