Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Her Telden (http://www.piryolu.com/forum/her-telden.html)
-   -   100 den geriye doğru sayın... (http://www.piryolu.com/forum/her-telden/6505-100-den-geriye-dogru-sayin.html)

ByMunzur 02.11.12 20:53

100'e doğru sayın...

Değerli dostlar forumda az renk katmak için ufak bir oyun oynayalım mı basit bir oyun oyunun sonunda benden ufak bir hediye olacak kendilerine... Birinci olan arkadaşa özel türkü çalıp kaydedeceğim ve burada paylaşacağım.

Evet oyun basit 100 doğru sayacağız:D

NOT: OYUNDA SONRA DAN BİR DEĞİŞİKLİK YAPILDI

Deniz 02.11.12 21:30

Cevap: 100 den geriye doğru sayın...

99 diyelim bari:=)

Tomris Katun 02.11.12 21:36

98:cool:
  1. Yazmış olduğunuz Mesaj öngörülenden az karakter içeriyor. :D

ByMunzur 02.11.12 21:40

97..............:D:D rakam yazmışken bir şeylerde yazın yanında :D

renk 02.11.12 21:48

Benim 98 demem gerekiyormuş ama neyse! ödülde gözüm yok sadece zeka gelişsin diye katılıyorum:D
96....

ByMunzur 02.11.12 21:55

95 ..... valla dedik şimdi ödül de vermezssek kimse bakmaz bari çam sakızı çoban armağanı birşeyler verelim dedik:D

MiskiN 02.11.12 22:01

94. Ben simdi sizi eglendirecek topigi acarim da, bir cuval inciri berbat etmekten korkuyorum. :D

ByMunzur 02.11.12 22:02

93.... estafurullah Miskin can :D Renk katarsın...

MiskiN 02.11.12 22:33

92 fal bakmaca düsünmüstüm.
Son mesaj yazan, bir üstündekinin falina bakacak.
Fala inanmadigim icin vaz gectim :)

ByMunzur 02.11.12 22:35

91.... fala inanma falsız da kalma demişler bende inanmam :D falcılar gibi atardık bizde Abe senin önünde bir yol up uzun sonu yok git gide bildiğin kadar :D:D

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 14:01.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2