Sponsor Reklamlar

Piryolu.com ..:: Üyelik Sözleşmesi ::..

..:: PirYolu.com ::.. Katagorisinde ve  Forum Kuralları ve Kullanılması Forumunda Bulunan  Piryolu.com ..:: Üyelik Sözleşmesi ::.. Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 1 gönderen Alevi
  • 1 gönderen Pir Mehmet
  • 1 gönderen Seyri Alem
  • 1 gönderen Pir Mehmet

Seçenekler
Alt 04.09.09   #1
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Piryolu.com ..:: Üyelik Sözleşmesi ::..

Piryolu.com ..:: Üyelik Sözleşmesi ::.. Versiyon 2

[glow=blue,2,300]Kayıt olurken sizin hakkınızda özel olmayan ufak tefek bilgiler almak zorundayız. Lütfen bu bilgileri doğru bir şekilde girin. [/glow]

Siyaset, din, ırk ayrımı, gibi konuları, T.C Yasalarına aykırı konuları, kişi hak ve özgürlüklerine saldırı niteliğindeki konuları yazan üyeler, gereğinde uyarılır veya doğrudan üyelikleri kilitlenir ya da silinir. Ayrıca bu gibi yazılar tamamen yazan kişinin sorumluluğuna girer..!

Erotizm, küfür, hakaret içeren yazılar, resimler, şiirler, konu başlıkları, veya üye adları hemen kilitlenir ya da silinir..

Forumda kişisel problemler, tartışmalar, argo konuşmalar kesinlikle yapılamaz ! Özellikle birbirini tanımayan insanların lan, olummm gibi tabirlerle konuşması forumun genel terbiyesine aykırı hitap şekilleridir.. Foruma yazılan mesajların herkes tarafından okunulabileceği unutulmamalıdır ! Cevap yazdığınız kişi, bu tavrınızdan ve üslubunuzdan hoşlanmayabilir !

Önemli olan yazınızın içeriğidir ! Forum yazılarında dikkat çekmeye yönelik abartılı fontlar ya da yerli yersiz abartılı yüz ifadeleri kullanmak yasaktır ! Ancak yazınızın ekranda güzel görünmesi için abartıya kaçmadan renkli fontlar kullanabilirsiniz..

İmzanızda hertürlü reklam yasaktır ! Yine imzalarda abartılı ifadeler ve kendini öven ifadeler yazılamaz !

Yeni üye olduysanız hemen yazmaya başlamadan önce ilgilendiğiniz konunun, forumda daha önce yazılıp yazılmadığını kontrol ediniz.. Bunu forumda (arama) yaparak kontrol edebilirsiniz ! Tekrar konular açmamaya özen gösteriniz ! Benzer konuları tek başlık altında ekleyiniz ! Bu işlem hem forumda gereksiz görüntü kirliğini ortadan kaldırır hemde yazdığınız mesajların daha çok kişi tarafından okunmasını sağlar

Forum içinde Link vermek yasaktır ! Sadece konu ile alakalı durumlarda link verebilirsiniz ! Ancak yazdığınız link reklam niteliği taşımamalıdır.. Ve gerekirse Site Yönetisi tarafından size haber verilmeden editlenebilir..

Yazdığınız yazının yanlış veya eksik olduğunu farkettiğinizde, yazının sağ üst köşesinde bulunan düzelt butonuyla düzeltebilirsiniz! tekrar yazmanıza gerek yok..! Konuya en son cevap verdiğiniz halde, "bir de şunu eklemek istiyorum diye yeni bir cevap yollamayın ! Bu hem forum veritabanını şişirecek hemde "cevap geldiğinde haber ver" seçeneğini işaretlemiş olan üyelerimize mail gönderileceği için aşırı mail trafiğine neden olacaktır..

Forumda bazı konu başlıkları dışında ve doğum günü v.b özel günler olmadığı sürece kişiye özel başlık açılamaz ! Özel soru ve sorunlarınızı Yönetici Gurubuna özel mesaj yazarak çözmeye çalışın.

Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden site yöneticileri ve site sahibi sorumlu tutulamaz !

Üye kaydı sırasında üye isminde ve özelliklerinde reklam amaclı ifadeler, küfür, taciz, propaganda gibi ahlaki ve ailevi kurallara uygun olmayan kelime, cümle ve üye isimleri kullanıldığı takdirde, Starbilgi.com Yönetimi üyelik iptali veya üyelik özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.

Forum kuralları her an değiştirilebilir veya yeni kurallar eklenebilir. (Bu gibi durumlarda gerekli duyuru yapılır) Kurallardaki değişiklikler hemen geçerlidir ve itiraz edilemez !

Forum kurallarına uymayan mesajlar hiçbir ayrım gözetmeksizin silinir. Foruma mesaj yazarken lütfen forum kuralları dahilinde mesajlar yazmaya çalışın aksi takdirde mesajlarınız hiçbir uyarıda bulunulmadan silinir. Daha fazla bilgi için Forum Yöneticileri ile irtibata geçin.

The Federal Trade Commission's Children's Online Privacy Protection Act (COPPA) çocukların web sitelerini gezebilme yaş sınırını 13 olarak kabul etmiştir. Eğer 13 yaşından küçükseniz LÜTFEN forumu kullanmayın.

Kayıt olduğunuz takdirde yukarıdaki kuralları kabul ettiğiniz varsayılır. Lütfen Forum Kurallarını dikkatli bir şekilde okuyun.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Sponsor Reklamlar

hasan bunu beğendi.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 29.07.12   #2
Seyri Alem
Yeni Üye
Üye
Nereden: İstanbul
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Piryolu.com ..:: Üyelik Sözleşmesi ::..

Ben aradım bulamadım..
Yönetimden bir ricam olucak.. LÜTFEN ÜYELİĞİMİ İPTAL EDER MİSİNİZ?
Sponsor Reklamlar

Seyri Alem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 29.07.12   #3
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

Seyri Alem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben aradım bulamadım..
Yönetimden bir ricam olucak.. LÜTFEN ÜYELİĞİMİ İPTAL EDER MİSİNİZ?

Nedenini öğrenebilirmiyim???
Sponsor Reklamlar

İmam-ı Cafer-i Sadık buyurmuştur ki, “Pir ikidir. Piri kamil piri cahil. Piri kamil odur ki, Evladı Resul’den ola. Evladı Resul’den olmakla da olmaz. Çünkü; Evladı Resul’ün bütün güzelliğini, bilgeliğini, turaplığını, sevgisini ve hoş görüsünü üstünde taşıyan o kişi piri kamildir.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 29.07.12   #4
Seyri Alem
Yeni Üye
Üye

Güzel bir hizmet tebrik ediyorum.
Ama çok karışık geliyor anlamıyorum..
Benim istediğim muhabbette demm tutmaktı.. Demek ki aramak yanlıştı..
Yani ne sizlerle ne de siteyle ilgili değil. Tamamen benim hududumdaki bir mevzu..
İptal ederseniz sevinirim..

Selam ve hürmet..
Sponsor Reklamlar

Alt 29.07.12   #5
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu

Üyelik iptal etmiyoruz, ama istemezseniz sitemize bir daha uğramazsınız. Fakat sizi de kaybetmek istemeyiz.

AŞK İLE
Sponsor Reklamlar

Seyri Alem bunu beğendi.
İmam-ı Cafer-i Sadık buyurmuştur ki, “Pir ikidir. Piri kamil piri cahil. Piri kamil odur ki, Evladı Resul’den ola. Evladı Resul’den olmakla da olmaz. Çünkü; Evladı Resul’ün bütün güzelliğini, bilgeliğini, turaplığını, sevgisini ve hoş görüsünü üstünde taşıyan o kişi piri kamildir.

Konu Pir Mehmet tarafından (29.07.12 Saat 15:37 ) değiştirilmiştir.
Alt 29.07.12   #6
Seyri Alem
Yeni Üye
Üye

Umarım yanlış bir şey yazmadım..
İptal olsa iyiydi ama madem olmuyor ben de söylediğiniz gibi yaparım..

Hizmetiniz kabul.. AŞK cemâliniz olsun..
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet bunu beğendi.
Alt 29.07.12   #7
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu

İyi dileklerin için teşekkür ederim can, ama düşünün derim. Gitmeyin derim.
Sponsor Reklamlar

Seyri Alem bunu beğendi.

Konu Pir Mehmet tarafından (29.07.12 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.
Alt 29.07.12   #8
Seyri Alem
Yeni Üye
Üye

Hudud benimle ilgili pirim..

AŞK cemâliniz olsun..
Sponsor Reklamlar

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...