Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Her Telden (http://www.piryolu.com/forum/her-telden.html)
-   -   Karalama Defteri !!! (http://www.piryolu.com/forum/her-telden/2504-karalama-defteri.html)

akdora 25.05.10 12:30

Karalama Defteri !!!

İstedim ki herkes içinden ne gelirse duygularını sevinçlerini hüzünlerini veyahut paylaşmak istediklerini karalayacağı bir konu olsun...

Bir kuşun kanadı gibi hayat konacak dal ararsın..belki bulur durursun belkide uçar durursun..Ama ne kadar uçsanda ne gittiğin yol biter sen büyürsün ne durduğun yer senin yerin olur öylece kalakalırsın...

ayyil 25.05.10 12:41

Cevap: Karalama Defteri !!!

Twitter gibi sanırım güzel fikir ... :rolleyes::cool:

.........................................

mmuratkkaratas 25.05.10 12:42

duygularımı dile getireceğim: Bir sevdiğim var onu dünyalar kadar çok seviyorum o leyla ben mecnun ama zalim abisi beni istemiyor

ayyil 25.05.10 12:46

Alıntı:

mmuratkkaratas Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 6055)
duygularımı dile getireceğim: Bir sevdiğim var onu dünyalar kadar çok seviyorum o leyla ben mecnun ama zalim abisi beni istemiyor

Murat gazete eklerinde çizgi karikatürler olurya onlar gibisin :) Sende kaçır kızı sonra büyük şehre gelin ve macere devam etsinn :)

..................................................

mmuratkkaratas 25.05.10 12:53

Alıntı:

ayyil Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 6056)
Murat gazete eklerinde çizgi karikatürler olurya onlar gibisin :) Sende kaçır kızı sonra büyük şehre gelin ve macere devam etsinn :)

..................................................

ya abla büyük şehirdeyiz zaten benim hedefim var yurt dışına kaçıracağım :eek::eek::eek:

Asi_Kardelen 25.05.10 13:29

Alıntı:

mmuratkkaratas Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 6057)
ya abla büyük şehirdeyiz zaten benim hedefim var yurt dışına kaçıracağım :eek::eek::eek:

murat kızı kaçır bize getir sana söyle anlı şanlı bir düğün yaparız forumdakileride düğüne davet ederiz bende sana beşi bir yerde takarım ablan olark :eek::eek:

mmuratkkaratas 25.05.10 13:31

Alıntı:

çiçegim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 6058)
murat kızı kaçır bize getir sana söyle anlı şanlı bir düğün yaparız forumdakileride düğüne davet ederiz bende sana beşi bir yerde takarım ablan olark :eek::eek:

vay ablam benim çok sağol gı ama abileri beni bulur sizin orada akrabaları var en iyisi ben yurt dışına kaçırıyım 3G yi açar izletirim düğünü sen yine de 5i bir yerdeyi gönder bana
:eek::eek::eek:

meyou 25.05.10 13:46

Sevenlerı kimse ayıramaz, bir an önce kavuşmanızı ve mutluluklarınıza aileleinizinde ortak olmasını dilerim...

mmuratkkaratas 25.05.10 13:52

AMİN AMİN İNŞALLAH O GÜNDE GELİR TÜM www.piryolu.com DOSTLARIMI ÇAĞIRACAĞIM ALTINLARI UNUTMAYIN HA

Asi_Kardelen 27.05.10 00:26

murat altınları duydu kesin evlenmeye karar verdi tamam murat sen evlen napalım mecburan altınları hazırlıcaz erkek tarfı olarak takı takmakda bize düşer:):rolleyes::eek:

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:32.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2