Sponsor Reklamlar

Sayın Adminler buraya

..:: PirYolu.com ::.. Katagorisinde ve  Forum Kuralları ve Kullanılması Forumunda Bulunan  Sayın Adminler buraya Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 02.05.13   #1
Vartolu
Yeni Üye
Üye
Nereden: adana
Rep Puani : 10
Standart Sayın Adminler buraya

Sayın Adminler bu forumda yazılan mesajlar neden siliniyor ?Eleştirmek suç mu ? sayın Bilgeyol Aleviforum ve burada ayrıca diğer aleviforumlarda yapmış olduğunuz paylaşımları gözlemledim boş saçmalık dolu
Sponsor Reklamlar

Vartolu isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02.05.13   #2
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Cevap: Sayın Adminler buraya

Destur once bir selam kelam ver kendini tanit hemen elestirmisin.. Forumdaki uyeleri korumak adina Gereksiz gerginlik yaratan mesajlar yonetim tarafindan silinir.. Silen arkadasim sildiyse vardir bir bildigi igneyi bize cuvaldizi kendinize batirin sonra oyle ahkam keser gibi konu acin sayin cok degerli vartolu kardesim.. forumda hosgeldin..

(cihan)
Sponsor Reklamlar

Deniz, Pir Mehmet ve gülveşeker bunu beğendiler.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02.05.13   #3
Vartolu
Yeni Üye
Üye

Bu forumdaki ajanların başını çeken Bilgeyol ve ekibine selam olsun evet şimdi kendisi kızacak bana ama Adminlere sözüm bu adam daha önce diğer alevi forumlarında da yöneticilik yaptı oysa alevilik inancını siyasi söylemlerin dışında bilmemektedir. Kendisi Alevi forumlarda ajanlık yaparak Devlete -JİTEM'e bilgi sızdırmaktadır bunu daha önceki alevi forumlarda yaptığı için banlandı ne nickler değiştirdi. Gençaleviler de kicki zaferdir Aleviforum.com da bilgeyol ve çeşitli nickler kllanarak forumlarda siyaset yaparak Ajanık görevini yapmaktadır. Burada üye olduğumdan beri izliyorum kenndisini kendisi için yapılan eleştirileri kabul edemeyip mesajları siliyor.

Bilgeyol Dostum buraya kadarmış Artık masken düştü yerlerde şimdi sen her zamanki yalanlarını atmaya devam edeceksın.. Beni hangi forumdan tanıyorsun Nickin nedir diye artık saklama gerçeği istersen Alevi vatandaşların yakasını bırak Yol iz bilmezler safında olduğunu itraf et
Sponsor Reklamlar

Alt 02.05.13   #4
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

kardes sen cok fazla CIA KGB FBI filmi izlemisin.. bu gestapo sacmaliklari nedir yaw, Mesajini Silen Kisi bilgeyol degil Deniz, Kardesim boyle sacmalamaya devam edersen konuyu kitliyecegim burasi kisilerin arasindaki münekasalari tartisma yeri degildir.. isimiz gucumuz var.. ????
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet ve gülveşeker bunu beğendiler.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02.05.13   #5
Deniz
Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Co-Admin
Kurucu
Nereden: İzmir
Rep Puani : 102

konu içindeki konu dışı mesajlar silinir bakın burayı sildikmi???

bir diğer unsur bu adamdan ne istiyorsun sizemi düştü kişileri sorgulamak.eleştiri yapın tabiki olacak ama kırıcı olmamak kaydı ile
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet ve gülveşeker bunu beğendiler.
Alt 02.05.13   #6
jetlii11
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 12

Vartolu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu forumdaki ajanların başını çeken Bilgeyol ve ekibine selam olsun evet şimdi kendisi kızacak bana ama Adminlere sözüm bu adam daha önce diğer alevi forumlarında da yöneticilik yaptı oysa alevilik inancını siyasi söylemlerin dışında bilmemektedir. Kendisi Alevi forumlarda ajanlık yaparak Devlete -JİTEM'e bilgi sızdırmaktadır bunu daha önceki alevi forumlarda yaptığı için banlandı ne nickler değiştirdi. Gençaleviler de kicki zaferdir Aleviforum.com da bilgeyol ve çeşitli nickler kllanarak forumlarda siyaset yaparak Ajanık görevini yapmaktadır. Burada üye olduğumdan beri izliyorum kenndisini kendisi için yapılan eleştirileri kabul edemeyip mesajları siliyor.

Bilgeyol Dostum buraya kadarmış Artık masken düştü yerlerde şimdi sen her zamanki yalanlarını atmaya devam edeceksın.. Beni hangi forumdan tanıyorsun Nickin nedir diye artık saklama gerçeği istersen Alevi vatandaşların yakasını bırak Yol iz bilmezler safında olduğunu itraf et

canlar bu arkadaşın yazısını okudum ve çok saşırdım.itirafmıdır veya başka bişeymidir bilmem ama ne saçmalıyorsunuz diye sorgulamak bazı şeyleri kabullenmemektir.ben bilgeyol can böyledir demiyorum ama bu arkadaş bence ciddi bir dayanağı olmasa niye bana değil deniz cana veya alevi cana değil de bilgeyol cana diyor..ben admin olarak konuyla alakalı bu arkadaşla yönetici arkadaşların görüşmesini istiyorum.

sende vartolu arkadaş doğru söylüyorsan arkasında dur konuş...ama bilgecana iftira atıpta kaybolup gitme..canlar ben bir alevi sitesi üyesi olarak kimse burda siyasi görüş veya politika için gelmiyor sadece alevi inanç portalı burası özünde olmayanın sözüne ihtiyacımız yok.
Sponsor Reklamlar

Alevi ve Pir Mehmet bunu beğendiler.
Alt 02.05.13   #7
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

Bilgecan, bu forumun yöneticilerindendir. Ondan önce demokrattır, solcudur, bu forumun bilge canıdır, yoluna bağlı bir yol neferidir. Biz bilgecanın kim olduğunu iyi biliyoruz, git provokasyonunu başka yerde yap.
Sponsor Reklamlar

Alevi ve Vartolu bunu beğendiler.
İmam-ı Cafer-i Sadık buyurmuştur ki, “Pir ikidir. Piri kamil piri cahil. Piri kamil odur ki, Evladı Resul’den ola. Evladı Resul’den olmakla da olmaz. Çünkü; Evladı Resul’ün bütün güzelliğini, bilgeliğini, turaplığını, sevgisini ve hoş görüsünü üstünde taşıyan o kişi piri kamildir.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02.05.13   #8
Vartolu
Yeni Üye
Üye

Evet Bilgeyol'un neden bu kadar üzerine gittim sizlere açıklayayım bu forumun yönetcisi olan Bilgeyol bakın burda ve diğer forumda neler yazmış bakalım

link vermek istemezdim ama vereyim Adminler isterse silsin.

ALEVİ FORUM BAĞIMSIZ GAZETESİ...Konuyu açan Bilgeyol....

http://www.aleviforum.com/showthread...4%B1z-gazetesi

PİR YOLU BAĞIMSIZ HABERLERİ Konuyu açan Bilgeyol içerik aynı

Aynı konu ama başlık Farklı yani arkadaş hem alevi forum için çalışıyor hemde Pir yolu için Ha ben kimim çok güzel sordunuz Sanal Dünyada kimin kim olduğunu bilmek çok zordur Bigeyol'un cirit atığı sitelerden birinde Üst Yöneticiydfim ve bu adamın Forumlarda Aynı söylemleri kullanıp İnsanları Siyasete çekerk Fişleme işleri yapıyor...

Alın size bir tespit daha yapayım Bilgeyol bakın başka forumda hangi nick almış...

http://www.gencaleviler.com/forum/member.php?u=4490

Buyrun Zafer nickli bilgeyol kişisel bilgilerine bakmanız yeterli daha çok dökerdim ama bunların yeterli olacağını düşünüyorum...

Her yerde her alevi forumda çalışmalarına devam eden birisi için Adminler iyi düşünsün derim. Sanal Dünya bu yazılanlar ile tanıyorsunuz insanı görmüyorsunuz

bu arkadaş burada size emek verdiği kadar size saldırı yapan Sözde alevi sitelerinde de emek veriyor ve onlarında büyümesine katkı sağlıyor kim bilir belkide sizdeki açıkları bu arkadaş üzerinden öğreniyorlardır
Sponsor Reklamlar

Konu Vartolu tarafından (02.05.13 Saat 20:59 ) değiştirilmiştir.
Alt 02.05.13   #9
Vartolu
Yeni Üye
Üye

Pir Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bilgecan, bu forumun yöneticilerindendir. Ondan önce demokrattır, solcudur, bu forumun bilge canıdır, yoluna bağlı bir yol neferidir. Biz bilgecanın kim olduğunu iyi biliyoruz, git provokasyonunu başka yerde yap.

Siz Pirmisiniz şimdi Hak Ya Muhamed Ya Ali bir pir bunları söylüyor.Bir pir gerçeğin peşinden koşmalıdır gerçekçi olun tarafsız olun
Sponsor Reklamlar

Konu Vartolu tarafından (02.05.13 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.
Alt 02.05.13   #10
Deniz
Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Co-Admin
Kurucu
Nereden: İzmir
Rep Puani : 102

jetlii11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canlar bu arkadaşın yazısını okudum ve çok saşırdım.itirafmıdır veya başka bişeymidir bilmem ama ne saçmalıyorsunuz diye sorgulamak bazı şeyleri kabullenmemektir.ben bilgeyol can böyledir demiyorum ama bu arkadaş bence ciddi bir dayanağı olmasa niye bana değil deniz cana veya alevi cana değil de bilgeyol cana diyor..ben admin olarak konuyla alakalı bu arkadaşla yönetici arkadaşların görüşmesini istiyorum.

sende vartolu arkadaş doğru söylüyorsan arkasında dur konuş...ama bilgecana iftira atıpta kaybolup gitme..canlar ben bir alevi sitesi üyesi olarak kimse burda siyasi görüş veya politika için gelmiyor sadece alevi inanç portalı burası özünde olmayanın sözüne ihtiyacımız yok.

bilgeyolun kefili benim kim ne yazarsa yazsın hakında
Sponsor Reklamlar

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...