Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Forum Kuralları ve Kullanılması (http://www.piryolu.com/forum/forum-kurallari-ve-kullanilmasi.html)
-   -   piryolu tanitim yazisi :Gelin piryolunda bir olalım (http://www.piryolu.com/forum/forum-kurallari-ve-kullanilmasi/1488-piryolu-tanitim-yazisi-gelin-piryolunda-bir-olalim.html)

Alevi 09.01.10 02:57

piryolu tanitim yazisi :Gelin piryolunda bir olalım
 
‘Gelin canlar bir olalım işi kolay tutalım sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz’..demiş Pir Sultan Abdal. Şimdi bizde aynı çağrıyla selamlıyoruz tüm canları.gelin piryolunda bir olalım.. Bu birlikte öğrenelim öğretelim Aleviliği birbirimize.Biz birlik olmak için çıktık yola bildiklerimizi aktarmak için tüm canlara.

Canlarda öğretsin bize bildiklerini. Aleviliği bilmek sözde değil özdedir.Öze inmek içinde bilmek gerek. Piryolu sitemizle sizlere Alevileri Aleviliği,nerden geldikleri,nerelerde yaşadıkları,inançları ibadetleri,dünyada ki yerleri,büyük düşünürleri,ozanları kısacası Aleviliği Alevilik yapan tüm unsurları size aktarmayı amaçladık.

Bu amaçla kimi zaman ozanlarımızla kimi zaman değişlerimizle Aleviliği anlattık. Hep bizden dinlenmesin diyerek sizlerinde fikirlerinizi paylaşmanız için forumlar ekledik.İstedik ki bilgiye ulaşırken herkes fikrini söylesin tartışsın ve doğruyu bulsun.dogma düşüncelere inanmak değildir Alevilik. Canlar biz piryoluna düştük sizide bu yolda yürümeye,bu yolda birlik olmaya davet ediyoruz ve diyoruz ki gelin canlar bir olalımmm..

http://www.piryolu.com/banner5.png

eso 09.01.10 14:15

Cevap: piryolu tanitim yazisi
 
güzel olmuş cihan ellerine sağlık

Alevi 09.01.10 15:57

Cevap: piryolu tanitim yazisi
 
Tesekur ederim yaziyi yildiz ogretmen hazirladi sag olsun haber sitelerine gondermek icin hazirlandi

eso 09.01.10 19:22

Cevap: piryolu tanitim yazisi
 
yıldız Öğretmenin ellerine sağlık o zaman özenerek yazılmış belli

Alevi 11.01.10 03:28

Cevap: Gelin piryolunda bir olalım
 
Aleviliği bilmek sözde değil özdedir.

„Gelin canlar bir olalım işi kolay tutalım sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz“..demiş Pir Sultan Abdal. Şimdi bizde aynı çağrıyla selamlıyoruz tüm canları.gelin piryolunda bir olalım.. Bu birlikte öğrenelim öğretelim Aleviliği birbirimize. Biz birlik olmak için çıktık yola bildiklerimizi aktarmak için tüm canlara. Canlarda öğretsin bize bildiklerini. Aleviliği bilmek sözde değil özdedir. Öze inmek içinde bilmek gerek. Piryolu sitemizle sizlere Alevileri Aleviliği, nerden geldikleri, nerelerde yaşadıkları, inançları ibadetleri, dünyada ki yerleri, büyük düşünürleri, ozanları kısacası Aleviliği Alevilik yapan tüm unsurları size aktarmayı amaçladık.

Bu amaçla kimi zaman ozanlarımızla kimi zaman değişlerimizle Aleviliği anlattık. Hep bizden dinlenmesin diyerek sizlerinde fikirlerinizi paylaşmanız için forumlar ekledik. İstedik ki bilgiye ulaşırken herkes fikrini söylesin tartışsın ve doğruyu bulsun. Dogma düşüncelere inanmak değildir Alevilik. Canlar biz piryoluna düştük sizi de bu yolda yürümeye, bu yolda birlik olmaya davet ediyoruz ve diyoruz ki gelin canlar bir olalım..

www.piryolu.com

http://www.ikincigundem.com/pictures/1263074229.jpg


facebookda biz http://www.facebook.com/pages/ALEVIL...A/156573682527haber sitelerinde biz http://www.ikincigundem.com/article_view.php?aid=2224


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:41.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2