Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/haber-merkezi.html)
-   -   Projeye Karşı Olanlara Alevilerden Tepkiler Yağıyor... (http://www.piryolu.com/forum/haber-merkezi/7522-projeye-karsi-olanlara-alevilerden-tepkiler-yagiyor.html)

adsizkowboy 11.09.13 16:06

Cevap: Projeye Karşı Olanlara Alevilerden Tepkiler Yağıyor...
 
Alıntı:

dAbBe Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 43062)
dinnemecen gari.
bene hem dabbos dedin hem dansöz.

kimnen gonuscasan gonus ben gidiyon.

Dinleyeydin de öyle gideydin imanım beya :D :D :D
Neyse, HAK istikamet üzere eylesin.
YA ALİ.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:18.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2