Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Dini Konular (http://www.piryolu.com/forum/dini-konular.html)
-   -   Muhasibilik (http://www.piryolu.com/forum/dini-konular/6444-muhasibilik.html)

ılhan62 22.10.12 15:36

Muhasibilik
 
Muhasbilik ile ilgili elinde kitap olan ya da muhasibilik hakkinda bilgisi kaynagi olan varsa paylaşabilir mi?

BERF62 22.10.12 15:52

Cevap: Muhasibilik
 
Bu konu ile ilgili dede ve pirlerimiz en sağlam kaynak..Çünkü hassas bir konu ve yanlış değerlendirmeler çok. Doğrusunu öğrenip dilerseniz yine kaynak araştırın. Aşk ile.

nebiliyimben 22.10.12 15:57

Cevap: Muhasibilik
 
hem sanal ortamdaki tartışmalar ve yaratılan kafa karışıklığı, hemde zamane dedelerinin yetişen gençlik karşısındaki yetersizliği bizleri dedelere başvurmaktan alıkoyuyor malesef..ama hepsi yetersiz hepsi yoldan bi haber değil..mutlaka çevrenizde sizi aydınlatacak bir dede vardır..bulun ve dinleyin..sonrasında kitaplara başvurabilirsiniz..

Deniz 22.10.12 16:04

Cevap: Muhasibilik
 
Alıntı:

ılhan62 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 26531)
Muhasbilik ile ilgili elinde kitap olan ya da muhasibilik hakkinda bilgisi kaynagi olan varsa paylaşabilir mi?

bu linkten takip edebilrsiniz.

http://www.piryolu.com/forum/search.php?searchid=129220


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:29.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2