Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/haber-merkezi.html)
-   -   Putin'den telefonda rest (http://www.piryolu.com/forum/haber-merkezi/6459-putinden-telefonda-rest.html)

dAbBe 23.10.12 20:57

Putin'den telefonda rest
 
http://1.bp.blogspot.com/-a-A8uttl2J...ogan-putin.jpg

Hasan Bögün / Aydınlık - Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Başbakan Tayyip Erdoğan 8 Ekim 2012'de telefon görüşmesi yaptı. Aydınlık, telefon görüşmelerinin ayrıntılarını Suriye Dışişleri kaynaklarından öğrendiğini ileri sürdü.

İşte Putin ile Erdogan arasındaki o konuşma:

-Putin: "Tek bir Türk askeri Suriye'ye girerse Moskova'ya girmiş gibi muamele ederiz!"

-Erdoğan: "Bu bir tehdittir. Kabul edilemez."

-Putin: "Nasıl isterseniz öyle kabul edin."

-Erdoğan: "..."

Kaynak: Gercekgündem.

dAbBe 23.10.12 21:11

Cevap: Putin'den telefonda rest
 
http://www.gercekgundem.com/img/news...ylavrov114.jpg

MOSKOVA (ANKA) - Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya’nın Moskova - Şam seferini yapan ve silah ve askeri mühimmat taşıdığı gerekçesiyle Ankara’da indirilen Suriye uçağında silah ve mühimmatın bulunmadığına dair Türkiye’den aleni açıklama beklediğini bildirdi.

http://www.gercekgundem.com/?p=498484

Basbakanimiz daha önce ucaktaki müimmatin askeri malzeme oldugunu aciklamisti. Putin´in tehdidinden sonra bakalim nasil bir aciklama yapacak? :D


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:19.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2