Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Hayata Dair (http://www.piryolu.com/forum/hayata-dair.html)
-   -   7 yaşındaki kızına canlı seks şov yaptıran anneye 12 yıl hapis! (http://www.piryolu.com/forum/hayata-dair/4610-7-yasindaki-kizina-canli-seks-sov-yaptiran-anneye-12-yil-hapis.html)

miSbon 28.05.11 21:53

7 yaşındaki kızına canlı seks şov yaptıran anneye 12 yıl hapis!
 
Bir erkek izleyicinin isteği üzerine 7 yaşındaki küçük kızını da çirkin işine alet edince hapsi boyladı.

Fatih’teki evlerinde para karşılığında webcam’da kızı G.G. (24) ile birlikte canlı seks şov yaparak erkekleri tahrik eden anne R.G. (46), bir erkek izleyicinin isteği üzerine 7 yaşındaki küçük kızını da çirkin işine alet edince hapsi boyladı.
İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nca hazırlanan iddianameye göre, 24 yaşındaki G.G. internet ortamında irtibat kurduğu erotik site yöneticileri ile para karşılığı kamera karşısında soyunmak için anlaştı. Uzak bir semtte çalışan babasının geç saatlerde eve gelmesinden istifade eden G.G., 2011 yılı başından itibaren evindeki bilgisayarın karşısına geçip webcamı açarak tamamen soyunmak suretiyle site yöneticilerinin servis sağladığı erkek şahıslara gösteri yapmaya başladı.
Annede kızına katıldı
Durumdan haberdar olan 46 yaşındaki anne R.G’de bir süre sonra kızı ile birlikte webcamın karşısına geçerek soyunmaya başladı. Anne kız bu şekilde sitenin kendilerine yönlendirdiği erkek müşterilere canlı seks şov yaptırıyordu. 3-4 ay kadar süren bu eylemler sırasında zaman zaman odaya giren evin 7 yaşındaki küçük kızı M.B.G.’de kameranın etki alanına girince, kendilerini izleyen bir erkek müşterinin dikkatini çekti. Bu kişinin talebi üzerine anne-kız, küçük kızın elbiselerini çıkararak cinsel bölgelerinin kamerada görünmesini sağladılar.
Polisler evi basıp gözaltına aldı
13 Nisan 2011 tarihinde meydana gelen bu görüntüye şahit olanlar olayı polise ihbar etti. Ertesi gün anne-kızın yaşadığı Fatih’teki eve baskın düzenleyen polisler R.G. ve G.G.’yi gözaltına aldı. Çıkartıldıkları Fatih Sulh Ceza Mahkemesi’nde dolaylı olarak suçlamayı kabul eden R.G. ve G.G. tutuklanarak cezaevine gönderildi. “Çocuğun basit cinsel amaçlı istismarı” suçundan TCK’nın 103/1-3. maddeleri gereğince 4.5 yıldan 12 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan anne-kızın yargılanmalarına önümüzdeki günlerde ağır ceza mahkemesinde başlanılacak.
100 kontöre striptiz...

MSN’de kontör karşılığı soyunan kadınlar arasında, değişik meslek sahipleri de bulunuyor. Polis, GSM kontörü transferiyle gerçekleştirilen sanal seks sektörünün, günlük 10 milyon TL ciroya ulaştığını ve son yıllarda sanal seks sitelerinde büyük artışlar yaşandığını belirledi. İnternet üzerinde bulunan binlerce sete sayesinde genç kızlara soyunarak para kazanacakları anlatılıyor. Siteye üye olarak giren müşteri erkekler de 100 GSM kontörü karşılığında (yaklaşık 20 lira) MSN kamerası üzerinden genç kızlara soyunmasını söylüyor. Genç kızlar da başları görünmemek kaydıyla müşteriye 10 dakika ne isterse yapıyor. Müşteri yeniden izlemek isterse yeniden kontör gönderiyor.

Elif ALTIN / VATAN İSTİHBARAT

Senin Gibi Anne Yerin Dibine Batsın...

cangibi62 28.05.11 23:14

Cevap: 7 yaşındaki kızına canlı seks şov yaptıran anneye 12 yıl hapis!
 
ne diyebilirki INSAN ???? sözlerin kifayetsiz olan durumlara dusmemiz ne icler acisi....ne dram....

Pir Mehmet 29.05.11 19:00

Cevap: 7 yaşındaki kızına canlı seks şov yaptıran anneye 12 yıl hapis!
 
Dünyada ne tür manyaklar var ya...

44Arguvan 29.05.11 22:17

Cevap: 7 yaşındaki kızına canlı seks şov yaptıran anneye 12 yıl hapis!
 


ben ne anneye , nede baylarin cocuklardan erotik ve daha ilerisi seylere meraki olanlara söyleyecek laf bulamiyorum.
ahlah disi , ve insanligi yakismayan bir davranis.

aSi_YaReN 30.05.11 10:58

Cevap: 7 yaşındaki kızına canlı seks şov yaptıran anneye 12 yıl hapis!
 
Bu tür ahlaksızlıgın önüne geçilmesi gerekilirken,inadına hala çok masum çocukların günahına giriliyor.Anne olmayı bile haketmeyen bu şahıs hapsi boyladıgı için iyi olmuş diyorum.

miSbon 30.05.11 17:12

Cevap: 7 yaşındaki kızına canlı seks şov yaptıran anneye 12 yıl hapis!
 
böyle insana anne denirmi? annelere hakaret olur. bence rezil yaratık...


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:50.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2