Sponsor Reklamlar

Seçenekler
Alt 13.03.10   #1
kahmel
Yeni Üye
Üye
Rep Puani : 10
Standart sayın yönetici can kardeşim

sayın editör arkadaşım günümüzde kul hümmet daimi yunus emre hatayı sultan gibi dolu bade içmiş hakkın tellalı mevcuttur sen den rıcam sitene uygun olan kısmına sabit olrak tanıtımını eklersen cok menun olurum

istersen aşağıyı olduğu gibi ekliyebilirsin

[YT]so5NK0ELKcs[/YT]

[YT]ZY9saZavoNQ[/YT]

[YT]OzJ4Tozq4lU[/YT]

TOPLU KILINAN NAMZLARIN SAF DURUŞU BİN YILDIR YANLIŞ İNSANIN ARKASINA ŞEJDA EDİLMEZ ŞEJDA CEMAL CEMALEDİR

http://www.dailymotion.com/video/xci...styleundefined

• Isra : 71 / o gün bütün insanları hz Allah'ın tayin ettiği imamlar ile çağırırız.
  • Araf: 35/ey Adem oğulları sizin icinizden size ayatlerimi anlatan Kıssa eden Resullar Geldiği zaman bundan sonra kim takfa sahibi olur ve nefsini Islah ederse artık onlara korku yoktur ve onlar mahsun olmazlar.
556.HANCI PERVANE .
O yar bağı demanında
Bende ayrancıda zamanında
O yar gürçistanda zöhre hanım tamamında
Hayalim üççetim hesabı görülür ançak
Aslı nuru cihan mubarek olunca
Evliyalar da açar sancak hey

Ta tevekkil gaf gayretinde
Çim cemal ullaha var hikmetinde
İnne ale muhammet alinin gayretinde
Ah hele okudukça ya hu
Evarahta ançak evrahta anaçak

O yar gürçistanda bende izmire
Tevekkil durmuşum hele bir yüze
Yüz yirmi dört bin nebiden süzülmek için geldim size
Ah hele la mekan ilminin düşmüşüm öze
Hancıyam bu sözü pervazı imam olarak heey

İmanın kavimdir cim ile dala
Elif lem elifle gayretin ala
Ah hele la mekan ilminde ruhum kala
Hayalin üççetim geldim bu yola
Dostlar bağında temaşa ala ala

Hancıyam diyerim sözüm evraha
Kündü kenzulahta bulur vallaha
Aliyul abayı sitretil muntada
Elhemdulullaha ah hele resullahtan cemala
Bu sözüm kala eyler eeey
xxxx
bu ilmin nerede nasıl kanıtları nedir diye itiraz edenler okusun bu gercek bir olay neticesinde oluşup ehlibytin tellalının ağzından anlatımıdır ve şahitli ispatlıdır

daha fazla videoları bu sitede veya google hancı pervane diye yazarsanız bulabilirsiniz

1 . HANCI PERVANE

Iğdır’ın Başköy’de takip jandarması idim
Atların tavlasının önünde gübreyi alırdımkapıda cephanelik..
Kapısına bakardım şafak atmadan önce nöbet olarak.
Günün doğduğu yere yukarı baktım
Gökten bir kapı açıldı başım dolandı silahı kırmayım dedim
Çökeyim dedim gökte acılan kapıdan beş kişi yürüyerek yanıma geldiler o an aklım başımdaydı;sonra bayılmışım
O zaman beş kişi geldiler bana dedilerki üç metre kalarak buraya kimse gelemez
O zaman bu menerefeyi verdiler :
Birinde dünya kuruldu

İkincide üç defa dünyaya su doldu

Üçüncüde o anda cümle ruhları kef’le nun dan halk ettiler

Dördüncüde cümle harabeler ve yapılacak binalar

Beşincide ne kadar alet varsa canlı veya cansız

Altıncıda ne kadar adem ismi varsa hicaplı hicapsız
.

Gürcistan’da Zöhre Hanım Kız isminde elli santim yanıma geldi
Benim ismimi de Hancı Pervane koydular
Hakk’ın Cemal-i Nur’undan iki bardağa süte benzer içine bir nesne koydular içine
Doldurup bade dediler .O senin elinden sende onun elinden iç dediler içtik o zaman
Uyandım ki askerler başımda benim yanıma gelemiyorlar
Çök emri vermişler orada duruyorlar atlar da aç geçemiyorlarki atlara yem vereler
Bana üç metre bize doğru gel dediler ama benim üstüm kanla köpük olmuştu.
Silaha yaslanmıştım silah da kan köpük olmuştu
Yüz başının yanına gelince bana bir tokat vurdu o an yüz başının eşi koşarak bağırdı bir daha vurma cocuklar öldü
Asker cenaze kaldırmaya benim yanımdan hepsi o tarafa koştu gittiler
Cenazeyi gömdükten sonra yanıma gelince
Yüzbaşı dediki:ne oldu oğlum sana? - bir şey olmadı bana ben aşık oldum
Yüzbaşımo dediki buraya niye geçemiyorduk? buraya ben dedimki:
Burada HZ Muhammed HZ AliHZ Fadime imam Hasan imam Hüseyin vardı ondan geçemiyordunuz
.

Gabzeden tuttum beyin altındaki noktaya
Hup oldu kainat cümle
Ya kün ale yar Gürcistan’da
Gördüm hep oldu

Ben de Ağrı dağında sehra
Doldurdu erenler badeyi
Deli gönül ustaz ile yıkandı
İç de yan pek oldu

O zaman beni aldı doktora götürdüler doktora söyledim bana bakma ben iyiyim.
Ben doktordan geldimki bölük dizilmiş adam gözlüyorlar danıştım Ankara’dan diyanet reisi geliyor
Derhal bana dedilerki imtihan olacağımiki adam karşıma geçti
İki elini uzattı elimdeki ne dediellerini kapatmış -sağ elindeki leilahe illallah Muhamed Resulullah yazılı
Sol elindeki sigara.O zaman bana bir türkü söyle.
ŞÜKÜR OLSUN YARADANA
GÜZEL TERFİ ALANI GÖRDÜM
RAHMET DERYASINDAN YUDUM ALMIŞ
İLİM SORANI GÖRDÜM.
Bana aşık dediler
Bana süresiz izin kağıdı verdiler beni terhis ettiler
Hüseyin ağlu bayram karatay 1341 doğumlu olarak askere gittimIğdırın baş köyde takip Jandarmasıyıdım yüz başım Ahmet göktaş

120. HANCI PERVANE
Günü güne çağırırm ALLAH’A
Tepeler de şehitlerle vallaha
Destur erenlerden içerim vallaha
Ağrı Dağı’nda yattım buldum vallaha

Silah elimde nöbet yerinde gördüm vallaha
Asker kovuştan çıkmış inan vallaha
Hepsi yanımda bakarlar vallaha

Komutan dedi :Ne oldu? söyledim durdum ALLAH’A
Vucudumu yıkadılar karnımı açık gördüm vallaha
Bir yeşil el uzattı dolu içtim vallaha

İsmimize bölükte takip jandarması derler
Hiç durmam söylerim yakar vallaha
Ne gece dururum ne de gündüz

Hancı derki işte bura nöbet yeri
Erenler evliyalar verdi vallaha
Iğdır derler oraya durduğumuz yer Başköy
Sponsor Reklamlar

kahmel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 13.03.10   #2
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Cevap: sayın yönetici can kardeşim

Merhabalar Sevgili can youtobee linklerini oldugu gibi eklersen istedigin videolar cikar
ayrica sitede acilan her konu google indexleniyor konu basligini ilgili yere acip icerigini yazman yeterlidir tesekurler
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 13.03.10   #3
kahmel
Yeni Üye
Üye

sayın arkadaşım bunu bende biliyorum senden istediğim konuyu laik olduğu bölüme sabit yapman tabiki ben kayıt yaparım ama üzerine konular geldikce kayıp olur gider bizim cabamız ehlibytin imamını topluma duyurmak sen bunu yapmak istemiyorsan ehlibyti aleviliği tanıtmak için neye bu site ile uğraşıyorsunuz hakkın telalını videoları youtubetada var dailymotin dede var

ben kendi cabamla bir forumda topluyorum saten ama sizinki profosyel ben amtörce uğraşıyorum
http://hpervane.tr.cx

Cihan Tas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar Sevgili can youtobee linklerini oldugu gibi eklersen istedigin videolar cikar
ayrica sitede acilan her konu google indexleniyor konu basligini ilgili yere acip icerigini yazman yeterlidir tesekurler

Sponsor Reklamlar

Alt 14.03.10   #4
Alevi
Kıbrısl�
Kurucu

anlatamadim galiba can bu sitede sadece alevilik yok global bir site bu aleviside var sunniside bir cok etnik kokenden mehzebden canlar var konu acildikca geriye gitmez cunku sitede video portamli bulunmakda hergun yuzlerce ziyaretci sitede dolasmakda biz ekip olarak yetersiz olabilir ama tekik acidan site herkesin her istedigini karsilamakda

baska alevi sitelerdeki gibi kavga kufurlesme veya baska bir olumsuz bir dusunce ve ortam bozucu durum soz konusu degil piryolu.com da senden ricam videolarini http://www.piryolu.com/forum/videos/ video portalina eklemen ayrica sinirli ve sert davranislar sergilemeni istemiyoruz

biz elimizden geldigince alevi inancini bu platforumda tanitmaya calisiyoruz sen ve senin gibi canlardan tek istegimiz bize destek olmanizdir tesekurler iyi calismalar can...
Sponsor Reklamlar

Alt 14.03.10   #5
kahmel
Yeni Üye
Üye

ARKADAŞIM HZ ALLAH HAKKIN İMALARINI TÜM İSLAMA MÜSLÜMAN TOPLULUPUNA GÖNDERİR ALEVİ SÜNNİ OLRAK DEĞİL
HAKKIN İMAMLARI HAK AŞIKLARI İSMİNDE BİN YILDIR GELİYOR AMA SADECE ALEVİLER İNANDI SUNNİLER BİLMEDİKLERİ İÇİN KABULLENMEDİLER
AMA YÜZ YILMIZDA İLETİŞİM VAR KANIT VAR ARTIK HALKIN UYANMASI BİLMESİ DAHA KOLAYDIR

BEN VİDEO BÖLÜMÜNE VİDEOLARI YAPAMDIM HER TÜRLÜ DENEDİM KABUL ETMEDİ SİZDEN RICAM SİZ EKLEYİN

http://video.mynet.com/kahmel/EHLIBY...ERVANE/349189/

http://video.mynet.com/kahmel/Ramaza...-tapus/349724/

Cihan Tas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
anlatamadim galiba can bu sitede sadece alevilik yok global bir site bu aleviside var sunniside bir cok etnik kokenden mehzebden canlar var konu acildikca geriye gitmez cunku sitede video portamli bulunmakda hergun yuzlerce ziyaretci sitede dolasmakda biz ekip olarak yetersiz olabilir ama tekik acidan site herkesin her istedigini karsilamakda

baska alevi sitelerdeki gibi kavga kufurlesme veya baska bir olumsuz bir dusunce ve ortam bozucu durum soz konusu degil piryolu.com da senden ricam videolarini http://www.piryolu.com/forum/videos/ video portalina eklemen ayrica sinirli ve sert davranislar sergilemeni istemiyoruz

biz elimizden geldigince alevi inancini bu platforumda tanitmaya calisiyoruz sen ve senin gibi canlardan tek istegimiz bize destek olmanizdir tesekurler iyi calismalar can...

Sponsor Reklamlar

Alt 14.03.10   #6
Alevi
Kıbrısl�
Kurucu

youtobee yuklemeyi denedinizmi ? mynet eksenim videolarini eklemik icin yukaridaki butonlardan buna tiklayip icine linki sonundai rakamlari ekelyin videonuz cikicaktir

can konuyu yeniden acip basliginida uygun sekilde ayarlayip acarmisin

tesekur ederim iyi calismalar
Sponsor Reklamlar

Alt 14.03.10   #7
kahmel
Yeni Üye
Üye

teşekkür ederim arkadaşım
Sponsor Reklamlar

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...