Sponsor Reklamlar

kilic kaslim radyo sunuculuguna getirilmistir

Haber Merkezi Katagorisinde ve  Duyurular Forumunda Bulunan  kilic kaslim radyo sunuculuguna getirilmistir Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 18.04.11   #11
kiliç kaslim
Yeni Üye
Üye
Nereden: corum merkez
Rep Puani : 10
Standart Cevap: kilic kaslim radyo sunuculuguna getirilmistir

saygideger canlar ve dinleyen sayin türkü dostlari szlerden almiş oldugum destekleriniz ve mesajlariniz icin cok tsklerimi ve saygilarimi sunuyorum diger bi konu bizi dinlemekte olan canlardan turku ve eserlerini begendim demiş saolsun varolsun bnim kendimce aklımdan gecen düsüncelerimi belirtmek isterim kisa ve öz olarak her nerede olursa olsun hic bi radyo farkı olmadan ve özelikle bu radyo olmak üzere gelen canlardan abi ve baci kardeslerimiz var hepsi anamiz bacimiz kardesimiz ve babamiz gbi görüyorum ve umut ediyorum tekrar saygi ve sevgilerimi su
nar en güzel dilekleriniz türküler gbi temiz ve güzel olmasi dileklerimle arz ederim Aci söze sitem adi takmislar
manayi bilmeyen dilden korkarim
ıste böyle nice hatir yikmislar
kendini begenmis kuldan korkarim

toplumda sözünü bilmezse kisi
arifin gözünde diner mi yasi
bin batmandan fazla koca bir tasi
alip da götüren selden korkarim

Hasimi yim hayat geçti bosuna
gözyasini katik etmis asina
hile katmamali insan isine
harama uzanan elden korkarim

Sponsor Reklamlar

gencalevi, DEMAN ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
kiliç kaslim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 18.04.11   #12
kiliç kaslim
Yeni Üye
Üye

radyomuz acıktır canlar buyrun
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet, gencalevi ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
Alt 18.04.11   #13
kiliç kaslim
Yeni Üye
Üye

canlar yayini alan varsa kapi acık
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet bunu beğendi.
Alt 19.04.11   #14
kiliç kaslim
Yeni Üye
Üye

ewet canlar öncelikle saygideger analarimiz ve bacilarimiz ve tum saygi deger abilerimiz hepinize cok tsklerimi ve saygi ve savgilerimi sunarim candan can yazmiş oldugun mesajini okudum saol yuregine saglık yani bn ne dicemi sasiriyorum bazen artık heycanmi desem buna bilemiyorum ama sunuda demekte yarar var yayinimda szlere turkulerimle siirlerimle ve birbirinden bircok eserlerimizle halaylarimiz ve muhabbetlerle yayinimi sürdürücem ama arada olan bir teknik hata işlerimin yogun olmasi sebebiyle szler degerli canlar szlerden uzak kalmamin baslangic sebebidir belki 10 belki 2 gun olmicam işlerimin yogunlugundan dolayi onun icin bana kızmayin sayin dinleyci canlar bnde bu konuda üzgünüm ama yinde firsatim ve zmanım oldukca szleri gorup yayinima herzman oldugu gbi devam edicem ve soz veriyorum sakın kesinlikle karamsarlıga kapilmayin tekrar tsklerimi sunarim sayin dinleyici canlar ana ve bacilar
Sponsor Reklamlar

Alt 19.04.11   #15
aSi_YaReN
aSi_YaReN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Gönülden...

kiliç kaslim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ewet canlar öncelikle saygideger analarimiz ve bacilarimiz ve tum saygi deger abilerimiz hepinize cok tsklerimi ve saygi ve savgilerimi sunarim candan can yazmiş oldugun mesajini okudum saol yuregine saglık yani bn ne dicemi sasiriyorum bazen artık heycanmi desem buna bilemiyorum ama sunuda demekte yarar var yayinimda szlere turkulerimle siirlerimle ve birbirinden bircok eserlerimizle halaylarimiz ve muhabbetlerle yayinimi sürdürücem ama arada olan bir teknik hata işlerimin yogun olmasi sebebiyle szler degerli canlar szlerden uzak kalmamin baslangic sebebidir belki 10 belki 2 gun olmicam işlerimin yogunlugundan dolayi onun icin bana kızmayin sayin dinleyci canlar bnde bu konuda üzgünüm ama yinde firsatim ve zmanım oldukca szleri gorup yayinima herzman oldugu gbi devam edicem ve soz veriyorum sakın kesinlikle karamsarlıga kapilmayin tekrar tsklerimi sunarim sayin dinleyici canlar ana ve bacilar

kazım can,insan işten güçten sıkıntıdan stresten uzak kalmak için azcık gülmeye,eglenmeye ihtiyaç duyar.Hep çalışmaklada olmuyor,boş durmaklada senin yayın akısında insanı motıve ediyor,huzur buluyoruz...

diger canlarda böyle düşünuyordur.Hep birlikte sevgi ve saygının oldugu hoş muhabbete turkulerle,halaylar eşlik edince birarada oluyoruz.

sana gelince bizler nasıl işimiz,gücümüzde isek elbette seninde bu hakkın..kimse sana kızmaz diye düşünüyorum..kolay gele...
Sponsor Reklamlar

Kiminin ruhu, kiminin beyni ve bir çoğunun bir kalbi yok..

Dediler ki; "yaşından çok daha olgunsun."

Evet, dedim.
Çünkü hep büyüklük bende kaldı.

aSi_YaReN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...