Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Dini Konular (http://www.piryolu.com/forum/dini-konular.html)
-   -   aşerei mübeşşere (http://www.piryolu.com/forum/dini-konular/8115-aserei-mubessere.html)

vasiyetname 19.11.17 21:54

aşerei mübeşşere
 
sünnilikte aşerei mübeşşere olayı var ben bunu anlamlandıramıyorum yani cennetle müjdelenme olayı diyorlar ve talha zübeyir de bunların içinde varmış bu konuda görüşleriniz neler? hz ali ile savaşmış olan kimse bana göre cennetle müjdelenmiş olamaz.

dAbBe 01.12.17 04:13

Cevap: aşerei mübeşşere
 
Ebu Bekr ve Ömer cennetlik olduktan sonra, cehenneme ne gerek vardı bende anlamadım. :D:D:D


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:33.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2