Sponsor Reklamlar

aşerei mübeşşere

Genel konular Katagorisinde ve  Dini Konular Forumunda Bulunan  aşerei mübeşşere Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen dAbBe

Seçenekler
Alt 3 Hafta önce   #1
vasiyetname
Yeni Üye
Üye
Nereden: son durak
Rep Puani : 10
Standart aşerei mübeşşere

sünnilikte aşerei mübeşşere olayı var ben bunu anlamlandıramıyorum yani cennetle müjdelenme olayı diyorlar ve talha zübeyir de bunların içinde varmış bu konuda görüşleriniz neler? hz ali ile savaşmış olan kimse bana göre cennetle müjdelenmiş olamaz.
Sponsor Reklamlar

vasiyetname isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 2 Hafta önce   #2
dAbBe
dAbBe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Oradan
Rep Puani : 32
Standart Cevap: aşerei mübeşşere

Ebu Bekr ve Ömer cennetlik olduktan sonra, cehenneme ne gerek vardı bende anlamadım.
Sponsor Reklamlar

Deniz bunu beğendi.
dAbBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2