Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Her Telden (http://www.piryolu.com/forum/her-telden.html)
-   -   GünaydınLar... (http://www.piryolu.com/forum/her-telden/2910-gunaydinlar.html)

meyou 09.07.10 09:49

GünaydınLar...

binlerce yıldan onlarca çağdan beri yaşam hep iyi ile kötünün,
gece ile gündüzün, sevgi ile nefretin, gülümseme ile ağlamanın devirleri ile geçmiştir,
Tüm bunları yaşarken aradığımız en büyük şey sanırım dostlarımız ve
arkadaşlarımız olmuştur paylaşmak adına, paylaşmanın güzelliğine
varabilmek yaşanan olumsuzlukları güzelliklere çevirerek
bir sevgi seline dönüyor.

Paylaşmanın güzelliği içinde dostlarınla sevgilerin en güzelini yaşaman dileğiyle ...

GünaydınLar...

cangibi62 13.04.11 15:28

Cevap: GünaydınLar...

bende tünaydin canlara umarim iyisinizdir....

herkese cici günler

"-dost-" 13.04.11 15:36

Merhabalar bugün ben de erken geldim.kaçamak yaptım.Evdeyim.

cangibi62 13.04.11 15:44

anaaaaa patronunu aricam.....yohsa sus payi veeeeeeeeeerr

saka bi yana bazen insan bigun dinlenme ihtiyaci duyar tabiki...

de sanada tünaydiiiiiiiiiiin

Pir Mehmet 13.04.11 17:01

Tünaydın şu an testten yeni çıktım

cangibi62 13.04.11 17:06

hayirdir can test derken???? sinav sanirim umarim basariyla...sonuclanir..

aSi_YaReN 13.04.11 17:14

tünaydın mı desem iyi akşamlar mı :)

artık yarın topige uygun yazarım,şimdilik af buyurun:o

Pir Mehmet 13.04.11 17:21

Alıntı:

candan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 14836)
hayirdir can test derken???? sinav sanirim umarim basariyla...sonuclanir..

sınav değil ama benim için sınav kadar mühim... bir savaş uçağını uçuş ve aerodinamik testine soktuk. Sonuç olumlu allahtan...

Alevi 13.04.11 18:05

sabah 6da okula gittim. geldim bilgisayar acik koltukda uyuya kalmisim nede guzel uyumusum uyanmamla kolumun olmadigini hisetmem bir oldu 4 saat kolumun ustunde yatmisim.. :D

uf be allahdan 2 kolumuz var tek elle yazmak ne zormus

cangibi62 14.04.11 00:12

sınav değil ama benim için sınav kadar mühim... bir savaş uçağını uçuş ve aerodinamik testine soktuk. Sonuç olumlu allahtan...

kutlarim mehmet can...basarilar daim olsun

--------------------------------------------------------------------------------

sabah 6da okula gittim. geldim bilgisayar acik koltukda uyuya kalmisim nede guzel uyumusum uyanmamla kolumun olmadigini hisetmem bir oldu 4 saat kolumun ustunde yatmisim..

uf be allahdan 2 kolumuz var tek elle yazmak ne zormus

viss ne yazih siye, koltukta bele uyumussun ustun acik kalmistir kaynana olaydi bari ogliiiim duzgun yat derdi....

simdik herkese iyi geceler datlu uykular

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:38.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2