Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Forum Kuralları ve Kullanılması (http://www.piryolu.com/forum/forum-kurallari-ve-kullanilmasi.html)
-   -   PirYolu.com Yönetimi Görev Dağılımı (http://www.piryolu.com/forum/forum-kurallari-ve-kullanilmasi/14-piryolu-com-yonetimi-gorev-dagilimi.html)

Alevi 04.09.09 14:35

PirYolu.com Yönetimi Görev Dağılımı
 
Tüm Yöneticilerin Okuması Gerekiyor ! Yetkilerini Bilmeyen ve Görevden Alınan mod ve adminler olabilir

Açıklamalara Başlamadan Önce :Tüm Yetkililer Burada Gönüllü Çalışan Kişilerdir Hiçbir Ticari Amaç ve Diğer Yönleri Gözetmezler. Sadece Paylaşım ve Yardım için Burada Görev almaktadırlar.

Ve Bu Görevlerinin Gereğini En iyi Şekilde Yerine Getirmekle sorumludurlar.

Yetki İsteklerinizi Yapmadan Önce Yeteri Kadar Paylaşım Yapmanız Gerekmektedir Yoksa Yetki İstekleriniz Kale Bile Alınmayacaktır.

aynası ıştir kişinin; lafa bakılmaz.Ama Yetki Aldıktan Sonra da Bu yetkinizin Gereğini Yapmazsanız Geri Alındığında da Darılmayınız...Baş Yöneticiler


Fazla Anlatmaya gerek yok herhalde ama açıklamaya çalışayım.

Administrator; Yetki olarak Sitede Ful Yetkiye Sahip Kişilerdir. Forum için GerekliY.Asistan , Moderator Y.Yardımcısı Radyo Yönetimi GibiRütbeleri Belirlebilir ve Verebilirler. Huzursuzluk Çıkartan Her kişiyi admin Moderator ve diğer rütbeler dahil her üyeyi banlama yetkisine sahiptirler.

Siteyle ilgili Düzenlemeleri ,Gerekli bölümlerin açılmasını , Gerekmeyen Bölümlerin Kaldırılması ,Forumu Gerektiğinde kullanıma Kapatabilme , Üye İsimlerini Değiştirebilme ve anlayacagınız kadarıyla Forumla ilgili herşeyiYapabilme yetkilerine sahip kişilerdir.

Üyelerin Piryolu.com'da Baş Yönetici olabilme gibi bir özelliği yoktur. Bu rütbe site sahiplerine aittir.Adminler


Tüm bölümlerde YetkisiOlup Sadece isiminin Yazılı olduğu bölüm Değil sitedeki Her bölümde Moderatorlerin yaptıkları her işlevi uygulayabilmektedirler (KonuTaşıma , Konu Silme , Konuları Editleyebilme , MesajLarı Editleyip,sabit Konu yapabime , Konu Kilitleyebilme Gibi).
Kilitli konulara Mesaj Yazabilirler. Gerektiginde Bölümlere Duyuru Ekleme Yetkilerinede Sahiptirler.

Yönetici Yardımcıları ve Yönetici AsistanlarıSitede görev yapan moderatörler, gerekli gördüğünde kurallara uymayan mesajlarda ve üye hesaplarında gerekli işlemleri yapmakta yetkilidir. kurallarda yeralmayan konularda takdir hakkı moderatörlerdedir. Önce özel mesaj ile uyarlar. Gerekli değişiklileri yapmakla mükellef olurlar.

Yönetici yardımcıları ve Yönetici Asistanları Site içindeki Forum kurallarına uymayan davranışları takip ederler

Üyelerin Mesajlarında aksi gördükleri uyarılacak birşey olduğunda ADMİN NOT : düşerler

Hiç bir Yönetici yardımcıları ve Yönetici Asistanları

diğer admin yada moderatör ün mesajını editleyemez yada not düşemez. !Radyo YönetimiSohbet Odasında Yönetici vasfındaki üyelerdirler Nik (takma İsimlerinde) M harfi Vardır Sohbet Odasında Düzeni Sağlamakla Sorumlulardır

Konusma uslubu Argo Kelime kullanan Üyeleri Uyarma Banlama ve Siteden Atma (Cezalandırma) Yetkilerine Sahiplerdir Siteye Üye Olan Her üyenin Takma isimleri Niklerini Bilmek Zorundadırlar

Her üyenin kendi Nikiyle Girmesini Sohbet Odasında Belirtmeliler Siteye Üye Olmayan Bir Şahısı Sohbet Odasına Alınmamalıdır Üye olup sohbete gelebileceği hatırlatılmalıdır Böylelikle Hem Küfür argo ve düzen sağlanmıs olur hemde üye olan kişin yapacağı yanlıs karsınında ip ve dsl bilgileri elimzide mevcut olmus Gerekli İşlemler Yapılır

Sohbet Odasında Reklam link Atmak Başka Siteden Bahsetmek Kesinlikle Yasakdır

Tek Dost Sitemiz Bünyemzide Bulununan www.starbilgi.com dur Bu Site Haricinde Baska Site linkleri Sohbet Odasında Atıldığında Uyarı gerekmeksizin O Üye Uzaklastırılmalıdır


En önemlisi Sitede Atılan Her üye Veya Sahıs Forumda Rapor Edilecekdir Ne Suretle atıldığı Banlanma nedeni yazılacakdır

Baş Yönetici
Tuncer Yilmaz -ЦLαK
[size=13pt] Forum Yöneticileri[/size]
[size=12pt]Dr.CoMPuTeR[/size]

Forum Editörü
omergul- gokkoz-Roxane


Adminler


Moderatörler (bay)


Moderatörler (bayan)


ayyıl->(yönetici asistanı)

piryolufm Yönetimi


[size=13pt] piryolufm dj gurubu[/size]

[size=11pt]dj @rmanc-dj gulo46-Bayram Ozveren-gokkoz[/size]
Sitede Ve Sohbet Odasında Çözemediğiniz Bir problem Olursa Bunu Adminlerle konusacaksınız


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:43.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2