Sponsor Reklamlar

G.Saray-R.Madrid sonrası manşetler

Futbol Katagorisinde ve  Galatasaray Forumunda Bulunan  G.Saray-R.Madrid sonrası manşetler Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Ağaç Şeklinde Aç6Beğeni
  • 2 gönderen bab'ül ilim
  • 2 gönderen bab'ül ilim
  • 2 gönderen bab'ül ilim

Seçenekler
Alt 18.09.13   #1
bab'ül ilim
bab'ül ilim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: TERCAN
Rep Puani : 50
Standart G.Saray-R.Madrid sonrası manşetler

Sponsor Reklamlar

renk ve Haydar-ı Kerrar bunu beğendiler.
Alt 18.09.13   #2
bab'ül ilim
Kıdemli Üye
Üye
Standart Cevap: G.Saray-R.Madrid sonrası manşetler

Aysal'dan hezimet sonrası açıklama

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Real Madrid karşısında aldıkları yenilgi sonrası Galatasaray'ın resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı.

Aysal'ın yaptığı açıklama şu şekilde "Değerli Galatasaraylı Dostlarım, Real Madrid karşısında ağır bir yenilgi aldık. Ancak futbolda bütün sonuçların mümkün olabildiği gibi bunun çare ve çözümleri de mümkündür. Kollektif bir spor olan futbolda hiç kimseyi tek başına suçlu ilan etmek bizim kültürümüzde kabul görmez.Pazar günü önemli bir derbi maçımız var. Üstelik 6 puanlık bir farkı kapatmak için sahaya çıkacağız. Bu önemli amaç öncesinde bazı dış odaklarca zaten yeteri kadar ve ısrarla dağıtılmaya çalışılmış olan konsantrasyonumuzu daha fazla bozmak ve dikkatimizi başka noktalara vermek, son derece büyük bir hata olur. Bu nedenle takımımızın özellikle moral açısından bu maça en iyi şekilde hazırlanmasının sağlanabilmesi için başta yönetici arkadaşlarım olmak üzere tüm camiamızdan ve taraftarlarımızdan birbirine kenetlenerek anlayış içinde olmalarını ve yanlış izlenimlere yol açabilecek açıklamalardan kaçınmalarını istiyorum. Biz büyük bir camiayız. Bu aileyi yıllardır ayakta tutan şey birbirimize duyduğumuz sevgi ve şefkat olmuştur. Bugün bu bağı en üst düzeyde sergileme zamanıdır. Eleştiriler tabii ki olabilir ama bunları çok daha sakin ve mutlu günlerimizde oturup, konuşacak ve kendi içimizde çözecek güce ve kültüre sahibiz.Galatasaray için her şeyin en iyisini istememiz çok doğal hakkımız, ama bunlara ancak diyalog, ciddi analizler ve çalışmalarla erişebiliriz.Herkesin bilmesini isterim ki, son dönemde alınan neticelere rağmen benim teknik ekibimize ve tüm oyuncularımıza güvenim tamdır. Bütün camiamızdan aynı destek ve inancın devamını bekliyorum."

DHA
Sponsor Reklamlar

Alt 18.09.13   #3
bab'ül ilim
Kıdemli Üye
Üye

Galatasaray UEFA’da manşette!
Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Galatasaray'ın Real Madrid'e mağlup olduğu karşılaşma UEFA manşetinde yer aldı.

UEFA’nın resmi internet sitesi Galatasaray-Real Madrid karşısında oynanan maçı ilk haber olarak manşetine taşıdı.
UEFA gecenin en gollü maçı için ‘Benzema ve Ronaldo dolu büyük başarı’ diye başlık attı.
EBOUE: “KENDİ AÇIMDAN İKİNCİ YARIYI UNUTMAK İSTİYORUM”
Galatasaray ve Real Madridli futbolcuların maç sonundaki açıklamalarına da yer veren UEFA’nın sitesi, Emmanuel Eboue’nin “İkinci yarıyı unutmak istiyorum” sözlerine dikkat çekti. Eboue’nin şu ifadelerine yer verildi:
“Herkes Galatasaray’ın ilk 30 dakikada ki güçlü ve iyi oyununugördü.Bizim Real Madrid den farkımız biz bulduğumuz pozisyonlarıdeğerlendiremedik.Ama onlar bunu yaptı.Kendi açımdan ikinci yarıyı unutmak istiyorum”
MELO: “ÇOK ÜZGÜNÜM ÇÜNKÜ BÖYLE…”
Felipe Melo’nun ise; “Çok üzgünüm çünkü böyle bir sonucu kimse kabullenemez. İlk 30 dakika bakılırsa kim bu sonucu tahmin edebilirdi. İmkan dahilinde iyi oynadık ama sonuçta Real Madrid’e karşı oynuyorsunuz.Real Madrid’in kadrosu dünyanın en iyi oyuncuları ile dolu” sözlerine yer verildi.
BENZEMA: ‘BENİM AÇIMDAN HERŞEY ARTIK YERİNE OTURDU’
Mücadelede 2 gol atan Karim Benzema’nın ise kendisini bulduğundan bahsedilerek şu açıklaması yayınlandı:
“Galatasaray ilk yarıda iyi bir oyun sergiledi. Bizi oyunda geride tutarak,agresif ve kendilerinden emin bir oyun ortaya koydular.Ama Isco’nun 33′üncü dakikada attığı gol bize gerekli güveni sağladı.Bu gece kendime güveniyordum.Bu da iki gol atmamı sağladı.Bu gece benim açımdan herşey artık yerine oturdu diyerek’ sözlerini bitirdi.’Fransız futbolcu iki gol atarak yıldızlaştı”
RONALDO: “GALATASARAY İLK 20 DAKİKA BİZİ ÇOK ZORLADI”
hat-trick yaparak yıldızını parlatan Cristiano Ronaldo ise; “Öncelikle 6 golden evvel şunu belirtmeliyim. İstanbul’da zor bir atmosfer bizi bekliyordu. Bu sonuç ciddi bir güven kazandıracak. Ama unutmamak gerekiyor ki Galatasaray ilk 20 dakika bizi çok zorladı. Ama biz golü atınca bu baskıyı bitirip kendi lehimize çevirdik. Bu sonuç bizim için çok iyi oldu.” dedi.
Sponsor Reklamlar

Alt 18.09.13   #4
renk
renk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 80

Bu forum üyelerinin çoğu gs'liydi değil mi!!??? Ben de dahil

Neyse çaktırmayalım
Sponsor Reklamlar

Thomas Paine
renk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 18.09.13   #5
Deniz
Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Co-Admin
Kurucu
Nereden: İzmir
Rep Puani : 102

fatih terim sayesinde.rakip taraftar kına yakıyor. kolay gele.kendileri çok başarılıda.tarihte var bilgileri.kimlerin.olmadık takımlardan kaç yedikleri.
Sponsor Reklamlar

Alt 19.09.13   #6
bab'ül ilim
Kıdemli Üye
Üye

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 6-1'lik Real Madrid mağlubiyeti sonrası bütün kabahati kendisinin üstlendiğini belirterek "Seyircimden özür diliyorum" dedi.

8 YEMEDİKLERİNE DUA ETSİNLER
Real Madrid'in ilk golüne kadar çok iyi oynadıklarını vurgulayan Fatih Terim, "Bu tip skorların ardından fazla konuşulmaz ama her zaman söyleyeceğimiz bir söz vardır. Ağır bir şekilde 3 puan kaybettik. Golü yediğimiz dakikaya kadar yarım pozisyonları yok, bizim 3-4 pozisyonumuz var. Ama pozisyon vermeden golü yiyoruz. 32 dakika Real Madrid'e karşı başka nasıl oynayabilirsiniz. Hava topuna çıkıyoruz, golü kalemizde görüyoruz. Tabi bu bizim canımızı alıyor" dedi.
ALLAH FATİH TERİM'İN...
Mücadelenin ikinci yarısına da iyi başladıklarını ancak yedikleri golden sonra dağıldıklarını belirten tecrübeli teknik adam, "İkinci yarıya da iyi başlıyoruz. Yine golü kaçıran biziz. Beraberlik olsa seyirciyle beraber farklı şeyler olacak. Ama maalesef yine bir hatayla ikinci golü yiyoruz. Ordan sonra oyuncularımız da düşüyor. Real Madrid gibi bir dev karşısında böyle 2-0 yenik duruma düşerseniz, yapacak fazla bir şey de yok. Sonra tamamen dağıldık ve daha farklı da olabilirdi" diye konuştu.
G.SARAY YÖNETİCİSİNDEN ŞOK SÖZLER
"Yapılmaması gereken bütün hataları yaptık" diyen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Zaten az hata yapmanız lazım, sizin hatalardan faydalanmanız lazım. Ama hataları hep biz yaptık. Yapılmaması gereken bütün hataları yaptık, bunun da cezasını keserler. Kimse Real Madrid'e 30 dakikada bunları yapabileceğimizi sanmıyordu. Futbolun bazı kuralları ve prensipleri var. Sadece koşarak ya da mücadeleyle bir şey yapamazsın, her şeyin bir arada olması lazım" ifadelerini kullandı.
MESUT GİTTİKTEN SONRA DİNDEN İMANDAN ÇIKMIŞ
"Ben seyircimden özür diliyorum" diyerek kabahatin kendisinde olduğunu söyleyen Terim, "Sonuç olarak ben seyircimden özür diliyorum, bütün kabahat benimdir. Oyuncularımız yine bize lazımdır. Şunu kimse unutmamalı ki; oyuncular bazen şahsiyet mücadelesi yapmalıdır. Yenilebilirsiniz, biz ilk defa yenilmiyoruz. Bunlar olacaktır. Bu kadar güzel atmosferden sonra gelen yenilgiden dolayı özür diliyorum. Aslında alışkın da değiliz yenilgiye ama oluyor böyle şeyler. Bazen elimizden gelen bir şey olmuyor, Real Madrid'i tebrik ediyoruz" şeklinde konuştu.
BURAK'TAN TARAFTARA KÜFÜR
Skora bakıldığında farklı bir maç olduğunun da düşünülebileceğini söyleyen Fatih Terim, "Dışarıdan skora bakan, Real Madrid'in bizi kapattığını ve farklı yendiğini düşünür. Ama öyle bir şey yok. İnsanı üzen taraf da budur. Biz kendimizi yakıyoruz. Real Madrid'le oynuyosun ve cezanı da keser" dedi.
CİMBOM'DA DROGBA ŞOKU
Maçın kırılma anının kesinlikle yedikleri ilk gol olduğunun altını çizen Terim, "Yediğimiz ilk gol maçın kırılma anıdır. O ana kadar oyunun tek hakimi Galatasaray, muhteşem oynayan Galatasaray, 3-4 tane pozisyon bulan Galatasaray, ancak böyle bir gol yerseniz sonra bu duruma düşersiniz" ifadelerini kullandı
Sponsor Reklamlar

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...