Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Duyurular (http://www.piryolu.com/forum/duyurular.html)
-   -   Piryolu.com 3 yaşında... (http://www.piryolu.com/forum/duyurular/4010-piryolu-com-3-yasinda.html)

Alevi 14.02.11 20:56

Piryolu.com 3 yaşında...

Merhaba Canlar, Siteniz Piryolu.com 3 yilini doldurdu, bazilarimiz yeni uye olmus bazilarimiz ise uzun zamandir bu sitede uye...

Nedir Piryolu nasil geldi buralara Yuzlerce Alevi sitesi kapanirken piryolu nasil ayakda durabildi, bu basarinin sirri nedir?

Kisaca ozetlemem gerekirse Bu Yola girdigimizde cok az kisiydik, Simdi googlede ilk siradayiz, ayda 100 bin ziyaretcisi olan Buyuk bir site haline geldik..

Sitede özgürce konulari tartisabildigimiz icin tarafsiz bir site olmanin laiki ile basariya ulastik..

Sitemiz teknik Acican kendi Alanindaki Butun sitelerden ustun bir kodlama teknigi ve tasarimla dizayn edilmistir...

Basta Forum uyeleri ve Yonetim ekibine Tesekuru bir Borc bilirim,

Saygilarimla;

Site Webmasteri

Kibrisli

gencalevi 14.02.11 21:03

Cevap: ve Piryolu.com 3 yasinda

nice yillara piryolu.com
3. yildan 33. yilina kadar hep beraber

^çirkin^-^kral^ 14.02.11 21:07

-Nice yıllara diyelim ozaman. Bizlere destek olan bütün Canlarada Bu sayede teşekkür etmiş olalım. Yolumuza devam edebilmemiz için Sitemizdeki Reklamlarımıza Günde en az 1 kere Tıklar isek Gerekli yardımda bulunmuş oluruz diye düşünüyorum. Kıbrıslı Can'ında dediği gibi Sitemiz her geçen gün dahada büyüyor ve suanki kullandıgımız Alan'ımız ilerde yetmeyecek.

Pir Mehmet 14.02.11 21:21

nice yıllara piryolu forum... Daha nice başarılı 3 yıllara hatta 33 yıllara

Aysankol 15.02.11 00:04

‎''PİRYOLU''Burada Yalan Yok,Burada Bir Çok Yerdeki gibi Alevilik üstünden Yüz Kızartıcı İçerikler Yok..Günümüzde Artık Herkesin Rahatlıkla ben Aleviyim Diyebilmenin,Bedellerini Geçmişimiz vede Tarihimizle Ödediğimiz ve Bu Uğurda onlarca canlar vermiş Bu İnanç,Bugün Özgürce Söyleyebiliyorsa, Bunda Yitirdiğimiz Canların Vermiş olduğu Bedeldir.Bu Bedellerin Üzerinden Bugün Sayısızca Alevi Siteleri Yaptığı Çirkin Yayınlarla Tarihe İhanet içersindeler.PİRYOLU`NUN Bunların içersinde olmadığını anlamak çokda zor değil Siteyi Ziyaret eden ve Makalelere Göz atan elbet Bilecektir..Yani Sevgili Cihan,Ortadaki Başarı Senin Doğrularından Şaşmaman ve bu Uğurda Taviz vermemendendir.Başarıların Daim olsun Kardeşim...

Deniz 15.02.11 02:10

Cevap: Piryolu.com 3 yasinda

nice yıllara sevgili piryolu erenlerii aşk'ile

DevrimChe 15.02.11 13:59

Cevap: Piryolu.com 3 yaşında...

Ben bu siteye kuruldugundan bu yana uye degilim sonradan dahil oldum bir kac arkadas ile Amasya abimin sayesinde.Oncelikle tum emekleri ve gosterdigi caba verdigi ozveri yoksayilamaz derecede buyuk sevgili ''Kibrisli''..
Herkese cok tesekkur ediyorum umarim zamanla dahada kalabaliklasan ama kalabalik arttikca paylasimlarin zayiflamayacagi bir forum haline geliriz..

Nice Yillara Piryolu...

dosteli 15.02.11 18:09

On örgütlü kişi Bin dağınık kişiden daha güçlüdır.örgütlü olduğumuz sürece güçlü olabiliriz.bu inanç ve düşüncede olanların zaferi kaçınılmazdır.nice başarılı yıllara pir yolu....

Alevi 16.02.16 23:27

9 yasina girdik :)

Aleviyolu 17.02.16 16:15

site açılalı uzun zaman olmuş ancak etkin olan çok az kişi var ileride çoğalmamız dileğiyle nice yıllara...

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:39.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2