Sponsor Reklamlar

Seçenekler
Alt 21.11.11   #1
datatip
Üye
Üye
Nereden: adana
Rep Puani : 10
Standart İnsanın kalitesini,ne kadar insani sevgiyle dolu olduğu belirler

evet ben bunu düşündüm.
Ne kadar insani sevgiden uzaklaştıysada okadar değeri düşer.

Kimseye,hiçbirşeye buğz etmemeli,insanın gönlü aydın,pak olmalı.
Buğz etmemek olgunlaşmayıda getirir.
Burda müslüman arkadaşlar bence buğz konusunu yeniden düşünsünler bir yerde bir yanlışlık var.

Evet ben huyu çirkin olanı sevmekte zorlanıyorum ama en azından buğz etmiyorum.Bir buğz(sevmeme) oluştuğunda kendimi ikna ediyorum.Nihayetinde bu çirkin huylu olanların bazısı ile diyaloğa giriyorum ve onların ne kadar zorluk içinde ve zavallı olduğunu görüyor acıyor,arkasına sevgi tomurcuğu oluşuyor.

Buğz konusunda buğzu onaylayan arkadaşlarla bu konuyu tartışabilirim de.
Sponsor Reklamlar

datatip isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
AKP’li Başkan Geberene kadar, öldürene kadar dövün bu şerefsizi Alevi Pir Yolu Haber Merkezi 1 01.08.12 15:41
Alevi Aileden insani Davranış Alevi Pir Yolu Haber Merkezi 12 16.05.11 00:21
Bir Eşi Olmalı İnsanın, Cennetten Köşe Almışcasına Sevdiği,Sakındığı... meyou Her Telden 5 13.02.11 21:22
Asrın pir sultan'ı aşık mahzuni şerif'i saygı ve sevgiyle anıyoruz Alevi Alevi Konser - Alevi Dernek Etkinlikleri 3 11.05.10 20:12
Televizyon İnsanın Psikolojisini Bozuyor tuncer yilmaz Sağlık Servisi 0 06.09.09 22:59

Totobo Totobo

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2