Sponsor Reklamlar

Piryolu yeni arayüzü hakkında düşünceleriniz...

Haber Merkezi Katagorisinde ve  Duyurular Forumunda Bulunan  Piryolu yeni arayüzü hakkında düşünceleriniz... Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 15.02.11   #1
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Smile Piryolu yeni arayüzü hakkında düşünceleriniz...

Evet arkadaşlar hepinize merhabalar, sitemiz artık yeni arayüzü ile yayında. Son zamanlarda uzun uğraşlarımız sonucu sitemizin temasın değiştik. Görsel efektler ekledik. Artık sitemiz gayet kullanışlı hale geldi ve zamanla daha güzel bir hal alacaktır. Sizlerden güzel yorumlarınızı bekleriz, tabi sıkıntılarınızı veya bilhassa eleştirilerinizide yazabilirsiniz konu tartışmayada açıktır. Eğer sitenin her hangi bir yerinde sıkıntı görürseniz, bize bildirirseniz özellikle bu başlık altında rapor ederseniz emin olun gereği yapılacaktır.

Gözümüzden kaçan kısımlar olabilir veya fark etmediğimiz kısımlar... Onun dışında hemen hemen sorun yok gibi gözükmekte (ettiğimiz testte sorun göremedik.) Piryolu.com ayrıca 3 yaşında bugüne kadar verdiğiniz destekten ötürü hepinize teşekkür ederiz Piryolu.com'un 3. yaş konusu için buradan bakabilirsiniz: http://www.piryolu.com/forum/duyurul...3-yasinda.html Sitenin yeni ara yüzü ile ilgili düşüncelerinizi ise bu başlık altında yazabilirsiniz değerli arkadaşlarımız...

Sizleri seviyoruz, seveceğiz, Piryolu.com olarak kapımız herkese açıktır. Bu sitede düşünceler, fikirler, kısaca her şey özgürce paylaşılabilir. Gerek site içi, gerek site dışında birbirimizi kırmama-üzmeme mesajı veriyoruz tüm insanlığa... Sitemizin yeniliklerini zaten az çok fark etmişsinizdir bu yüzden demo-ekran görüntüsü eklemedik. İstekleriniz varsa, onlarıda çekinmeden bildirebilirsiniz tabiki.

Saygılarımızla,
Piryolu.com
Sponsor Reklamlar

alxasli46, Merdan, cagatay ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 15.02.11   #2
^çirkin^-^kral^
^çirkin^-^kral^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üye
Nereden: Ankara
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Piryolu yeni arayüzü hakkında düşünceleriniz...

Vermiş olduğun emekten ( Öğle saatlerinde Siteye girişin ve Sabah saat 5 oldugunda çıkışın. Sitede en çok Online senin oluşun dahil eklenen konularda dikkate alınırsa emeği en fazla geçenlerden birisin Sevgili Kıbrıslı Abi.) dolayı sana bütün Canlar adına Teşekkür ederim. Ayrıca sitemizin arayüzü Daha kullanışlı ve daha açık oldu. Buda benim Fikrimn. Bütün canlarımıza Hayırlı olsun.
Sponsor Reklamlar

Alevi, cagatay, Pir Mehmet ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
^çirkin^-^kral^ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 15.02.11   #3
Aysankol
Üye
Üye
Nereden: istanbul

Ewet Yeni Tema ile Düşüncemi bizkez daha dile Getirmek istiyorum.Şimdiki Tema Gayet Güzel vede Gözü Yormayan bir Düzen içinde.Bir eleştirim vardı onunda dikkate alınması beni Kendi adıma daha çok Sevindirdi.Emeklerinize Sağlık Dostlar Herşey Çok Güzel olmuş..
Sponsor Reklamlar

Alevi, cagatay, ^çirkin^-^kral^ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
Aysankol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 16.02.11   #4
mustafa güney
Üye
Üye
Nereden: ankara
Rep Puani : 11

sevgili kıbrıslı can
yeni tema gerçekten çok net olarak açıkta . ilk gün şaşırmıştım.acaba yanlış yeremi girdim diye araştırdım.baktım doğru imiş .şimdi alıştık .allah emeklerinizi zayi etmesin .bizlere böyle bir imkan yarattığınız için ,emeği geçen tüm canlara aşkı niyazla teşekkür eder , Allah muhammed ali daima yardımcınız , bekciniz olsun ALLAH EYVALLAH
Sponsor Reklamlar

Alevi, ^çirkin^-^kral^ ve Pir Mehmet bunu beğendiler.
mustafa güney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 16.02.11   #5
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30

buraya yeni üye olmus biri olarak sunu göruyorum her sitede oldugu gibi siyasi göruslerden dolayi bireyler arasinda takismalar oluyor...

oysa haksizliga ugrayan benim asla haz etmedigim bi kisi olsa yine savunurum...olaylari sahsi yöne cekilmese sevinirim

tunceliyim denilince asimile olmussun denilir dersimliyim denilince kürtcusun denilir
oysaaaaaaa

ben mazlumun yanindayim emekcinin solcuyum

vatanimi severim sagciyim

etnik kökene dine vb bakmam INSANI bir tutarim

yoluma ehlibeyte bagliyim dinciyim sofuyum

ilime bilime gelisime takilirim cagdasim

kadin haklarini savunur cehalete kumaliga berdelige karsiyim FEMINISTIM

kisacasi hersey SENDE yeterki samimi olalim...

benim karsimda kürt ermeni yezidi turk ne olursa olsun yeterki saygiyi hosgöruyu elden birakmasin....

dersimliyim ama vatanseverim...sahi merdan sevdalisiyim..

saygilarimla
Sponsor Reklamlar

Alevi, ^çirkin^-^kral^ ve Pir Mehmet bunu beğendiler.
Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 16.02.11   #6
^çirkin^-^kral^
^çirkin^-^kral^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üye

Candan dost size katılıyorum... Bakınız en küçük bir eleştiriye tahammülleri yok. Bu insanlar halka mâlolmuş kişiler demediler bile (Pınar SAĞ, Ferhat TUNÇ) Anlattığınıza küçükde olsa bir örnektir diye düşünüyorum.
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet ve cangibi62 bunu beğendiler.
^çirkin^-^kral^ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.02.11   #7
alxasli46
alxasli46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üye
Nereden: London (UK)
Rep Puani : 11

Yeni tema çok güzel olmuş elinize sağlık
Sponsor Reklamlar

^çirkin^-^kral^ bunu beğendi.
Alt 21.02.11   #8
Merdan
Merdan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üye

Bence çok güzel bir arayüz ve bir çok yeni eklenti gördüm.. Hayırlı olmasını diliyorum.. Uzun zamandır giremedim dostlar affeder diye umarak bu naciz yorumumu ekliyorum dostlar.. Emeklerinize sağlık.
Sponsor Reklamlar

Alevi ve ^çirkin^-^kral^ bunu beğendiler.
Alt 21.02.11   #9
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

Dusunceleriniz icin tesekur ederim dostlar, Forumun Sistemi kendi alaninda ilk olmakla birlikte webmaster camiasi tarafindan arayuzun sistemi cok begenildi.. bugun sitemizin Dmoza eklenmesi basuruda bulundum.. Insallah kabul olur..

Sizlerden ricam forumda daha cok online olmaniz ve Bunu paylas Kismindan facede,Msn,twitter gibi sosyal imleme sitelerinde konulari paylamanizin cok faydasi olucaktir.. saygilarimla;
Sponsor Reklamlar

Merdan ve ^çirkin^-^kral^ bunu beğendiler.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 24.02.11   #10
Pers
Pers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üye
Nereden: istanbul

Site arayüzü, XenForo scriptinin stiline benzediği için ben beğendim açıkcası...Biliyorsun XenForo hem görsel hem kullanıcıya sağladığı kolaylıklar açısından yeni keşfedilen ve beğenilen bir script...Sunucu kaynaklarını az kullanmasıda cabası xen benzeri bir vb tema ancak bu kadar güzel olabilirdi emeği geçenlerin eline sağlık...Yalnız gözüme çarpan bir iki noktayı belirtmeden geçemeyeceğim yazı editörünün solundaki avatar ve postbit geniş duruyor editörü ve yazı alanını genişletirsen daha hoş olur kanaatindeyim birde 'son mesajdan alıntı yapmak istiyormusunuz' tıklanmıyor bilgine...

iyi forumlar
Sponsor Reklamlar

^çirkin^-^kral^ bunu beğendi.

Konu Pers tarafından (24.02.11 Saat 12:05 ) değiştirilmiştir.
Pers isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...