Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Dünya Futbolu (http://www.piryolu.com/forum/dunya-futbolu.html)
-   -   waka waka orjinal-klip :) ve Shakira waka waka 2010 africa word cup klip :) (http://www.piryolu.com/forum/dunya-futbolu/2930-waka-waka-orjinal-klip-ve-shakira-waka-waka-2010-africa-word-cup-klip.html)

mmuratkkaratas 15.07.10 09:25

waka waka orjinal-klip :) ve Shakira waka waka 2010 africa word cup klip :)
 
Afrika halkının klibi muhteşem yaa

buradan indirebilirsiniz dostlar

=>=>=>=> http://rapidshare.com/files/407037869/waka_waka.mp4

(mp4 formatında dostlar)

Shakira waka waka 2010 word cup klip orjinal

buradan indirebilirsiniz dostlar

=>=>=>=> http://rapidshare.com/files/40703964...ka_Shakira.mp4

(mp4 formatında dostlar)


:p:p:p:p:p


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:21.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2