Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Dünya Futbolu (http://www.piryolu.com/forum/dunya-futbolu.html)
-   -   ronaldonun nike videosunu izlemelisiniz (http://www.piryolu.com/forum/dunya-futbolu/6971-ronaldonun-nike-videosunu-izlemelisiniz.html)

ardaşentürk 08.02.13 16:23

ronaldonun nike videosunu izlemelisiniz
 
ronaldo nike için döktürmüş yine

http://www.youtube.com/watch?v=uGOU8X2JZbc

teencup 25.03.15 17:40

Cevap: ronaldonun nike videosunu izlemelisiniz
 
süper bir adam.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:48.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2