Sponsor Reklamlar

Ağaç Şeklinde Aç19Beğeni
  • 9 gönderen DevrimChe
  • 9 gönderen akdora
  • 1 gönderen isoNehir

Seçenekler
Alt 30.06.10   #1
DevrimChe
DevrimChe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Australia
Rep Puani : 10
Standart Önemli Duyuru!!

Sevgili arkadaslar kisa bir zaman once forum yoneticilerimize bu konuyu paylastim ve sizlerlede paylasmak istiyorum.

Biliyorsunuzki internet uzerinde yeni yeni aktiflesen bir siteyiz.Gun gectikce katilimcilarimiz ve katilimlarimiz cogalmakta.Iki forum birlestik tek bir sitede daha emin adimlar ile ilerleyebilmek icin fakat sizlere soylemek istedigim tek onemli unsur biz bir alevi siteyiz yasamla ilgili herseyi paylasiyoruz.Butun konular mevcut bulunmakta yalniz goruldugu kadari ile alevilige pek agirlik verilmeden paylasimlar devam ediyor. Disardan gozlemleyen bir kac arkadasim bana bunu iletti ve gun gectikte bende bunun farkina vardim.Cok sayida oyunlar muhabbetler ve alakasiz konular acilmakta.
Oncelikle alevilige onem veren ve bu yonde katki sunan bir site olmaliyiz.Bunun icin elimizden geldigi kadari ile forum oyunlari veya hertelden adli topiclere cok agirlik vermeyelim..

Onceliklerimiz inancimiz ve guncel olaylar olmali.Biliyorsunuzki madimak katliaminin anmasina yaklastik ve ne uzucudur ki ne kadar konu paylastiysam bu olayla ilgili hic birine ilgi dahi gorulmedi.

Forum yonetimi olarak bunu konustuk ve dogru zamani kolladim ben kendi adima..

Lutfen sizlerden tek ricam forum icerisinde paylasimlarimiza dikkat etmek ve inancimizi on safta tutmaktir..

Tesekkurler

Forum Yonetimi Adina Sevgiler..
Sponsor Reklamlar

Alevi, ayyil, UYSAL VE ASİ ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

...

Dedim hoca niçin namaz kılarsın?

Dedi günahlardan arınıyorum..
Dedim namaz kılmak Hiç fayda etmez!
Dedi kılar gibi görünüyorum..
Dedim ya gerçekleri görüyor musun?
Dedi düşünmeye eriniyorum..
Dedim ya cennete nasıl girilir?
Dedi cehennemde aranıyorum...

...

DevrimChe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 30.06.10   #2
akdora
akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: bakıpta görülemeyen uzanıpta tutulamayan yerden...
Rep Puani : 20
Standart Cevap: Onemli Duyuru!!

Öncelikle olarak konu için teşekkür ederim..

Konuyla ilgili eklemek istediğim bir kaç durum var.O da şudur ki özellikle alevilik dışındaki konularda daha aktif rol oynayan birisi olarak bu durumun ilk sebebi forumun yeni olması sebebiyle Cihan Can' a da söylediğim üzere forumun çeşiitli konularda belli bir düzeye varması gerektiğidir.Ve bu olayın istenilen düzeye gelmesi içinde herkesin bir takım katkısı olduğu gibi olmasıda gereklidir.Belirtmiş olduğun diğer konuda ise hem Alevilikle ilgili hemde diğer yapılan paylaşımlarda konulara yeteri kadar katılımın olmadığı bir gerçek..O yüzden herkesin elinde geldiğince okumuş olduğu konularda en azından bir cevap yazması gerektiğini düşünüyorum...

Saygılarımla,
Sponsor Reklamlar

Alevi, ayyil, UYSAL VE ASİ ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

kendi olarak, sana gelen
sana gereksinimi olmadan, seni isteyen
sensiz de olabilecekken, senin ile olmayı seçen
kendi olmasını, seninle olmaya bağlayan
o, işte…

Oruç Aruoba....

Biz kendimizi adadık o renklere..Ayrılık nedir bilmedik yüreğimizde..Öyle bir bağlandık ki ölüm bile diz çöktü önümüzde..
akdora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 04.07.10   #3
isoNehir
isoNehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tecrübe...
Üye
Nereden: Hatay - Kıbrıs arası...
Rep Puani : 20
Standart Cevap: Önemli Duyuru!!

Akdora kardeşime katılıyorum,açılan önemli,yararlı konulara bilginiz dahilin de mutlaka ir yorum yapın,veya o konu hakkın da sizde birşeyler biliyorsanız ekleyin,bu önemli...

Bazen şöyle deriz ,forumun geleceği için,hayır değil,aslında bizim geleceğimiz için,ben 20 yaşındayım,ve inanın alevilik hakkın da büyüklerime sormak istediğim o kadar soru var ki...

İşte benim gibi soruları olanlar bu forumlar yardım ediyor,dikkat etmişsinizdir,ben forum da Alevi'lik üzerine konulara fazla takılmadım,ya da içinde bulunduğum bir konu varsa bile yalnış yorumlar yapmışımdır.Sebebi açık,bilgisizlik.

Çok bilgim yok,Alevi'lik hakkında bir çok tartışma yer alıyor,aslında bu tartışmalar iyi ama bazen taraflar kırıcı olabiliyor,bu da sonuca gitmekte zorluk yaratıyor...

İsteğim yazarken iki defa düşünün ve mutlaka bildiklerinizi paylaşın.Burası Alevi Forumudur,ağırlık bu yönde olsun.....
Sponsor Reklamlar

DevrimChe bunu beğendi.

isoNehir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...