Sponsor Reklamlar

Yönetimden şikayetçiyim ....

..:: PirYolu.com ::.. Katagorisinde ve  Forum Kuralları ve Kullanılması Forumunda Bulunan  Yönetimden şikayetçiyim .... Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 19.02.13   #1
BektaşCan
Üye
Üye
Nereden: ist
Rep Puani : 10
Standart Yönetimden şikayetçiyim ....

Alıntı:
konu kapatılmıştır ....

Açıklamalarına delil belge getirmediğin sürece sana ne ben neden bir başkası inanmaz kendi bilgilerinizi kendinize saklayın

Sayın yönetici arkadaşlar aşağıdaki linki inceleyip lütfen beni bilgilendirin .Sayın munzur arkadaşın sorunu nedir? anlamadığı konularda ahkam kesip sonrada sorulan sorulara cevap verememsinin sorumlusu neden ben oluyorum .

Bu forumda her yönetici keyfinegöre istedigi konuyu kilitleme hakkına sahip mi?

Veya herkes benim gibi düşünmek zorundamıdır? ben düşünceleimi herkese begendimek zorundamıyım?

Burası bir forum ;insanlar açıklamalarını kendilerine saklayacak ise siz niye varsınız ? forum ne demek acaba biliyormu sayın Munzur ?

Link aşağıda lütfen bu konu ile ilgli yetkili birisi bir açıklama yapsın ...

http://www.piryolu.com/forum/sorular...html#post35870
Sponsor Reklamlar

BektaşCan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19.02.13   #2
ByMunzur
Banned
Banned Users
Nereden: Müzik Diyarı
Rep Puani : 31
Standart Cevap: Yönetimden şikayetçiyim ....

benden şikayetçi olan varsa yazsın yetkilerim alınsın
Sponsor Reklamlar

ByMunzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19.02.13   #3
BektaşCan
Üye
Üye

ByMunzur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benden şikayetçi olan varsa yazsın yetkilerim alınsın

Sayın Munzur ; konu senin yetkilerini almak degil .Bunları adil kullanmanı sağlamak .

Adalet güç elindeyken adilsen adalettir.

O konuyu kapatamanı gerektirecek % 1 bile gerekçen yoktur ...
Sponsor Reklamlar

Alt 19.02.13   #4
ByMunzur
Banned
Banned Users

Konu forum daki bir çok üye tarafından yanıtlanmadı kimse sizi cidiye almadı farkındaysanız
amacınız nedir bilmiyorum hatırlarsanız geçen gün de üyeler ile tartışmaya girdiniz ve uyarı aldınız
açtığınız konu forumda karmaşa çıkartacak tarzda olduğu için kapatma gereği duydum
ve sizin uslubunuz ve anladığınız dilden cevap vermek zorunda kaldım hiç sevmem ama anlayana anladığı dilden konuşmak lazım
Sponsor Reklamlar

Alt 19.02.13   #5
BektaşCan
Üye
Üye

ByMunzur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konu forum daki bir çok üye tarafından yanıtlanmadı kimse sizi cidiye almadı farkındaysanız
amacınız nedir bilmiyorum hatırlarsanız geçen gün de üyeler ile tartışmaya girdiniz ve uyarı aldınız
açtığınız konu forumda karmaşa çıkartacak tarzda olduğu için kapatma gereği duydum
ve sizin uslubunuz ve anladığınız dilden cevap vermek zorunda kaldım hiç sevmem ama anlayana anladığı dilden konuşmak lazım

Sayın Munzur ben konuyu açalı 10 dkk oldu . Forumda yüzbinlerce kişi yazıyor .Kaldı ki hiçikimse yazmasa bile ben kendi düşüncelerimi dile getirdim .Senin ,seni kimse ciddiye almıyor demen en hafifinde saygısızlık .Lütfen o sıkça başvurduğun üslüpa dikkat et.

İkinci konu geçenki tartışmada uyarrı alıdım kimden ? senden .

O tartışmada da tamamen taraflı ve haksızdın ...

Orada ben o arkadaşa seninle muhatap olmayacağım artık lütfen bana yazma demem rağmen benim sanki duello yapar gibi tükürük yarıştırdı .

Bende üslübunu ve tartışma yönetmini begenmedigimi defaten söyledim ...

Orada bana uyarı vermeni gerektirecek bir gerekçen bile yokken , ki ben yazdıklarını sonradan gödüm( saygı sınırlarını birhayli aşmıştın) söz hakı bile vermeden konuy kilitledin ....

Kısaca bu iki konudada haksız olduğunu düşünüyorum .Sen belki ilk defa forum yöneticiligi yapıyorsun ama bensenden daha deneyimliym bu konuda ve bu tvrın bir yöneticiye yakışmıyor .

Aşk ile...
Sponsor Reklamlar

Alt 19.02.13   #6
Cem Sultan
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: dünya
Rep Puani : 30

BektaşCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın yönetici arkadaşlar aşağıdaki linki inceleyip lütfen beni bilgilendirin .Sayın munzur arkadaşın sorunu nedir? anlamadığı konularda ahkam kesip sonrada sorulan sorulara cevap verememsinin sorumlusu neden ben oluyorum .

Bu forumda her yönetici keyfinegöre istedigi konuyu kilitleme hakkına sahip mi?

Veya herkes benim gibi düşünmek zorundamıdır? ben düşünceleimi herkese begendimek zorundamıyım?

Burası bir forum ;insanlar açıklamalarını kendilerine saklayacak ise siz niye varsınız ? forum ne demek acaba biliyormu sayın Munzur ?

Link aşağıda lütfen bu konu ile ilgli yetkili birisi bir açıklama yapsın ...

http://www.piryolu.com/forum/sorular...html#post35870

Degerli can,
o konuda 12 imamı 5 vakit namazında, orucunda vs vs kısaca sunni müslüman olarak gösteriyorsunuz.. Peki bunlar bu kadar mükemmel müslümandı da niye hepsi tek tek katledildi? Müslüman müslümana bunu yapar mı? niye 12 imamlar hep katledilmistir bu kadar müslüman olmalarına ragmen bir fikriniz var mı?
Sponsor Reklamlar

ByMunzur ve BektaşCan bunu beğendiler.
Cem Sultan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19.02.13   #7
Redsefa
Redsefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: ankara

o arkadaş ben oluyorum,
bende bu zattan şikayetçiyim.
ona göre bu inancın tüm değerleri, hakaret edilesi şeyler.
Kendisini açık tartışmaya davet ettim, kendisinin hakaretten başka bildiği bir üslup yok.
Kendisine cahil demiştim, vaz geçtim artık benim gözümde sadece bir gafil.
Sponsor Reklamlar

Alt 19.02.13   #8
ByMunzur
Banned
Banned Users

bu zaat derken ben mi yim abi o
Sponsor Reklamlar

Alt 19.02.13   #9
Redsefa
Redsefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: ankara

hayır sen değilsin Munzur can, o kullandığı nick özüne yakışmayan zat, gafil zat
Sponsor Reklamlar

ByMunzur bunu beğendi.
Alt 19.02.13   #10
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

Bence Tartismalarinizda, karsinizdaki zit goruslu insanla empati kurun.. bektascan konuda alevileri kotulemiyor. cemvakfinin cemevlerindeki ibadet seklini ve bu tur kurumlarin alevileri asimile ettigini izah etmeye calismis..
Sponsor Reklamlar

BektaşCan bunu beğendi.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...